Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość Ju............................
To dobrze, że dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
No lepiej, że lepiej:) Ja dziś też się dobrze czuję, a nawet się za robotę wzięłam. Ostatnio byłam bez życia trochę, ale już chyba minęło.:) Rzeczywiście, chyba ta pogoda tak pozytywnie wpływa.:D A wieczoram mam randkę;) Ale ciiii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Piątka, chwal się, co kupiłeś:) Jak baba normalnie, jak baba:D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to tylko kobiety lubią kasę puszczać :D:D ja też lubię po to się zarabia żeby wydawać :D:D w sumie to najbardziej zadowolony jestem z koszuli i nowego zegarka koszula zajebista jest łaziła mi po głowie od miesiąca :D:D biała wygląda jak z lnu i bez kołnierza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
No ba, facet też powinien dbać o prezencję w końcu.:) Ja zakupów nie lubię. Idę np. po spódnicę, a wracam z butami, spodniami, bluzką, płaszczem... a spódnicy brak. A potem raz założę i leży.wizi w szafie. Np. jakieś 2 miesiące temu poszłam sobie kupić białą bluzkę, bo nie mam, a wypadałoby mieć - i kupiłam 3, bo się nei mogłam na konkretny fason zdecydować. I co? I wszystkie wiszą w szafie i pewnie powiszą, zanim nie wyrzucę. Ech... Nie lubię (ale jutro tez pójdę, a co;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys bo powinnas z kimś chodzić w takim razie na zakupy.. ja to bym chciała na zakupy chodzić z kimś kto mi powybiera co jest fajne i sie mi spodoba a ja sobie pomierze bo ja nie lubie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam najgorzej jak wejde na sklepy internetowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Piątka, fajna. Swoją drogą, domyśliłam się, że o taką chodzi - podoba mi się.:) Chociaż koszule z kołnierzami też lubię u facetów. Pamiętam kiedyś byłam straszną przeciwniczka jeansów aż do zeszłego roku, kiedy nawet sama zaczęłam nosić.:P Ale spodnie materiałowe jednak mają u mnie względy - u mężczyzn, oczywiście.:) Podobnie marynarki bardziej casual, półbuty oraz płaszcze. Takie małe zboczenie.;) Aguś, a nie myśłałaś o tym, żeby się zgłosić do jakiegoś programu ze stylistą? Mnie to przez myśl przeszło, ale nie lubie być w tv. Poza tym pewnie bym została zjechana przez babkę za totalny brak gustu i zamiłowanie do jednego koloru.:o Ale mnie dziwi jedno - obejrzę czasami polską wersje "Penetratorów". Porażka, jak te panny mogą lecieć na asfalty? Niepojęte.:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do programu takiego bym nie poszła.. a ze stylistką na zakupy sie wybrać fajna sprawa - ale chyba droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
:) Bez stylistki tez nie jest najtaniej przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Sami, to avanti --> idzeimy na zakupy:) Tyle teraz sukienek jest:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
No a co, tylko czarne są? Eee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) przepraszam, że się wtracę, ale zakupy to mój \"ulubiony\" temat ostatnio ;) jutro trzecie podejście;) za tydzień chrzciny, a ja kiecki nie mam:( Ju, szęściaro:) 3 białe bluzki w szafie;) a ja żadnej nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ju jak się dziś czujesz?? uspokoiło się? Piąte świetna koszula i co muszę podkreślić pod tym względem fantastyczny facet, którego nie trzeba holować do sklepu lub zastraszać:D:D Sami jaka ma być? długa czy krótka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Witam, Fasolko Zielona Idźcie po sukienke razem z Sami. Albo kupcie jedną do wspólnego użytku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Cześć, Czarodziejko🖐️🌻 Dziękluję, dziś juz się dobrze czuję. A jak Twoje samopoczucie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju dzięki w miarę ok:) Złapało mnie jakieś uczulenie nie mam pojęcia od czego i mam ochotę zedrzeć z siebie skórę:D jak za dawnych dobrych czasów;);) Najważniejsze, że już w domku:) mogę spokojnie poczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
A co, kiedyś zdzierałaś? No ładnie:) Może od truskawek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Czarodziejko, bo tak właśnie jest z tymi truskawkami ostatnio. Oni je jakimś gazem trują, żeby były większe - nie podam szczegółów, ale koleżanka mi opowiadała dzisiaj, że oni osobno hodują truskawki dla siebie, a osobno na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×