Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Szukanie ale Ty masz z tym problem nie my....im bardziej mieszasz łyżeczką to woda sie robi bardziej mętna...dobrze juz nie pisz i le masz.Ja Cie widze jako 45 tetniego faceta i tyle;) Jam strzelec:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli je wyjawię, to i tak zaprzeczysz. :) Poza tym nie zrobię tego, bo mógłbyś się zorientować kim jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym nie zrobię tego, bo mógłbyś się zorientować kim jestem." A to aż tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger dawaj to imie:D bo ciekawe jest czy sie znacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mówiłam, że nie podam. Zostaną tylko domysły... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, niby można. Ale jak widać nie zawsze. Jakbym to zastąpił milszym doświadczeniem, to może :). Zresztą na samym początku w moim temacie był mój mail i moje imię tam. Więc stąd możesz je znać. No i napisałem jeszcze kiedyś na maila do jednej osoby na pomarańczowo i zapomniałem zmienić podpisu w mailu (automatycznie dodaje) i poszło z moim imieniem i nazwiskiem, więc ja się nie boję :D. Niestety ta osoba nie odpisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej linger no wiesz, nie rób mi tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No, niby można. Ale jak widać nie zawsze. Jakbym to zastąpił milszym doświadczeniem, to może ." Wkleiłem nie to co trzeba :). "Już mówiłam, że nie podam. Zostaną tylko domysły... " Czyli nie znasz mnie :P. Poza tym, tak się nie będziemy bawić. chcesz mnie doprowadzić do jakiejś paranoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto zna Linger dobrze? Ona się zawsze tak droczy z ludźmi na kafe? To podaj coś innego, co by mi to udowodniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Krakowa jesteś?A może już pisaliśmy ze sobą;)Oj nieładnie tak sie bawić w chowanego ze mną;)Intuicja podpowiada Szukanie ześ Ty blondyn jest;)Ale 45--letnich facetów nie lubie,za starzy dla mnie;)Oj szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie, to nieładnie tak się bawić. Nie uciekaj jeszcze. Podaj coś, cokolwiek. Naprawdę ciekaw jestem, może szóstkę trafię, a tak nie wyślę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal, wygrasz, tylko daj sobie szansę. To dobra rada. Oczywiście żartowałam z tym, że Cię znam, ale może pojawić się tu ktoś, kto naprawdę Cię rozpozna, net to nie zabawa. Juuu, dobre chęci nie wystarczą. Trzeba mieć czas, a ja się skutecznie odtruwam. Tylko czasem jeszcze zaglądam, z czystego sentymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie fer, oraziłem się na Was dziewczyny. Jakaś zmowa. Linger nie chce nic powiedzieć, Justyna nie chce napisać skąd jest Linger. Eh, kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiście żartowałam z tym, że Cię znam, ale może pojawić się tu ktoś, kto naprawdę Cię rozpozna, net to nie zabawa." Nawet jeśli, to tragedi nie będzie. No i nici z szóstki :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przynajmniej w ich obecności. " I to zdanie jest dla mnie najważniejsze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×