Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

:D ale fajnie w końcu zdobyłem gdzieś pierwsze miejsce bo zawsze byłem 13 a medal jakiś dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe i jak Was nie kochać:classic_cool: Jakiś czas temu skreciłam noge,co jakis czas puchnie i boli.Chirurg sam chyba nie wie o co chodzi,ale udaje że wie:) Dostałam tabletki,opaske na noge..bedzie dobrze. Pestka jak humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisali mi na kafe ze jestem zarozumiała haha a tak serio to do dupy :( ale nie moge tutaj pisać o tym. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet powsciekać się nie mogę bo zaraz zgubię jakąś literę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....
Człowiek z wiekiem staje się rozumny. :) Człowiek z wiekiem... do trumny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo. Jest to wsiowy,więc niemodny sposób. Potrzebujesz do tego aloesa. Oberwać kilka łodyg i delikatnie je zmiażdżyć.Przyłozyć na kostkę i zawinąć dokładnie ścirką ale tylko lnianą. I zostawić na przynajmniej 12 h. Powtórzyć do skutku. Dla niedowiarków: naderwalam ścięgno w kolanie, i nic nie pomagało, lekarz chcial dać gips.. zgroza. Po tygodniu zaczelam chodzic prawie normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefrytka.... ;) BRAWO... tez słyszałam kiedyś zę aloes ma cudowne własciwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwa nabądź w kwiaciarni,czasem bywają:D Maść jest dużo duzo słabsza.. i lepiej szukać w Herbapolu, chyba. I wtedy dać bardzo gruba warstwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlatego że się poryczałaś.... to przynosi czasem ulgę ze ja pierdziu 🌻 idź i lecz nogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bezdennie głupia.... bez szans na zmianę :O nie wiem ... czy jest mocniejsze słowo od "bezdennie " ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Kochanie ;) przepraszam...zapomnialam żeś Ty lecząca się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×