Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaxD

Wieczór panieński...

Polecane posty

Gość JaxD

Witam wszystkich!!! Mam ogromny problem otóż szukam namiarów na taniego striptizera w SZCZECINIE!!! Bardzo chce aby wieczór Panieński mojej przyjaciółki był udany i niezapomniany więc postanowiłam poszukać jakiegoś striptizera ale większość których wyszukałam na internecie jest bardzo droga;( Będzie około 7 dziewczyn i to chce rozłożyć na nie wszystkie...Bardzo proszę o jakiekolwiek namiary!!! A macie może jeszcze jakieś pomysły na wieczór panieński??? Z góry baardzo dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IDeał wczoraj odszedł z forume na zawsze:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaxD
Eh....Kurde...Bardzo bym chciała żeby ten wieczór był naprawdę fajny...Tylko kurde zawsze ta kasaa....:( No cóż...Będę szukała tak długo aż znajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, rzucil mnie i forume, jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrus nie doczytalam wszystkiego z wczoraj... jakto rzucil nie wierze... kafe wciaga i uzaleznia wiem po sobie :O wroci zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JaxD---> jak organizowała wieczor panienski dla mojej koleżanki (Wawa), to szukałam na stronach chip-and dealsów róznych....to wynajecie chłopaka na 45 minutowy szoł to koszt około 200 PLN z tego co pamietam, wiec to chyba nie zbyt dużo, jeśli jest Was 7 osob.....poszukaj na stronach w necie, pełno jest ogłoszeń.....aczkolwiek trzeba uważać, bo trafiają sie amatorszczyki, co sie ruszać nie umieją, dlatego lepiej szukać wśród renomowanych grup chip-and-dealsów....drożej, ale przynajmniej zrobi dobry pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaxD
Pozdro600 -> No 200 zł to baaardzo mało w porównaniu do tego co ja szukam....Mi wyskakuje za 40 min po 700 zł... Najtaniej znalazłam za 500 zł za 30 minut....;/ Eh... Drodzy są ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×