Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stitcha

zdrada z byla

Polecane posty

4 letni zwiazek, plany, i nagle facet wybiera sie z była na romantyczny piknik, w miejsce gdzie spedzali kazde wakacje i maja z niego mile wspomnienia, wino przekąski romantyczna muzyka całuje ją i w ramionach wspominają \"swoj czas\", tesknota do bylej? wygasłe uczucie z terazniejsza? czy chwilowy skok w bok? dodam ze przez 4 lata byl wierny jak pies, czy to prawda ze stara milosc nie rdzewieje? to byla jego pierwsza dziewczyna, z ktora tak naprawde poznawał zycie .... prosze o powazne posty, i chcialabym poznac punkt spojrzenia na ta sprawe fecetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezniszczalna
Zdrada zawsze boli,nigdy nie wybaczylabym tego facetowi,ale zdrada z byla,to cios ponizej pasa. Nie zastanawialabym sie nawet sekundy,najgorsze ponizenie jakiego mozna zaznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z bagien
Ciekawe, skąd Ty te wszystkie szczegóły znasz ?. Byłaś przy tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest tą byłą z którą
zdradził - oboje siebie warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkorodowany
coś w tym jest, ja po rozwonie próbuje właśnie ułożyc sobie zycie z moja pierwsza miłoscia, i wszystko wskazuje na to ze coś z tego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakalutka
nie prawda moja stara miłość zardzewiała :D to zalezy od ludzi czasem zardzewieje a czasem nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że to nie ma nic wspólnego z dawną miłością. Jeśli tak rzeczywiście było jak piszesz to obojętnie z jaką kobietą by był na tym pikniku to by cię zdradził.To raczej cecha charakteru i osobowości człowieka.NIE powinno się umawiać na piknik we dwoje z inną czy innym jak się z kimś jest w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przygowowuję właśnie program telewizyjny o Paniach lub Panach, które muszą walczyć o swojego ukochanego/ukochaną z inną kobietą/ mężczyzną lub którzy są rozdarci między Nową a Starą Miłością. Byłabym bardzo wdźieczna, gdyby któraś z Pań lub Panów chciałaby/chciałby podzielic się swoją historią. Pozdrawiam, M. Kutkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×