Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

O jesli na zamku to pasuja ekstra! :) Monika sliczne te zaproszenia:) Kiedys w salonie przegladalam podobne...jest w czym wybierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika1985 Zaproszenia będziemy wysyłać tylko o 6 osób. Reszcie damy osobiście. Jak będziemy wysyłać to dokupimy pudełka na zaproszenia i wyślemy w tej grubej bąbelkowej kopercie, więc mam nadzieję, że się nie pogniotą. A te, które damy osobiście to raczej się nie pogniotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam już dekorację sali, kościoła, auta. Niestety trochę musiałam odejść od mojej wizji. Chciałam aby wystrój sali i kościoła współgrał z moim bukietem. Do sali nie mają materiałów w kolorze mojego bukietu (brudny róż). Mają tylko różowe, cukierkowe - a taki kolor mi się nie podoba. Zdecydowałam się na liliowy -bo już mam przesyt bordowych, złotych i ecru. W kościele też nie bardzo będzie po mojej myśli, bo cantedeski są b. drogie (ksiądz się nie zgadza na sztuczne kwiaty) i musiałoby być ich dużo żeby osiągnąć fajny efekt. Na dekorację samego tylko kościoła musiałabym wydać z 1500zł A tak za 2 tyś będzie udekorowana sala, kościół, samochód i do tego jeszcze będę miała bukiet. Ważne, że będzie ładnie, a że nie będzie to stanowiło spójnej całości no trudno, nie można mieć wszystkiego. Jedynie auto będzie udekorowane takimi kwiatami, jakie będę miała w bukiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka7777
Ja też biore ślub 15 sierpnia 2009 r. Mamy już salę, zespół, kamerzystę i fotografa. Teraz planujemy wybrać sie do ksiedza i rozglądam sie za sukienką. No i jeszcze w najblizszym czasie czeka mnie zamówienie fryzjera i kosmetyczki. A jak u was z wyborem świadków? Bo my mamy z tym problem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny (pytanie do tych, ktore biora ślub 15 sierpnia) u was tez był problem z tym, że w kosciele w tym dniu jest mnostwo uroczystosci i msza slubna jest za wczesnie albo za pozno??? Ja miałam do wyboru 19 i 14.30. Rzecz jasna wybraliśmy 14.30:) Bierzemy slub w sanktuarium, dlatego w tym dniu w Kosciele jest już mnostwo uroczystości, procesji itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ie tylko my mamy problem ze znalezieniem świadków. A raczej mieliśmy. Najpierw był pomysł, żeby świadkowie na kościelnym byli tacy sami jak na cywilnym. Ale świadek męża nie nadaje się do tak \"poważnej\" roli. Na cywilnym to w sumie w urzędzie tylko się podpisał. Na ślubie kościelnym i weselu to już chcielibyśmy żeby świadek miał jakieś obowiązki (np. roznoszenie wódki). A ten siostrzeniec męża jest zbyt roztrzepany. Potem był pomysł, żeby świadkiem była siostra męża, ale ostatnio wyniknęły takie niefajne zachowania z jej strony (poza tym pół rodziny jest na nią obrażona, ja pomału też mam dosyć jej dziwnych zachowań), więc też odpada. Ja zaś chciałam żeby moim świadkiem była moja siostra, ale ona nie bardzo chce (to znaczy wymyśla milion powodów, żeby świadkiem nie być, a jak jej nie wybiorę to będzie b. obrażona, trudno!). Ostatecznie zdecydowaliśmy, że moim świadkiem będzie moja przyjaciółka (była moim świadkiem na cywilnym). A świadkiem męża będzie jego brat. Już się ich zapytaliśmy, czy się zgadzają. No i problem świadków mamy z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Naszymi swiadkami beda moja kumpela i kumpel narzeczonego...ale jeszcze ich nie pytalismy ;) ale mysle, ze nie bedzie problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Heja stare panny :P:) po 1 - kitek jak bedziesz patrzyla i przezywala kazdy szczegol swojego weseliska,to zwariujesz pozniej jak cos pojdzie nie po ,,twojej,,mysli :P zaproszenia bardzo bardzo ladne ,a jaki samochod masz?? u mnie lima odpada..... chcialam zlota warszawe :D po 2-ja sukienke kupuje w maju,mieszkam po za polska i planuje przyjazd w lutym(cele zdrowotne) i nastepnie w maju..nie mam pojecia,boje sie ...serio przeraza mnie to szukanie i wybieranie po 3 - musimy zrobic panienskie na forum :D :D ha ha ha ale jak? po 4-opiszcie lub wklejcie zdjecie sukienek jakie byscie chcialy,prosze...inspirujcie zapracowana aloiwke :D po 5- 70,80 osob to malo??????? :D wariatki :D po 6-idespac,padam na ryja dobrej nocki laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie przejmuje aż tak bardzo wszystkim, ale lubię mieć wszystko dograne. Jak widzisz nie wszystko też idzie po mojej myśli (np. te dekoracje czy wybór świadków) i jakoś żyję. Wiem, kiedy odpuścić, a kiedy upierać się przy swoim. Pracuję w branży ślubnej, więc może stąd te moje wymagania, dla mnie normalne, dla innych wygórowane. Poza tym zdaję sobie sprawę z tego, że nie można też wszystkim dogodzić, więc liczę się z tym, że cześć gości będzie nie zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o samochód to poczekam na targi ślubne, zobaczę co tam oferują. Te auta, które do tej pory mi się podobały to kosztują ponad 1000zł. Trochę szkoda mi kasy na wynajem autka na 4h, z czego frajdy z jazdy będziemy mieć góra 30 minut. Ale na 80% chyba zdecydujemy się na PT Cruisera (około 600zł za 4h). Podobałaby mi się też biała warszawa, ale jak zaś wynajem będzie powyżej 1tys, to się nie zdecydujemy. Poza tym jakieś 5km przed zamkiem będziemy się przesiadać do bryczki, bo chcemy na dziedziniec zamku wjechać bryczką. Całej drogi (od kościoła) nie możemy bryczką jechać, bo trochę za daleko. Jechalibyśmy nią chyba z 2 godziny. A bryczkę mamy załatwioną od znajomych, więc nie kosztuje nas ona zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70-80 osób to wg mnie w sam raz. Chociaż teraz modne stają się wesela na 100, a nawet 200 osób. Jakbym miała sponsora, to może też robilibyśmy wesele na ponad 100osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w śnieżny ;) dzień!!!!!! zaraz mnie zapada!!!! :) do tych co slubują 15 sierpnia, no cóż ja z kościołem nie miałam problemów (i tylko z tym). Poszlismy chyba pod koniec maja i zdziwiliśmy się bardzo bo 15 był wolny a co do godziny, to mieliśmy do wyboru 15-stą, 16-stą albo 17-stą. Wybralismy oczywiście 17-stą!!! :) Potem zaczęły się schody z salą, zespołem, kamerzysta, itp. Ale że mój narzeczony jest baaaardzo opanowany to podtrzymywał mnie na duchu bo juz bym zwariowała! no i wszystko się udało!!!!! Nie ma co się nakręcac, wszystko MUSI się udac!!!!! Tylko ciekawi mnie jedna rzecz, na naszej sali weselnej mamy w cenie tort i ciekawa jestem co to za chłam bedzie :) Bliżej wesela poprosze o ich wizję ale jak nie bedzie ładny i smaczny to pozabijam!!!!!!!! Dobrej soboty panienki ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.. jakby sie mialo sponsora to by sie poszalalo:) Ja mam wesele na 90os lacznie z para mloda i orkiestrą.. mnie sie wydaje ze to taki standard teraz... Chociaz i znam dziewczyne ktora robi na 160os a planuje jeszcze pare osob dokoptowac.. wiec teraz to róznie z iloscia gosci wyglada.. U mnie dzis pada snig.. i jak tak patrze za okna to z jednej strony chcialabym zeby juz bylo cieplutko (nie lubie zimy) a z drogiej strony przeraza mnie fakt ze jak sie zrobi cieplo to juz zostanie raptem z 4 miesiace do slubu!! ojjj ojjj.... Co do sukni to zamierzam przed swietami polatać po salonach.. Ogolnie to chce tylko zobaczyc w jakim kroju i kolorze bedzie mi dobrze, bo ogolnie to suknie chce szyc.. No to milej sobotki dziewczny.. Mykam troche ogranać mieszkanko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :] U mnie tez pierwszy sniezek za oknem...brr i zimno. Apropo ilosci osob na weselu, ostatnio slyszalam o weselichu na 250 osob...ponoc masakra! :D dziki tlum ;) Jezeli chodzi o samochod to ja jeszcze nie mam pojecia co wybierzemy...Na szczescie problem sukni mam juz z glowy :D A tymczasem uciekam bo czeka mnie dzisiaj sporo pracy...porzadki, zakupy itd ;) Milej soboty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloiw jestem jak najbardziej za wieczorem panienskim na forum!!! :) tylko wlasnie pytanie jak go zrobic ;) moze ktos ma jakies pomysly ? ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wpadlam na pomysl zrobienia takiej tabelki...ktora gdzies tam kiedys byla na poczatku...zachecam do wpisywania :) miss_nessy....................Agnieszka.......................01.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to robimy liste.. ciekawe ile tu wogole nas jest:) miss_nessy....................Agnieszka................... ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.............................15.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
miss_nessy....................Agnieszka................. .. ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ...........15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta................. ...........01.08.2009 dodam od siebie Włocławek,kuj-pom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
oj kotek,tos ty dla nas skarbnica wiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo, ze tabelka sie powieksza!Jakby ktos mial ochote cos w niej jeszcze dodac prosze bardzo :) mozemy ja bardziej rozbudowac ;) Milej nocki zycze i do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka................. .. ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ...........15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta................. ...........01.08.2009 Monika1985...................Monika.............................15.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysł z tabelką ;) a jeszcze lepszy z wieczorem panieńskim na forum!!!! mam pomysł, każda z nas rezerwuje jeden wieczór pod koniec lipca, kupujemy winko i pijemy wspólnie na forum!!! do rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka................. .. ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ...........15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta................. ...........01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... ........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................... .........01.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia26091988
Witam! jestem tu nowa.. biore ślub 1.08.2009:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Monika ja jestem za!!! ;) Witaj niunia ! :) Widze, ze bedziemy bawic tego samego dnia :) I zlecial weekend...a jutro do pracy :( Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss będziemy bawic sie nie do dnia, tylko do samego dna!!! butelki ;) ha ha!!!!! :):) Miałam dzisiaj ciężki dzień, 10 h w pracy to chwilami ponad moje siły!!! do sierpnia muszę wytrzymac, potem przystopuje!!! na przyjemnosci trzeba pracowac ponad normę! ;P kupiłam dzisiaj sztuczną choinkę, nie wiem po co i już, ale promocja była :P Wygląda świetnie jak żywa i poczułam magię świąt! jeszcze miesiąc i.... prezenty!!!!! :D a jak u was?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Jasne Moniczko, ze do samego dna!!! ;) A ja wczoraj tez bylam na zakupach i tez przygladalam sie choinkom, ale niestety zadnej nie zakupilam...ale jakie sliczne sa ozdobki!i po co to miesiac przed czlowieka tak juz dolowac ;) ja juz chce swieta! :) Wlasnie apropo prezentow...czas juz o nich pomyslec... Chyba mamy juz prawdzwa zime...zimnica straszna!:( Milego i cieplego wieczorku Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko...czy bedziecie miec oprocz swiadkow tez druhny i druzbow???? jak tak to ile par bedziecie miec? apropo sukienek dla dziewczyn? jestescie za dowolnoscia czy moze za takimi samymi??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie myślę o świętach. Jestem jeszcze w trakcie przeprowadzki. Od poniedziałku już będziemy \"na swoim\"; od poniedziałku też zacznie się remont w domku. Mam nadzieję, że do świąt będzie gotowy jeden pokój, kuchnia i przedpokój. A po nowym roku resztę pokoi trzeba będzie doprowadzac do porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×