Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Z kamerzystą czy bez???

Polecane posty

Tak szczerze mówiąc jeszcze nidy nie widziałam dobrego filmu z wesela, raczej są trochę żenujące. Ale np można wybrać coś w rodzaju krótkiego reportażu ślubnego:) koleżanka coś takiego miała i wyszło naprawdę świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to super pamiątka, z wesela pewnie nie będziemy wszystkiego pamiętać a to pozwoli na chwilę wspomnień;) Robimy skróconą wersję mszy i pewnie bez poprawin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na weselu, gdzie nie było kamerzysty,a okazało się, że fotograf zrobił tak słabe zdjęcia, że państwo młodzi nie mieli żadnej konkretnej pamiątki ze ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam i kamerzyste i fotografa. Płyta raz obejzana w skroie lezy. teraz juz bym kamerzysty nie wziela na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi kamerzystami to niestety jest różnie... ehhh Jeśli szukasz "przeciętnego" kamerzystę to szczerze mówiąc odradzałabym. Takie monotonne tasiemce były modne i ciekawe kilkanaście lat temu. Zdecydowanie lepiej wziąć solidnego fotografa i mieć serię super zdjęć! Chociaż nie powiem, bo ostatnio akurat oglądałam kasetę VHS mojej ciotki ze ślubu to myślałam, że poryczę się ze śmiechu [pozytywnie :) ] bo móc zobaczyć to na filmie, zachowania moich rodziców, jak mówili, wyglądali i tańczyli - BEZCENNEEEEE!!!! :D Nie wiem jaki budżet planujecie na ślub ale jeśli szukasz czegoś pomysłowego to tak z 3 tysiące i kamerzystów można już znaleźć na poziomie. Mi ostatnio [gdzieś na Instagramie chyba] wpadło to w oko: https://vimeo.com/153602596 PS. Jak szukasz tylko po to, żeby mieć długi film to odradzam i lepiej odłożyć na solidnego fotografa. Jak z kolei budżet pozwala to szukałabym czegoś solidnego. Powodzonka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Razem z moim zespołem prowadzę firmę filmowo-fotograficzną i chciałabym Wam polecić nasze usługi :) Z czystym sercem mogę Wam powiedzieć że nasze filmy wykonujemy dbale i z pełnym oddaniem przez co wideo które tworzymy jest unikalne dzięki ciekawym ujęciom i profesjonalnemu montażowi na długo zapadają w pamięć a co ważne nie są nudne ;) . Nagrania wykonujemy z powietrza przy użyciu dronów jak i statycznie z ziemi dzięki lustrzankom ( mamy bogate zaplecze sprzętowe np. slidery, stabilizatory obrazu, rejestratory dźwięku itp ale nie chce Was zanudzać tym :)). Jeśli zależy Wam na bardzo dobrej jakości nagrań, ciekawych ujęciach a finalnie na pięknej pamiątce z Waszego ślubu to trafiliście idealnie. W kwestii finansowej na pewno się dogadamy. Jesteśmy doświadczoną firmą, na co dzień zajmujemy się produkcja filmów reklamowych/korporacyjnych, filmowaniem relacji na żywo i tym podobnych. Napisz do mnie jeśli chcesz zobaczyć nasze przykładowe produkcje. Nie traćcie czasu na firmy które filmy kręcą "byle jak" i zaufajcie nam - dla nas filmowanie to pasja a nie obowiązek :) Jeśli macie pytania odnośnie nagrań, portfolio, ceny za nagranie to śmiało zapraszam do kontaktu pod nr tel 690 306 009 lub email slubvideo@gmail.com Pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Metbud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×