Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

U nas nauki zaczynają się 25 stycznia i będą trwać 5 tyg, co tydzień po mszy świętej. nasze przygotowania utknęły po podpisaniu umów z kamerzystą, fotografem i dj\'em. Teraz skupiam się na egzaminie na prawko, którego nie mogę zdać ;( co raz bardziej się stresuję i co raz gorzej mi idzie, a na jazdach jak jestem wyluzowana to super mi idzie. szkoda, że na egz. mi nie wychodzi ;( A macie jakieś plany na podróż poślubną? My marzyliśmy by pojechać gdzieś za granicę (Rzym), ale po podsumowaniu naszego budżetu stwierdziliśmy, że nas raczej nie stać... ;( i odkładamy to na przyszły rok. A w tym roku po ślubie wyskoczymy gdzieś sobie na terenie naszej Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My do Rzymu zamierzamy pojechać w długi majowy weekend. Taka wycieczka, żeby się odstresować przed ślubem i weselem. A jeśli chodzi o podróż poślubną to na dzień dzisiejszy w planach jest Turcja, ale to się może jeszcze zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :) Jestem nowa na forum i mam nadzieje że szybko sie wkręce ;) Mój slub również jest w sierpniu 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka................. .. ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ...........15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta................. ...........01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... ........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. .. .........01.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... .......... .22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ...........29.08.2009 Betatka.......................Beata................................15.09.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dopisalam sie do magicznej tabelki :) My wczoraj zaklepaliśmy na 100% orkiestre jutro mamy jechac podpisać umowe z foto+video i tyle narazie. Musze sie szybciutko obronić a tu jeszcze ostatni rozdzial do dokonczenia, nie widze tego ale coz. a co do podrozy to my wplacilismy juz zaliczke na Krete juz sie doczekac nie moge tego byczenia po tym calym stresie. Dzis tez rozmawialismy z ksiedzem (kolenda), twierdzi ze z wystawieniem licencji nie bedzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowe koleżanki! fajnie że jest nas coraz więcej!!! :):) Betatka w kwestii technicznej chciałam zauważyc, że nastąpiła pomyłka w miesiącu twojego slubu :):) Ma byc chyba sierpień nie wrzesień??!! Buziaczki dziewczyny! Do Kiteczka naszego: zazdroszcze Wam tego wypadu do Rzymu! My niestety nigdzie nie pojedziemy, a podróż poślubna pewnie nad naszym morzem bo poki co nie stac jest nas na dalszy wypad! Urządzamy własny dom a to jest skarbonka bez dna :) Miłej nocki ! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy w planach podroz poslubna...W gre wchodzi raczej tygodniowy wyjazd za granice! Ale wszystko \"wyjdzie w praniu\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka................. .. ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ...........15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta................. ...........01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... ........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. .. .........01.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... .......... .22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ...........29.08.2009 Betatka.......................Beata..................... ...........15.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za uwage juz poprawione to chyba dlatego wpisalam wrzesien bo to miesiac moich urodzin chyba zrobilam to odruchowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka --> a gdzie konkretnie na Kretę i z jakiego biura? My również zastanawialiśmy się nad tą wyspą, ale ostatecznie wybraliśmy Barcelonę ;) jak masz ochotę to pochwal się na jaką ofertę się zdecydowaliście :) jestem strasznie ciekawa, może na tą samą na którą my chcieliśmy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ………….. Bardzo zależy mi na tym aby mój ślub był wyjątkowy…… zresztą pewnie jak każda z Was  My swoje przygotowania rozpoczęliśmy dość wcześnie (tak nam się wydawało) bo już we wrześniu 2007. Dodam iż zaręczyny były 25 sierpnia 2007 roku….. od początku planowałam, iż ślub będzie w sierpniu 2009  uwielbiam ten miesiąc zresztą mój narzeczony dysponuje zawsze urlopem między 1-18 sierpnia, a dlaczego 2009? Bo w lutym 2009 roku kończę studia i obronę mam w marcu. Chciałam mieć to za sobą ……. Nie wyobrażam sobie stresować się egzaminami i tym czy suknia będzie ok ;) chyba za bardzo się przejmuje  i tak rozpoczęliśmy poszukiwania Sali ……………. Bardzo zależało mi na tym aby sala była duża i miejsca siedzące były w tym samym pomieszczeniu gdzie parkiet (byłam na weselu gdzie miejsca siedzące to była jedna sala, a parkiet druga i przyznam szczerze że ta opcja nie przypadła nam do gustu….. :/ ) moje wesele to około 100 osób. Byliśmy może w 20 salach i przeżyłam szok kiedy okazało się ze są już terminy zarezerwowane na 2011 rok! W wielu salach zapewniane mnie ze spokojnie zmieści mi się 100 osób a gołym okiem widać że sala góra na 70 . Znalazłam salę spełniająca moje oczekiwania…..sale jak z bajki  z tym ze wszystkie soboty były już zajęte na 3 lata do przodu :/ więc zdecydowaliśmy się na piątek i tu kolejne problemy…..tym razem w kościele……. :/ kolejne problemy z orkiestra  byłam załamana ……myślałam że jakaś klątwa wisi nad nami ;( wiec ostatecznie zdecydowaliśmy się na niedziele 09.08.2009r z początku nie byłam zachwycona …… co na to goście…… ? ale już przyzwyczaiłam się do niej i nawet ja polubiłam :D ale problemów c.d z orkiestrą jest nawet gorzej niż w sobotę….. bo nie chętnie grają z dnia na dzień i tu ich rozumie…… a inni ci co się zgodzili zagrać czy wytrzymają tak 2 dni pod rząd? Czy nie padną na moim weselu? A co z fryzjerem w niedziele? Czy znajdę? ………………… Ale wszystko zaczęło się z czasem układać nawet znalazłam zespół który ma urlop miedzy 20.07-07.08 i na naszym weselu mam nadzieje będą wypoczęci bo nie grają i nie planują 08.08.09 ))) Mamy już podpisana umowę z sala, orkiestrą, foto i kamerzystą…… sukienkę tez już mam na oku…… śliczne zaproszenia w domku….. teraz szukać fryzjerki pozostaje….. mam nadzieje ze mi pomożecie …… dlaczego wcześniej was nie znalazłam  tak zdecydowanie raźniej  a w SIERPNIOWYCH pannach młodych siła  pozdrawiam was gorąco w tak zimny wieczór….. p.s byliśmy w biurach podróży i przyznam ze ceny nie za małe około 4 tys za pare, może warto poczekać na last minute? Jak uważacie? A może macie jakieś propozycje i oferty ……proszę pomóżcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka................. .. ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ...........15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta................. ...........01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... ........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola................. .. .........01.08.2009 Cranberry.....................Ania..................... .......... .22.08.2009 Marcia21......................Marta.................... ...........29.08.2009 Betatka.......................Beata..................... ...........15.08.2009 Aicha_81........................Asia................................09.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka................. .. ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ...........15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta................. ...........01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... ........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. .. .........01.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... .......... .22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ...........29.08.2009 Betatka.......................Beata..................... ...........15.09.2009 Eliana.........................Angela...............................29.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zostało mi tylko 7 misiecy, równe 7 miesięcy! :) nie moge sie już doczekac!!!!!! kurcze chciałabym już zacząc coś działac, nie wiem, pojechac zamówic zaproszenia albo jechac za butami... Cokolwiek... Juz mnie to siedzenie w domu nudzi, myśli przytłaczają a czas nieubłaganie ucieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka................. .. ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ...........15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta................. ...........01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... ........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola................. .. .........01.08.2009 Cranberry.....................Ania..................... .......... .22.08.2009 Marcia21......................Marta.................... ...........29.08.2009 Betatka.......................Beata..................... ...........15.08.2009 Aicha_81........................Asia.................... ............09.08.2009 Eliana.........................Angela................... ............29.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika1985 Oj coś wiem na temat remontu domu. Dla mnei jednak wakacje są b. b. ważne ze względu na pracę. Remont może poczekać ale wakacje muszą być. Nasz kraj jest też atrakcyjny, kiedyś dużo zwiedzaliśmy Polskę (tutaj możesz sobie pooglądać fotki z różnych wypraw http://foto.onet.pl/9f8hc). Do wędrówek po naszym kraju wrócimy, jak pojawi się dziecko. Na razie chcę pozwiedzać troszkę świata i się wygrzać Katowiczankaa O! Wy już macie podróż zarezerwowaną. My poczekamy jeszcze na targi turystyczne, może będzie tam jakaś fajna promocja. A jak nie to jak zwykle pojedziemy z last minute. Aicha_81 My zawsze jeździmy z last minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaproszenia już zamówiłam. Buty kupię dopiero jak zamówię suknię, bo chcę mieć buty z tego samego materiału co suknia. Więc najpierw muszę wybrać suknię i poczekać na materiał na buty. W środę jadę na poszukiwania sukni. Teraz jestem na etapie szukania na allegro pierdołek (świeczki, serwetki, kieliszki itd.itp.). Od soboty zaczynamy kupować alkohol (wolę tak po trochu, niż na raz wydać 2tyś na wódę). Trzeba też w końcu kiedyś pojechać do babki, która ma nam upiec ciasta. Tort zamówię dopiero w marcu - nie ma sensu chyba wcześniej. Robiłam też wczoraj wyliczenia ile potrzebujemy ciasta i ile napoi - lekko mnei to przeraża. Wyszło mi 150l napoi - maskara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KITEK280---> last minute to dobra opcja :) ale czy załapiemy sie na coś? Dobrze byłoby mieć znajomego w biurze podróży ;) Bardzo chciałabym pojechac gdzieś po ślubie ....... no a w sieprniu sezon wiec wszystko drogie :/ Jesli chodzi o napoje to napewno wyjdzie dużo :/ w sierpniu jest gorąco wiec napoje schodzą jak bułeczki :) ...... słyszałam że własćiciele lokali zyczą sobie w małych buteleczkach wszelkich napoji na stół ...twierdząc że bedzie ładniej na stole wyglądało ....niestety są droższe ...... (my nie kupujemy napoji ..... my zapłaciliśmy właścicielce lokalu 1500zł za napoje --> na koniec wesela mamy sie rozliczyć .......wieć możliwe że przyjdzie nam dopłacić :/) Ciekawa jestem ile zapłacicie za napoje ....... tzn na ile oskubie mnie właścicielka lokalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam napoje nie zakrzataja główy bo mamy wliczone je w cene, tak samo jest z ciastami i tortem! i całe szczescie bo jakbym miała jeszcze o tym myslec to chyba bym osiwiała! Także podziwiam te koleżanki które napoje i ciasta biorą na własny rachunek, te wyliczenia, karkulacje. o matko kochana! jesteście wielkie! :) Co prawda jeśli chodzi o ten nasz tort to faktycznie wolałabym dopilnowac tego sama i zamówic tort taki jaki nam sie podoba ale... Mam nadzieje, że nie bedzie to kompletna klapa i wszystko sie uda! bo musi się udac!!!! musi!!!!! jak bedziemy dogadywac się dwa tygodnie przed weselem z właścicielem lokalu to napewno temat tortu poruszę i w razie czego to pojedziemy do pierwszej lepszej cukierni i na biegu bedziemy to załatwiac! I podejrzewam że w dwa tygodnie tort zrobią! Ale póki co to nie dołuje się niczym i cierpliwie czekam na rozwój wydarzeń!!! Kitek280 te twoje foteczki są superanckie, obejrzałam i gratuluje wojazy!!!! Fajne miejsca, ale Zakopane to jest to miejsce do którego zawsze chce wracac! Przez ostatnie lata tam wracamy i jesteśmy zawsze zadowoleni, czasmi mimo złej pogody, bo na taka ostatnio trafialiśmy. Mimo ogromu pieknych miejsc na Świecie to ma to coś! Ide na kawke. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co do Krety to Hotel Bali Beach & Village w centrum Bali jakies 30km od Rethymno lecimy 26 sierpnia czyli półtorej tyg po slubie bo jeszcze mamy 22.08 wesele w rodzinie :) a po powrocie odrazu nastepne ale sie bede bawić i bawić, opcje mamy z all inclusive wiec nic po za pamiatkami i wycieczkami nas nie interesuje jedna wycieczke mamy w cenie własnie do Rethymno, napewno wykupimy na wyspe piratów podobno wycieczka pozostaje na długo w pamieci (jak wioska beduinów i safari), organizowane sa takze małe rejsy ale nad tym bedziemy myślec na miejscu, a podobno okolica jest bardzo malownicza i opłaca sie wynajac auto i samemu zwiedzać tak poleciła mi kolezanka u której zamawiałam wyjazd w Itace do 4 stycznie było 40% taniej i gwarancja niezmiennej ceny a na tym mi zależało w czerwcu 2008 mieliśmy duze dopłaty z sun&fun do egiptu i nie powem ze byłam tym zachwycona. A co do napoji to my na szczescie mamy w cenie bez ograniczeń interesuje nas tylko ciasto i alkohol, jak szukalismy sali to warunki maja w kazdej inne od korkowego po opłate za wniesienie własnych owoców ciasta oraz napoji których nie oferuja w menu, lub brak możliwości wniesienia własnego picia tylko konieczność zakupu u nich po 5zł 200ml, a dzis mamy jechac podpisac umowe z foto+video. to grubsze rzeczy były by z głowy. zaproszenia mam wybrany wzór trzeba przesłac liste gosci do druku, ale o tym bede mysleć pozniej po obronie jak tez o ciescie, alkoholem sie nie przejmuje mój tato wziął to na siebie bo ma duże zniżki w hurtowniach wiec o tyle jest taniej, w sobote miałam iśc za suknienka ale w poniedziałek zmarła mi babcia i w poniedziałek jest pogrzeb wiec odkładam to na jakąs sobote w lutym jak oddam juz prace (sukienka nie ucieknie do tego czasu) Pozdrawiam wszystkie Panienki (jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto, owoce i tort, szampan, kawa, herbata, dekoracje sali też mam w cenie :) z czego też sie bardzo ciesze :) Kochane te napoje za 1500zł :) to są napoje na stół typu soki woda, cola, a w cenie tego jeszcze szwecki stół z alhoholami luksusowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to alkohol Ci odchodzi???? ale Ci dobrze 2000 minimum masz w kieszeni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zawsze jeździmy z last minute w sierpniu właśnie. Gdyby nie lst, to chyba nie stać nas byłoby na takie eskapady. W zeszłym roku byliśmy w Tunezji za 1500zł/osoba (już z opłatami lotniskowymi, ubezpieczeniem itd.itp.). A dwa lata temu w Chorwacji za 900zł. Laty przeważnie pojawiają się na 3 tygodnie przed terminem wylotu. Np. rok temu lecieliśmy 30lipca to last załatwialiśmy 5 lipca. Jak patrzę na te ceny, które są teraz to wolę znowu w ty roku poczekać na last. Poza tym my też nie mamy wysokich wymagań bo nastawiamy się głównie na zwiedzanie i hotel 3* w zupełności nam wystarcza. Hotel służy nam do przespania się i wzięcia prysznica tak to całymi dniami wędrujemy. Co do napoi to też chcemy w małych butelkach. Na dzień dzisiejszy wg moich wyliczeń to za napoje damy 600zł. Na szczęście u mnie z lokalu nie trzeba brać napitków. Na napojach nieźle zarabiają. Dadzą sok z biedronki za 1,5 a policzą za niego 4zł. Podobnie z alkoholem w hurtowni zapłacisz 20zł to lokal policzy 25zł Cieszę się, że napoje i alkohol możemy mieć swoje. Z drugiej strony zazdroszczę osobom, które napoje mają wliczone w cenę menu. Niektóre lokale biorą tyle samo od osoby co my płacimy, a dają do tego napoje. Lepiej jak są one wliczone w menu, niż potem się z nimi rozliczać. Kto potem do tego dojdzie ile faktycznie tych napoi zeszło. Monika1985 Jeśli chodzi o ciasta to też chcę mieć swoje, ze sprawdzonego źródła. Bo te wyroby, które oferują w lokalach to czasami są okropne. Tort chcę mieć taki jaki mi się podoba, a nie taki, jaki oferuje lokal. Tort załatwisz 2 tygodnie przed ślubem, spokojnie. Gorzej jest ze stojakami na tort. Te stelaże to ponoć trzeba rezerwować 3 miesiące przed ślubem. Co do magicznego miejsce, to dla mnie takim miejscem jest Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niby też mieliśmy dekorację w cenie, ale ta dekoracja jest tak koszmarna, że wolę wynająć firmę, która udekoruje mi salę porządnie a nie powiesi jakieś brudne szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO ale tu dzisiaj ruch :) I dobrze! U nas rowniez w cenie nie ma ciast i napoi. Napoje chce wszystkie w malych buteleczkach!!!a soki w dzbankach! Ostatnio jak bylam na jedenym weselu staly takie olbrzymie butle 2l i wg mnie bardzo nieciekawie to wygladalo! Sluchajcie, odnosnie tych biur podozy...to macie juz jakies konkretne biura podrozy czy za kazdym razem zalatwiacie to w roznych? Ja nie korzystalam jeszcze osobiscie z zadnego i nie mam zielonego pojecia jakie sa dobre....wiecie rozne rzeczy sie slyszy :) moze cos polecicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do biura to ja korzystałam z Itaki ze wzgledu na znajoma która zawsze poleciła, doradziła i byłam zadowolona dwa razy, natomiast rok temu postanowilismy jechac z moja przyjaciółka z liceum jej meżem i dzieckiem, wiedzielismy ze bedzie to Egipt to była decyzja wspólna natomiast Przyjaciółka zlanalzła i wybrała oferte z Sun&Fun nie powiem 2 tyg super natomiast przejscia przed wylotem koszmarne - przez dopłaty i kontakt z przedstawicielami, wylot opóżniony o 2 godz z czego przedstawiciel do mnie zadzwonił dzień wczesniej a do niej jak jechała na latnisko (wczesniej poinformowana przeze mnie). A co do wczesniejszej rezewacji to u nas to odpada pracujemy w jednej duzej firmie (gdzie sie poznalismy :) ) i u nas urlop na cały rok planuje sie do 15 stycznia, a w okresach letnich przełozeni trzymaja sie bardzo sztywno wczesniej ustalonych terminów. A napoje i owoce wliczone mamy w cene od osoby :) w pierwszeń sali chcieli od osoby 225 zł + alkohol, ciasta, owoce, napoje oczywiście za opłata za wniesienie + do tego 6 tys za sale OSZALELI natomiast w tej NASZEJ płacimy 150zł interesuje nas ciasto i alkohol, co do wystroju slai nie potrzeba zadnego szczególnego gdyz jest to typowa góralska karczma wiec można łatwo przesadziś z jakimis dekoracjami, jedyne co to ładnie ubrane sloliki które sa w cenie a wygladaja naprawde ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze z jednym pytaniem MIESZKANIE PO ŚLUBIE z forum wiem ze niektóre z dziewczyn sie buduja inne mieszkaja juz osobno a jest ktoś kto bedzie mieszkał z rodzicami????? co na to Wasze drugie połówki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka ---> wódke kupiłam we własnym zakresie (wesele na 100 osób, wódki kupilismy 156szt.) Kupilsmy po świetach w Selgrosie Katowice-Szopienice po 18,99zł / 1 szt. Pan Tadeusz, wzieliśmy 13 kartonów po 12 szt w każdym kartonie wyszło nas nie całe 3000zł. Natomiast chodziło mi o to że w cenie mam alkohol taki jak różne wina, koniak, likiery, na które tez mam wpływ..itp... będzie taki szwecki stół........ Kupilismy już bo tak mi lżej po mału niz wszystko naraz...... zreszta słyszłam że od lutego wódka i papierosy idą 10% w górę no a kazdy grosz się liczy :) Jesli chodzi o przystrojenie sali to wierzcie mi że jest OK :) Po pierwsze zajmuje się amatorsko projektowaniem wnetrz....... sama zaprojektowałam po remoncie nasze mieszkanie i kolezanki też mnie o to prosza..... wiec w byle jakiej sali nie brałabym slubu ;) Właścicielka lokalu to taka \"troche\" znajoma ale bardzo daleka...... wiec mam duży wplyw na to jakie balony i gdzie bede...... zreszta wiem ze ta kobitka ma gust...... a ze to mam w cenie to chyba dobrze, nie? KITEK280---> dziekuje za informacje odnośnie last minute....... napewno bedziemy sie rozgladać :) zawsze jezdzilismy na zaplanowane wczasy ale to było autokarem i wynisło nas to góra 1500zł za pare...... tym razem jednak wolałabym samolotem :) wiec bedziemy czujni :P do tej pory korzystałam z biur takich jak: SKARPA, TRIADA i bardzo polecam..... natomiast pamietajcie nie leciałam samolotem z tych biur! Jesli chodzi o tort to włascicielka ma katalog z 25 różnymi tortami do wyboru..... wierzcie ze jest z czego :P wiec skoro tez jest w cenie to super....... Jesli chodzi o koszt to płacimy 165zł / 1 osoby Betatka-----> ja bardzoooooooooooooooo polecam wspólne mieszkanie przed slubem ;p ale rozumie że nie każdy może sobie na to pozwolić...... my jestesmy razem 4,5 roku a mieszkamy ze sobą 1,5 roku dostałam po babci mieszkanie a my je wyremontowaliśmy :)nie ważne gdzie i nie ważne czy z rodzicami NAJWAZNIEJSZE ŻE RAZEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka My jesteśmy razem 8 lat, od siedmiu mieszkamy razem. Wcześniej wynajmowaliśmy mieszkanko, a teraz w końcu jesteśmy na swoim. Koniec z płaceniem czynszu obcym. Niestety mieszkam z teściem a mam na tego człowieka uczulenie. Na szczęście on sobie mieszka na dole w osobnym mieszkanku a my osobno na górze i nie muszę teścia zbyt często oglądać. Kiedyś tu mieszkał brat męża, ale niedawno przeprowadził się do swojego nowowybudowanego domku, a my wróciliśmy na stare śmieci. Aicha_81 My zawsze jeździmy z Triady (wyjątkiem była Chorwacja, bo niestety Triada nie miała jej w ofercie). Mimo złych opinii w necie my jesteśmy z tego biura zadowoleni. Co do innych spraw. To my też nie mamy wesele byle gdzie, ale na zamku. Niestety właściciele nie idą z postępem i mają tę samą dekorację od 10 lat. Wolę już zapłacić dekoratorom i mieć porządnie udekorowaną salę. Nawet gdyby oferowali tort i ciasta to i tak bym ich nie wzięła. My płacimy 150zł od osoby Napoje, alkohol, ciasto, tort, owoce we własnym zakresie. Na szczęście nie musimy płacić korkowego. miss_nessy My też gazowane będziemy mieć w małych butelkach. W tych wielkich to wygląda mało elegancko. Soki oczywiście w dzbankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×