Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

hm... no wlasnie, niewiele podobno :p :D a no tak, tego sie balem, a konca pewnie nawet nei widac :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu mnie nie ma
?? patrz: topik Szukającego. Nie chcieliście się solidaryzować, ale możecie dołączyć.:) Wrócę, kiedy on wróci, może. A wróci, bo go opuszki za bardzo swędzą i tęsknią za klawiaturą. Więc i ja nie porywam się z motyką na słońce, mam nadzieję. A i tak będę Was czytać.;) Kurczę, tak się nie robi. Mnie jest przykro. Bardzo. On za mną nie przepada co prawda, ale i tak go lubię i uważam, że jego obecność na kafe wiele wniosła. I że jest tu potrzebny oraz, co równie ważne, mile widziany. Ech, ale po co ja to piszę, przecież to oczywiste. No nic, powodzenia i pozdrowienia.:) P.S. Brzydziu, chwal się, czy zadzwoniłeś i jak się sprawy mają. Ja odpuszczam - on nie chce mnie widzieć na oczy. Za co?? Przecież się, kurwa, nie pchałam na trzecią!!😭 Ale skoro mu tak wygodniej, to niech tak będzie. Pora zmienić miasto, dla wygody.:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"P.S. Brzydziu, chwal się, czy zadzwoniłeś i jak się sprawy mają." A jak myślisz? "Nie chcieliście się solidaryzować, ale możecie dołączyć. Wrócę, kiedy on wróci, może. A wróci, bo go opuszki za bardzo swędzą i tęsknią za klawiaturą. Więc i ja nie porywam się z motyką na słońce, mam nadzieję. A i tak będę Was czytać." 😭 Mam nadzieję, że ktoś okaże się słaby ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Jaka paranoja, Agi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Nie zawsze odchodzą. Mężczyzna doskonale wie, co oznacza wierność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pisałam kiedyś ze to ''Moda Na Topik''" O kurczę, to na zwrot akcji możemy sobie troszkę poczekać, tak jak i na Ju 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe dziecko się obraziło nie wiadomo na co i posżło do innej piaskownicy i dobrze.. jak mu tam lepiej.. jak mu sie odmieni to moze wróci a moze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh gdyby tak ju........
rzeczywiscie była konsekwentna i nie wrocila, ale pewnie wroci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
A jakie jest to Twoje zdanie, Samica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×