Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maksymalnie zakompleksiona

Zyletka sobie chyba

Polecane posty

Gość Maksymalnie zakompleksiona

zyly podetne. Jestem w GB, wiadomo jak tu jest odnosnie przecietnej urody kobiecej. Widzac mnie na ulicy moze powiedzec, ze jestem ładna-ale to tylko pozory!!!!!!!!. Od jakis 2 miesiecy mam wielbiciela, koniecznie chce sie ze mna umowic, chodzi za mna. On tez bardzo mi sie podoba ale konsekwentnie odmawiam. Dlaczego bo wiem czym sie to skonczy, zobaczy mnie naga i zwymiotuje. Co mam zrobic upic go tak zeby nieczego nie pamietal, dosypac mu czego do piwa:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kapuję dlaczego
co z Tobą nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksymalnie zakompleksiona
Jestem przerazajaco brzydka. Twarz mam bardzo ladna i to stwarza niepotrzebne pozory. Ale moje cialo, tragedia. Za duzy biust, rozstapy wszedzie gdzie to tylko mozliwe, celult i jeszcze okropne uda. Wygladja zupelnie jak przeterminowana galareta. Przyjechalam do GB aby zarobi na operacje plastyczne. Marzy mi sie operacja cyckow, potem zrobie sobie uda, brzuch i na koniec wytepie rozstapy. Ale to zajmi mi jakies 10 lat:(:( Dzis mam 21 czeka mnie dekada celibatu i samotnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie psycholog potrzebny
a nie nowe ciało. Poważnie mówię. Rozejrzyj się! Jakie maszkary mają fajnych chłopaków i nie mają kompleksów. Na pewno też nieco przesadzasz. Jak się boisz reakcji chłopaka to wprost mu powiedz że strasznie wyglądasz nago. A może on Cię pozytywnie zaskoczy? Kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksymalnie zakompleksiona
Ale w glowie mi sie nie miescy zebym mogla sie przed facetem rozebrac. Wolalabym trafic na syberie. Nawet jak ide do lekarza to skrupulatnie sprwdzam, zeby to kobieta byla:(:(:( I jak to ma wygladac pijemy z panem W. piwo i tak mimochodem wtracam mu ze spotyaka sie z najwieksza maszkara jaka swiat widzial:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×