Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmiana pracy

Praca w Raiffeisen Bank Polska

Polecane posty

Gość zmiana pracy

Hej! Szukam informacji na temat pracy w raiffeisen. Nie ogę znaeść żadnych informacji w sieci na temat pracy w tym banku. Czy ktoś może mi napisać cokolwiek na temat pracy w tej instytucji. Interesuje mnie przedewszystki wysokość podstawy + premia na stanowisku doradca klienta, atmosfera i plany czy są realne do zrealizowania. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana pracy
Niemożliwe naprawdę nikt nie pracuje w tym banku??? Proszę o radę czy warto tam się przenieść? A może ktoś ma kogoś znajonego kto tam pracuje lub pracował napiszcie co wiecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeee
też mnie to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkuk kejkum
dajcie maila albo gg to cos wam napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana pracy
hejkuk kejkum to moj adres maza1208@o2.pl napisz proszę. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulotorek1
ja równiez jestem zainteresowana oferta tego banku - jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosze111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
szukam informacji na temat pracy w tym banku... Proszę o wszelkie informacje… Zastanawiam się nad podjęciem tam pracy. Na jakimś forum czytałam że atmosfera jest tragiczna, ale nic więcej nie było. Dziękuje za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny.sweterek
Ja także szykuję się na rozmowę kwalifikacyjną w tym banku. Czego mogę się spodziewać? Czy trzeba odgrywać scenki? I jaka jest podstawa żebym wiedziała ile powiedzieć jak zapytają ile chce zarabiać? Doradca klienta… z góry dziękuje za wszystkie odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericaaaaa
w moim oddziale atmosfera jest spoko, nie ma wyscigu szczurow, nacisk na jakość a nie na ilosć,chociaz wiadomo,ze im wiecej sprzedasz tym wiecej zarobisz ( prowizje są niezłe ). Co do planow-jak wszedzie w sprzedazy, są i w Raiffeisenia, ale naprawdę nie sa duze, w porownaniu z innymi bankami. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericaaaaa
ja na rozmowie nia mialam scenki, ale wiem,ze inni mieli. podstawy sa rozne , w zaleznosci od tego co sobą reprezentujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana pracy
o ericaaaaa to pierwsza pozytywna wypowieć o tym banku pocieszyłaś mnie. Zdradzisz wysokość podstawy czy jest stała czy dostaniesz tyle ile krzykniesz? Obecnie zarabiam jakieś 3000-3500 czy u was tyle uda mi sie wyciągnąć. może napisz mi więcej na maila maza1208@o2.pl. Pozdrawiam i dziękuje za wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericaaaaa
zalezy czy to ma byc detal, mikro czy middle market. Wiadomo,ze najwiecej zarobisz w przedsiebiorstwach. Powiem Ci,ze podstawy są naprawde rozne, sa ludzie ktorzy w detalu zarabiaja 2 kola, a sa i tacy ktorzy zarabiaja ponad 10.Idz na rozmowe i sama sie przekonaj ,co są w stanie Ci zaoferowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericaaaaa
jesli masz doswiadczenie to uderzaj od razu do firm, jasne. Co do premii- jest do wysokosci podstawy na stanowisku eksperta i specjalisty. Prowizja bez zadnych limitow. Mnie po pierwszej rozmowie od razu zaprosili na rozmowe dotyczaca warunkow pracy -dokladnie co mam robic i za jaka stawkę. Zobaczysz co Tobie zaproponują. A jesli chodzi o realizacje plano-jak najbardziej do zrobienia, bo nie sa duze, a Bank ma ciekawą ofertę, szczegolnie dla firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana pracy
No mam doświadczenie w obsłudze firm. Ale wiesz jak to jest było takie ogłoszenie, a w moim regionie nie ma ich jednak za wiele… Miałam pierwszą rozmowę w oddziale potem telefoniczna z kadrami i teraz znów do oddziału mam iść, mam nadzieję ze to już ostatnia. Pójdę zobaczę co mi zaproponują i zobaczę czy się decydować. Ericaaaaa a napiszesz mi jaka jest hierarchia stanowisk u was np. najniższe to doradca potem….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericaaaaa
dziwnie troche...pierwsza rozmowe mialam z dyrektorem placowki ,i przyszla bezposrednia przelozona, drugą juz tylko z nią. Hierarchia : doradca, specjalista, ekspert. Awanse wewnatrz jak najbardziej możliwe, na wyzsze stanowiska nawet zbytnio nie rekrutują.Skad jestes? Bo widzisz,ja tak zachwalam ,a moze sie okazac,ze ja akurat mam szczescie, w sumie wszystko zalezy od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana pracy
Jak jesteś zadowolona to dobrze że chwalisz. Cieszę się że dobrze Ci się pracuje, wiem że praca odbija się na reszcie życia. Jestem z łodzi, a Ty? Tak Cię zamęczam pytaniami, ale nic nie ma w necie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericaaaaa
ja z wrocławia.Prawda jest taka, ze jesli nie sprobujesz to sie nie dowiesz. Jesli obecna praca Ci nie pasuje ,to probuj sił gdzie indziej. Ja słyszałam opinię ,ze po pracy w Rajfie wezmą Cię do pracy wszedzie, bo jednak to zupełnie inne standardy niz jakis getin, lukas czy millenium. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana pracy
Ericaaaa ja też pracuje w takiej firmie podobno po pracy w której nie ma problemu ze znalezieniem pracy, ale okazuje się ze nie w Polsce firma nie jest znana, tylko w europie… Koleżanka w poszła na rozmowie na jakąś asystentkę a zaproponowali ją menagera działu. No zobaczymy jak będzie bo może w ogóle nie będą chcieli…. Ericaaaa życzę Ci powodzenia odezwę się jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś
napisze coś jeszcze o pracy w tym banku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę tutaj mało tych opinii ale widzę że sporo jest takich niepewnych tych postów. W takim razie żeby rozwiać wasze możliwości zamieszczę tylko link http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21133 (bez spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miał ktoś może staż w Raiffeisen banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz zmienić swoją pracę zrób to już teraz! poszukaj czegoś na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami, zajrzyj i sprawdź na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×