Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Pesia To cieszę się bardzo w takim razie. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i tak w nieskończoność:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też .... bardzo bardzo.... ogromny kamień z serca mi spadl... :) rozmawialam nawet z Nią dzisiaj :) życie jest piękne :):):) a Ty dbaj o siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim polu ? :O:O:O nie chcę pola buuuuuu :P czesc Samica.... ;) nie znam .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Muszę się pilnować, szczególnie emocjonalnie, bop fizycznie nigdy się nie stosowałam do rad lekarzy" Oj pilnuj się, pilnuj, bo z serduchem to nie ma żartów. Szkoda by było odchodzić w młodym wieku, a znam takie przypadki. Mam nadzieję, ze przejdzie Ci to kłucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K., Pestuś. Dzięki. Mam nadzieję, że Twoja radość będzie długa. Sami, mnie NO1 nie wkurza, bo go nie znam, ale jest dziwny, kolejny raz powtarzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego faceci mi opowiadają o swoich podbojach krypto miłosnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaś nie wiem o kogo chodzi :O wrrrrrrrrrrrrrrrrr Justysia 🌻 proszę dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Brzydziu, miałam np. od zawsze zwolnienie z w-fu, ale ani razu nie skorzystałam. I inne takie. No bez przesady, lepiej żyć krócej, a pełniej, niż dłużej, a nijak. A odejść to nie odejdę - już mi przepowiadali, jak i zresztą innym kobietom w mojej rodzinie. Jakieś fatum, ale dosięga tylko tych słabych. ja do nich nie należę. Dzięki, Brzydziu, za trodkę🌻 Dobra, kto chce pyffko, bo mam jeszcze 4 w zapasie?? I popcorn też:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gdzie indziej odrobie :p agiie, mysle ze opowiadaja zeby sie pochwalic/wzbudzic zazdrosc/zablysnac przed toba nie boj sie, mi tez, zdarza sie, opowiadaja :o ja piwo chetnie justys, na twoje zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K. Dla Pesi - popcorn, Dla Sumienie - Okocim Palone:) A dla mnie Paulaner, no niestety, otwarte, więc co najwyżej łyka moge "oddać";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warke strong niech bedzie ale pół chybaze malinowy sok masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×