Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natinkaa

co ja mam zrobić???

Polecane posty

Byłam w piątek w mieście u faceta z którym sie długo spotykam. wiedział ze będe i napisał mi (chyba specjalnie to zrobił aby mnie sprawdzić czy rzeczywiście jestem) abym dała znać gdzie jestem to może wpadnie. no wioęc napisałam mu ze jestem u niego w mieście, co go pewnie zdziwiło, odpisałam mu na jego smsa gdzie jestem i ze czekam i czy przyjdzie....a on mi nic na to nie odpisał...aż do dzisiaj. napisałam mu w ten piątek: "szkoda ze nawet odpisać nie potrafisz, dzięki" po prostu nie wiem co mam myśleć, wiem ze był napewno zdziwiony i zaskoczony tym ze zgodziłam sie na spotkanie i ze byłam akurat u niego w mieście itp. pewnie nie wiedział co ma zrobić i wolał sie nie odzywac bo sam sie wkopał. powiedzcie mi tylko co ja powinnam zrobić teraz...nie odezwe sie do niego..ale jak on napisze to co powinnam mu odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqłka qqłkowa
dziwny typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwon i niech Ci wyjaśni tą sytuacje , ale ja bym sobie dała spokój i postawiła sprawe jasno , ewidentnie facet coś ukrywa.No chyba ze po prostu ma cos z telefonem;) Jak na moje to w swoim miescie ma laske i nie chciał ,zebyscie sie spotkały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo dziwnie sie zachował. kocham go, ale coraz bardziej mnie męcza te jego zachowania. facet wyszkształcony, pisze doktorat, a zachowuje sie paskudnie, najgorsze jest to ze wine zgania na mnie. teraz sie nie odzywa bo pewnie nie wie co ma zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale proponował przeciez sam spotkanie... najchętniej to bym sobie na gg dała opis: " jak widać wykształcenie nie jest dowodem dobrego wychowania i kultury"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×