Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Sztaa ślubujemy tego samego dnia :). praktycznie zdecydowałam się na ta pierwsza suknie, muszę tylko siebie w niej zaakceptować. oczywiście jeśli znajdę jakaś w której będzie mi ładniej to zmienię zdanie. Aicha_81 nie załamuj się, dopiero pierwszy raz mierzyłaś na pewno coś znajdziesz:) Mi suknię sponsoruje mama, zawsze powtarzała że jej marzeniem jest mi kupić najpiękniejszą suknię ślubną. co do wódki decyzja zapadła, ze tata kupi przed samym weselem z dzień i od razu na sale zawiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
u mnie w tym salonie,który wybrałam,każdą suknię można zmodyfikować wg własnych życzeń,więc ja chcę z gorsetem,bo lepiej wyglądam. też myślałam o jakimś szalu,tylko szal będzie się zsuwał i przeszkadzał,więc już sama nie wiem,co mam zrobić. A mówiąc o dacie,to my wybraliśmy 8 sierpnia,bo po pierwsze to moje urodziny,a po drugie moi dziadkowie brali ślub także tego dnia :) zaproszenia chyba weźmiemy takie http://www.allegro.pl/item537881948_zaproszenia_slubne_rulon_probka_gratis_plock.html chociaż jeszcze nie jesteśmy zdecydowani. Obrączki będziemy robić z własnego złota,tzn zaniesiemy złoto to jubilera-złotnika i zrobi nam obrączki dużo taniej to wychodzi. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka to sa czerwone gitary a tytuł \'\'słowo jedyne ty\'\'. widziałam juz kiedyś ten ich pierwszy taniec, ale jacy drętwi goście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam ze w lutym przejdziemy przez nauki a tu widze ze nie ma szans w ta srode nie dalismy rady jechac w przyszłą moj ma wyjazd a w nastepna znowu ja i cały luty przejdzie i kursu nie bedzie a słyszałam ze u nas do poradni trzeba sie zapisac bo sa terminy i trzy spotkania znajac zycie pewnie w maju skończymy w ostatniej chwili ach jak mi sie plany popsuły. mam pytanie zapisujecie sie na kurs tańca jesli tak to ile przed weselem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy widzialyscie te filmiki: http://www.youtube.com/watch?v=Zo27tNO3omo&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=21F7FP3_54M&feature=related dobre!!! niezli sa! :) Ja chcialam zebysmy zapisali sie na tance juz na poczatku stycznia bo moj narzeczony niestety zbyt dobrze nie tanczy...mowilam raz, drugi raz .... on zwleka wiec sie wkurzylam i stwierdzilam, ze go wiecej prosic nie bede :) Teraz czekam az on sie laskawie zdecyduje...moze sie doczekam :) Tak to niestety jest z tymi facetami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z you toube widziałam prawie wszytskie filmiki z piewrszym tańcem - taka praca. Co do kursu tańca to my już chodzimy 3 lata. Nie, ze przed weselem zaczęliśmy z takim wyprzedzeniem, tylko dlatego, że lubimy tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, niektóre te pary to dają nieżle czadu! :D Ja też myślałam nad kursem tańca, ale gdzie tam, nie ma takiej opcji, że mój narzeczony zaszczyci taki kurs swoją obecnością, czyli zostaje improwizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) cranberry dziekuje za słowa wsparcia:) " po deszczu zawsze wychodzi słońce" drugi dzień w salonach i wreszcie cos sie dzieje :) znalazłam 2 suknie które są takie jak chciałam i leza idealnie :) oczywiście małe poprawki musza być :) teraz to nie wiem która wybrac :) miss_nessy ten drugi filmik znalazłam chyba rok temu :) dodałam go do ulubionych z nadzieją ze tak zaczniemy wesele jak do tej pory nie mamy czasu nawet sprobowac, wiec pewnie tez bedziemy improwizowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge w pracy otworzyć stronki z tańcami bo mamy zblokowane niektóre strony a az mnie skreca z ciekawości co tam dodałyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge w pracy otworzyć stronki z tańcami bo mamy zblokowane niektóre strony a az mnie skreca z ciekawości co tam dodałyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne te tańce. My planujemy kurs tańca ale przeważnie mówią żeby przyjść z miesiąc przed ślubem i jak uczą to chyba tylko walca a ja bym wolała coś do śmiechu. Miłego wekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, własnie przypadkiem znalazłam ten topik, ja też biore ślub w sierpniu 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety późno wszystko zaczęłam załatwia bo w grudniu 2008 ale pozostał mi jeszcze fotograf i kamerzysta. Mam nadzieje,że jakoś zdążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiąc przed weselem to nauczą kroku podstawowego i obrotu. Niestety, żeby dobrze zatańczyć to potrzeba więcej czasu niż miesiąc. Chyba, że zajęcia są codziennie po 2h. A jak jeszcze ktoś nie ma \"talentu\" do tańca to już wogóle miesiąc to jest b. mało. Chociaż ja miesiąc przed wolałabym się nie stresować już pierwszym tańcem i raczej nie chciałoby mi się uczyć czegoś nowego. . Jak myśmy mieli kurs podstawowy to trwał 2 miesiące. Z tego co wiem, to w szkołach tańca mogą nauczyć rożnych układów. Nawet są specjalne oferty typu \"pierwszy taniec\". Uczą czego chcesz. Może to być równie dobrze walc, jak i coś nowoczesnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My obowiazkowo zapisujemy sie na kurs.myslelismy by zrobic to tak w czerwcu np. Na lekcje indywidualne,niekoniecznie walca. Bardzo oboje chcemy zatanczyc do dance me to the end of love leonarda cohena.uwielbiamy ten kawalek i jesli tylko w szkole tanca stwierdza ze mozna do tego cos zatanczyc to zatanczymy.ale do tanca mamy 2 lewe nogi ;) jakos tam bedzie. W pn ide na mierzenie sukni,no i zdaje na prawko... Nerwy mnie zzeraja.milego weekendu dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
Ja też myślałam o jakimś kursie,ale czuję,że to nie wypali,bo nie będziemy mieć czasu,a moja połówka jeszcze nie będzie mieć ochoty :) pewnie będziemy improwizować jakoś,nawet nie wiem jeszcze,jaką piosenkę sobie wybierzemy. Na allegro dzis patrzyłam za rękawiczkami i są w bardzo przystępnych cenach,a w salonie z moja suknią Pani mi proponowała rękawiczki za 130zl. Wybiorę jednak allegro,zawsze to trochę taniej,przyda się ta kasa na coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ! :) zamówiliśmy wczoraj zaproszenia! wreszcie!!!!!!!!! :D Moja radosc nie zna granic, zaczyna się coś dziac! :D :D W poniedziałek zatwierdzamy wersje do druku i pod koniec przyszłego tygodnia bedziemy juz je miec! huuuuura!!! :) http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/przedStronaSzczegol.php?id=F890e&katalog=5 Ładne, nie ?! :D Ide spac bo jestem totalnie wypluta :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko bardzo ladne! kiedys nawet zwrocilam na nie uwage! :) Pozdrawiam Was dziewczyny i zycze milej niedzieli! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztaa
witam Was, jestem z okolic Częstochowy , chciałabym zeby na ślubie ktoś nam zaśpiewał Ave Maria , nie moge znaleźć nikogo kto miałby walny termin ..pomóżcie.... z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztaa
nasz data 22.08.09:)moze ma ktos namiary na kogos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
może spróbuj podejść do szkoły muzycznej i tam zapytać,często są bardzo zdolne osoby i mało biorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
heja stare panny :P:D a ja mam suknie,znaczy chcialabym taka miec :D http://cgi.ebay.co.uk/Sexy-Bride-Wedding-Evening-Prom-dress-gown-bridesmaid_W0QQitemZ110345882994QQcmdZViewItemQQptZUK_Wedding_Clothing?hash=item110345882994&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1121%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 pozdrawiam was dziewczynki i spadam lece ...lece do polski :D juz jutro i jestem cala w skowronkach :D papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faaajna suknia! :) no to pakuj się, pakuj! my juz czekamy i ojczyzna też!! wybrałaś sobie ładną pogodę, słoneczko od rana :D a i nie zapomnij o prezentach dla starych panien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co taka cisza nastała (chyba czekamy na przylot aloiw22) i nasza tabelka nic nie odżwieżona Dopiszcie sie dziewczyny ja wybrałam juz zaproszenia inne niz w pierwszeń wersji http://www.decorisus.pl/p/7/118/1633/Zaproszenia%20ślubne_kartka%20z%20kalendarza_08-kr-z.html i winetki i zawieszki na alkohol tez http://www.decorisus.pl/p/57/123/1676/zawieszki_17/r1/zw.html http://www.decorisus.pl/p/55/125/1705/Winetki_romantyczne1_17-r1-w.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co taka cisza nastała (chyba czekamy na przylot aloiw22) i nasza tabelka nic nie odżwieżona Dopiszcie sie dziewczyny ja wybrałam juz zaproszenia inne niz w pierwszeń wersji http://www.decorisus.pl/p/7/118/1633/Zaproszenia%20ślubne_kartka%20z%20kalendarza_08-kr-z.html i winetki i zawieszki na alkohol tez http://www.decorisus.pl/p/57/123/1676/zawieszki_17/r1/zw.html http://www.decorisus.pl/p/55/125/1705/Winetki_romantyczne1_17-r1-w.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie otwierają się te twoje zaproszenia :( No właśnie dziewczyny czemu nie dopisujecie sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
miss_nessy....................Agnieszka..................... .....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ............15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta............................. 01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... .........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. ............01.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... ............22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ...........29.08.2009 Betatka........................Beata.................... ............15.08.2009 Aicha_81......................Asia...................... .............09.08.2009 Eliana..........................Angela.................. ..............29.08.2009 Elfik...........................Adriana................. ..............29.08.2009 czarna koala.................Kasia................... ...............29.08.2009 nelka26 .......................Monika ...............................15.08.2009 joostynka1985..............Justyna.................................08.08.2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nie mam na nic siły i na razie przestałam myśleć o ślubie w weekend mam sesje a nic jeszcze nie umiem a w pracy też sajgon. Ostatnio wzieliśmy się za układanie puzzli mamy na 3000części może do ślubu damy radę je złożyć. Trzymajcie się ciepło w ten chłodny wieczór. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×