Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Pozwolę się dopisać do tabelki:) miss_nessy....................Agnieszka................. .. ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ...........15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta................. ...........01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... ........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. .. .........01.08.2009 Cranberry.....................Ania................................ .22.08.2009 My będziemy mieć tylko świadków i też mamy problem z ich wybraniem :( Być może będzie to brat mojego narzeczonego, choć on jest taki nieodpowiedzialny, że aż boimy się powierzyć mu taką funkcję, a świadkową jego dziewczyna, ale ostatnio zastanawia nas czy oni razem dotrwają do tego dnia.... Mam takie pytanko, zapraszacie na ślub kogoś ze swojej pracy? Ja będę miała ślub w innym mieście niż pracuję i zastanawiam się jak się zachować. Czy zapraszać znajomych z pracy i szefowe, czy tylko ich powiadomić? Pracuję w małej firmie 16- osobowej, od roku, i z nikim tak jakoś super nie jestem zżyta, z każdym na takim samym poziomie. I nie wiem co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss_nessy Ja będę miała tylko świadków. Co do sukienek to mnie podobają się jednakowe, ładnie to wygląda na zdjęciach. Ale trudno przekonać dziewczyny, żeby założyły takie same kreacje. Poza tym, jak już się je przekona, to może zdarzyć się tak, że skoro chcemy aby te druhny miały takie same sukienki, to my będziemy te kreacje sponsorować, bo np. kilka dziewczyn będzie miało jakieś tam sukienki i nie planuje na nasze wesele kupować nowej. A trudno też wymagać od druhny, żeby sobie sama kupowała kreację, skoro to nasza wizja jak ona ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! :) wydaje mi się, że druhny to nie jest dobry pomysł... po co robic sztuczny tłok przed ołtarzem :P Dwoje świadków wystarczy, takie jest moje zdanie ale każdy może miec inny punkt widzenia... Jeżeli już to chciałabym, żeby wyglądały identycznie nawet kosztem sponsoringu sukienek, potem może udałoby sie je sprzedac... U mnie świadkiem jest bliski kolega mojego narzeczonego a świadkową moja kumpelka, jeszcze z licealnej ławy... Miała to obiecane juz pare lat temu, a ja stara się dotrzymywac słowa! :) Dzisiaj moje zakupu znowu sie nie udały, ruszyłam w poszukiwaniu kurtki zimowej ale zaden sklep nie sprostał moim wymaganiom ;P Teraz wszystko jest na \"jedno kopyto\". Patrzyłam w paru salonach na suknie ślubne, autentycznie i z ręką na sercu muszę napisac, że nic tam nie ma ciekawego!!! Jakbym musiala dzisiaj coś wybrac to wpadła bym w czarną rozpacz... Złaziłam się na marne... Nóg nie czuje :( Czas na relax :D Buziaki Młode :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cranberry u mnie jest podobnie...slub w innym miescie, tylko ze u mnie odleglosc jest dosyc spora wiec nie wiem czy komus sie bedzie chcialo przyjezdzac ;) ale ja na wesele na pewno zaprosze 2 osoby. Reszcie moge dac tylko zaproszenie na slub w kosciele. Tak zreszta zrobil moj znajomy... A Ty jezeli nie masz z nikim takiego dobrego kontaktu to mysle, ze z powodzeniem mozesz ich tylko powiadomic... Ja raczej bede miala dwie druzki a moze i trzy. Dwie to moje siostry...ktore, ze tak napisze sa \"napalone\" na bycie druhnami wiec sprawie im ta przyjemnosc ;) a trzecia to siostra narzeczonego... moje dwie siostry sa jak najbardziej za podobnymi sukienkami juz nawet sie rozgladaja...natomiast trzecia to tak srednio podchodzi do tego pomyslu...nawet ostatnio sie zastanawiala czy druhny to przypadkiem nie ze strony Panny Mlodej tylko... juz nie wiem co robic. Faktycznie podobne sukienki ladnie by wygladaly. Musimy to przemyslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tak to jest...jak chce sie juz cos kupic i czlowiek idzie z takim nastawieniem to niestety nic nie znajdzie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2714
witam! Dzisiaj juz lepszy humor mi dopisuje! Kupiłam kurtke a mój narzeczony dał rade i wytrzymał maraton... :) Wiecie co, ja z pracy zapraszam na ślub wszystkich, tylko jeden wybrany kolega może, podkreślam, może dostanie zaproszenie na wesele... :) Jakbym miała wszystkich zaprosic to wyszło by ze 30 osób... Przegięcie, nie?! Trzymajcie się... Jutro bedzie ocieplenie, więc mróz nie grozi juz paluszkiem! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jest tu kto? :) Witajcie :) To super Moniczko, ze zakupilas wreszcie kurtke! Bravo tez dla narzeczonego :) Moj chyba by nie wytrzymal ;) Aaa wlasnie! zakupilam wisorek i kolczyki do sukni :) ale jeszcze nie wiem czy beda pasowac:> Bardzo mi sie spodobaly, sa bardzo delikatne. Buty tez juz mam, tylko coraz bardziej sie zastanawiam nad tym czy ja w nich wytrzymam :( Milej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuchy :) co to taki spokój na forum?? nic sie nie dzieje... żyjecie czy do reszty zajęłyście się ślubami i weselami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja narazie o slubie nie mysle ;) glowny temat u nas to remont..poza tym mam male problemy zdrowotne :( ogolnie to srednio ciekawie ale jestem dobrej mysli... Pozdrawiam Was cieplo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy takie osowiałe? głowa do góry, wszystko sie ułoży... u mnie niestety też dalsza budowa domu i remont pozostałych części , ciągnie się to strasznie długo... końca nie widac, jak skończymy latem to bedzie istny cud! a już bym żebyśmy tam mieszkali... ehhh... ale jak trzeba czekac to czekamy! :) trzymajcie się i wiecie... głowy w góre!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już w sumie przeprowadzka i remont tak bardzo nie dobijają, chociaż jestem tym b. zmęczona. Mam poważne problemy ze zdrowiem, a co za tym idzie dużo kasy pójdzie na moje leczenie. To mnri najbardziej martwi, już w sumie nie te pieniądze na leczenie, ale sama choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Heja stare paanny ! :P Kitek....mam nadzieje,ze to nic powaznego...chociaz jak piszesz,,pojdzie kasa,ale kase mam juz.....itp,, to wyczuwam przez monitor paskudztwo jakies. ja bylam chora caly tydz!!!! mila grype,pierwszy raz w zyciu mialam grype-bol glowy kilk dni,zawsze miala angine-bolalo gardlo,okropna ropa....wycieli migdalki....przyszla grypa. Ja ani o slubie ani domku nie mysle...zaczne jakos w styczniu :P:P:P:D teraz tak troszke swiatecznie sobie mysle...jakie potrawy przygotuje,co kupic mezuskowi....... Kupilismy samochod Mazde 323 F zadne wielkie wow,ale kasy poszlo (auto,insurance,road tax,apteczki,sreczki.....) ale sie ciesze.:))) moje 1 auto w zyciu....pozdrawiam was i caluje goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! No niestety Mariola tak to jest... kasy idzie masa na leczenie :( ale coz choroba nie wybiera :( szybkiego powrotu do zdrowia zycze! bedzie dobrze! musi byc dobrze! Wiola gratuluje wygranej z grypa i zakupu nowego autka!ja tam sie na samochodach nie znam ale pewnie kupiliscie niezla bryczke :D tez bym chciala miec swoje wlasne autko! moj narzeczony ma samochod ale jak dla mnie jest za duzy! :( ja jestem kierowca niedzielny ;) I mamy weekend :) Wreszcie cos odpoczne! Pozdrawiam cieplo i milego wieczorku zycze ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! Ja biore ślub 01.08.2009 :) jeśli macie jakieś pytania odnoście bukietów i oprawy kwiatowej to chętnie pomogę, gdyż zajmuje się tym zawodowo i z zamiłowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! A coz to za cisza? Nie moglam nas znalezc ;) wreszcie sie udalo!Swieta tuz tuz! ja juz sie nie moge doczekac... Mam 2 tyg wolnego :D wreszcie moze cos odpoczne...a po swietach trzeba powrocic do tematu sierpnia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! faktycznie cisza... chyba wszystkie zajete świętami i prezentami :) zazdroszcze Ci tego urlopu, tez bym tak chciała.. ;D a po świętach to bedzie inny temat >>>S-Y-L-W-E-S-T-R-O-W-Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima to teraz taki troche martwy okres moich przygotowan slubnych... jak na razie to tylko potwierdzam wszelkie pozamawiane firmy i usługi.. niedługo wybieram sie do firmy dekoracyjnej zamowic kolor wystroju.. i tu jest maly problem bo ja chce biały z bordo a moj T chce biały i złoty.. dla mnie to troche za mdlo bedzie ale poogladamy katalogi i moze dojdziemy do kompromisu:) Teraz to mam wieksze problemy na glowie.. Studiuje fizjoterapie i na masaz kumpela kupila jakas nowa \"super\" oliwke i dostalam taki tradzik na plecach ze ggrrrr!! Chyba najwiekszym dla mnie strachem co do slubu jest to ze wyskoczy mi \"cos\" wielkiego na buzi!! A co do swiat, to wlasnie mam dylematy prezentowe co komu kupic... Mam nadzieje tylko ze spadnie snieg bo lubie jak we Wigilie jest biało i nastrojowo:) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY A SŁYSZAŁYŚCIE, ŻE OD NOWEGO ROKU ROSNĄ CENY ALKOHOLU I ŻE KTO MOŻE KUPUJE WÓDKĘ I RESZTĘ DO KOŃCA TEGO TYGODNIA? moje przygotowania stoją w martwym punkcie, mam poważne wątpliwości co do osoby narzeczonego a jemu bardzo różnie wychodzi przekonanie mnie, że się mylę ;) więc ja z alkoholem nie zdążę, trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja też słyszałam o podwyżce akcyzy, ale jak kupie ze 100 flaszek czystej to gdzie je schowam? :) i jeszcze pewnie bedzie ich ubywac, bo beda imieninki, urodzinki, rocznice... dziekuje, do przyszłego roku nie pójdzie w góre cena az tak, żeby nie było nas stac na pare literków ;P co jak co ale tego na weselu nie moze zabraknac! :D a poza tym, to chyba zaczne sie odchudzac... :/// prawie cały dzien jem i ciagle jestem głodna! wy też tak macie, nie wiem może to stres tak na mnie działa bo ostatnio w pracy mam nerwówe... ale, oby do świat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie było bo jakoś czasu nie miałam, myślałam że będę mieć duże zaległości a patrzę mało kto się odzywał. chyba wszystkie tak zawzięcie się do ślubu szykują ;) Co do wódki, ile średnio płaci się za wódkę na wesele? 17 zł za litr to dużo by było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam o podwyżkach cen alkoholu. Ale ja na razie mam inne wydatki niż kupować alkohol na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cranberry My płacimy za wódkę gdzieś 22zł za pół litra. Tzn. teraz kosztują 22zł, bo po nowym roku pewnie będą droższe. Spodobały mi się wódki młoda para z Polanina (można je kupic w Makro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek to najpierw kup jedna i spróbujcie czy warto zainwestowac i kupic ja dla gości, bo moze okazac sie nie do wypicia :P nie wszystko złoto co się świeci :D a swoją drogą to ciekawe czy w naszym makro sa też takie... pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze, ze cos ruszylo :) Witajcie dziewuszki Tez slyszalam o tej wodce...jeszcze nie wiem co my zrobimy ....... nie wiem tez jeszcze jaka wodke wybierzemy. Kamila ja mam ogolnie problemy z cera...cera tlusta i tez mam niestety obawy!!! A teraz czekam do soboty! w sobote wyruszam na poszukiwanie prezentow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wódeczka jest sprawdzona. Kilkoro moich znajomych miało tę wódkę na weselu. Ja jej nie próbowałam, bo oboje z mężem nie pijemy alkoholu, ale znajomi nie narzekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Heja stare panny :P:)) A ja sie niemoge ,,wyzdrowiec i naprawic,, ciagle jak nie smarcze to kaszle to cos.... Co do slubu..... to mysle,ze to co bylo na ten czas do zalatwienia zostalo zalatwione,reszta bedzimey sie martwic pozniej. Swieta Swieta !!!!!!!!!!! uwielbiam swieta,aczkolwiek to beda juz 4 bez roodzicow.... :((((( i jednej siostry..... zwsze jednak mam moja siostrunke mlodsza i mojego chlopoka :)))) prezenty szukam,szukam...ale szczerez jestem nie tyle co splukana ale co po nowym roku mam pare wydatkow.... i to mnie przeraza. Dzis przyjezdza moj mezus...pracuje teraz dalej,i przyjezdza na weekend...ugotowalam rosol,glownie z mysla o sobie ale powiedzialam mu,ze musi po podrozy zjesc ciepla zupka....;) nie mam smaku... pozdrawiam i odzywajcie sie...nie musim y przeciez pisac tyljko o slubie...poznajmy siebie..... i tworzmy topiki :))) slub,dziecko,jakie jeszcze oby nie rozwod...moja kolezanka :((( maz ja zostawil po 8 latach i poszedl do innej...plakala cale 2 tyg,a corka z nia .....ale sie zbiera do kupy dla malej.... tak przed sw,postanowil spedzic z nowa ,,zona,, swieta....przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
sorry za bledy i brak skladni.... ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×