Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilly rose

Jakie zioła do sosu pomidorowego z oliwkami?

Polecane posty

Gość oregano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazylia w dużej ilości najlepiej świeża, ja dodaję rzeczywiście jeszcze prowansalskie. Z mieta nie próbowałam ale może byc ciekawie:D I koniecznie czosnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mieszanka prowansalskich daje specyficzny zapach, który nie wszystkim odpowiada a sama bazylia pachnie bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w5
bazylia, oregano i czosnek w zupelnosci wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka_84
tak tak;) bazylia jest najlepsza do tego typu sosów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie w prowansalskich jest za duzo wszystkiego i smak robi sie szary jakis :o zreszta zalezy pewnie od producenta. z mieszanek najbadziej uwielbiam \'ziola do drobiu\', ktore nadaja sie oczywsicie nie tylko do drobiu, sa taka jakby uproszczona wersja prowansali. do sosu pomidorowego tez :) a z pojedynczych ziol, to ja bym dala na pewno bazylie i pietruszke. a tym ze tak naprawde to wszystko wg. gustu mozna wrzucic. ja nawet szczypior jak mam dodaje do sosow pomidorowo-oliwkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua2424
moze kolendra tez by pasowala. ale bazylia i oregano to podstawa do sosu pomidorowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najbardziej odpowiada mieszanka prowansalska z Kamisa. No ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkoos
Z przyprawami bardzo dobry sklep jest na stronie http://nmr.com.pl. Sprzedają online, ale wszystko jest fachowo pakowane, zabezpieczone tak żeby nic się w transporcie nie rozsypało, czy nie rozszczelniło. Akurat w przypadku przypraw dobre opakowanie to połowa sukcesu, coby aromat nie uciekł żadną szczelinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyprawy w dobrej jakości, świeże i naturalne na pewno ma MNR. W tym momencie to mój ulubiony tego typu sklep. Na stronie http://nmr.com.pl jest ich cała oferta. Przyprawy mają różne i do mięsa i do sosu, do zupy, polecam bardzo tę mieszankę co mają do smalcu domowej roboty – mniam! Palce lizać, a przy tym na długo i na dużo porcji wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×