Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czerwonooki

Przekrwione oczy

Polecane posty

Gość morelove_com_pl
Serdecznie zapraszam do najlepszego sklepu z kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przekrwione oczy mi niedawno bardzo pomogły krople czerwony starazolin. Zadziałał błyskawicznie i złagodził też skutecznie pieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bagietka365
Również mam ten problem. Słyszałam, że właśnie luteina pomaga przy takich dolegliwościach. Pani w aptece poleciła mi tabletki maxiluten. Zjadłam dwa opakowania i nic mi nie pomogły. Teraz szukam czegoś innego. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przekrwione bo zwyczajnie zatarłam oko ale na szczęście dwa dni wpuszczałam starazolin hydrobalance i pomogło. Teraz zakładam specjalne okulary robocze przy pracach w wrastacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam 28 lat i mam podobny problem. Przkrwione oczy gdy wstaje jest najgorzej, w sloneczne dni to najlepiej nie wychodzic bo slonce powoduje maksymalne zaczerwienie czyli dokladnie to co wszyscy. W moim przypadku przyczyna bylo dlugie siedzenie przed komputerem w dziecinstwie, dodatkowo alergik. Moje zdanie jest takie nie uzywajcie zadnych kropel jedynie sztuczne lzy ale one tez nie raz jeszcze bardziej wysuszaja niz pomagaja, uwazajcie na slonce i oczywiscie uzywki nawet kawa powoduje ze oko staje sie bardziej czerwone. Ja wpadlem na pomysl zakupu lekko przyciemnionych okularow i oczy nie kuja tak inne osoby. Najgorsze jest to ze na to nie ma lekarstwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawilżaj pomieszczenie, pij dużo wody. Można pić wapno bezcukrowe i nie myśleć. Krople do oczu Hyabak, Hyal Drop Multi najlepiej zamawiać w większej ilości online. Nie wychodzi tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz też spróbować kropli Starazolin, są dostępne bez recepty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debrii
ja próbowałem i mi nie pomagały generalnie duzo rodzajow kropelek sprawdzalem bo pracuje przy kompie i potrzebuje ciaglego nawilzenia i tak dalej i najwieksza ulge przyniosly mi kropelki hialeye jezeli jeszcze nie mieliscie okazji ich testowac to polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara577
Jeśli objawy Cię niepokoją to po prostu zbadaj się. Innego rozwiązania nie widzę. Może okazać się, że masz np. nużeńca. Jest to pasożyt, który lubi takie miejsca i jeszcze dodatkowo może się objawiać wypadaniem rzęs i brwi. Poczytaj sobie o tym na stronie nuzeniec.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derelka
ja po pracy bardzo często mam przekrwione oczy, komputer, klimatyzacja, złe oświetlenie i oczy to od razu odczuwają u siebie też bardzo często obserwuję przekrwione oczy po pracy wieczorem, przed snem zawsze je zakraplam hialeye, które przynoszą szybko ulgę, oczy są nawilżone i nie są przekrwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulutka
można również stosować krople żeby podleczyć wzrok, ja leczyłam się kroplami hialeye super mi pomogły oczy miałam przesuszone przez ciąglą prace przed komputerem i w pomieszczeniu klimatyzowanym dlatego potrzeba mi było takich nawilżających kropel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sita23
dla mnie na przekrwione i zmęczone oczy ulgę przynosi Starazolin. na prawdę daje radę i za każdym razem pomaga moim oczom jak są już tak zmęczone. mam jedną buteleczkę w pracy i jedną w domu - tak żebym zawsze mogła przynieść ulgę moim oczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykacz23
jak dla mnie to najlepszym rozwiązaniem jakie stosuje na przekrwione i zmęczone oczy to kropelki Starazolin. na prawdę dają radę i skutecznie pomagają moim oczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten niebieski starazolin jest super rozwiązaniem na wakacje. Jeśli wiesz, że będziesz dużo nurkować i pływać, to będzie dobra ulga dla oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba, że to alergia i niestety potrzeba dodatkowego wsparcia dla oczu. Jak się okazuje człowiek może się o sobie wiele dowiedzieć, będąc z dnia na dzień alergikiem. Kto by pomyślał, że to właśnie allertec uratuje moje oczęta. Niestety, organizm wariuje i reaguje na pewne substancje zaczerwienienie i pieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci, że mi trochę pomogłaś. Uparłam się, że krople dadzą radę uporać się z zaczerwienieniem. Okazuje się, że to reakcja alergiczna. nie wierzyłam, że lek na alergię pomoże, ale spróbowałam. Mamy alertec w domu, ponieważ, mąż go czasami bierze. Uwaga, po krótkim czasie przestało nie swędzieć i piec. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaKurek
Jezeli ktos jest u tylu okulistów a oni nie potrafia znaleźć przyczyn to czasami sie warto zastanowić nad alergią: może się ma alergię na roztocza, które raczej są wszędzie... albo wynikiem takich oczu jest po prostu złe oświetlenie w pracy. Ja tez tak miałam, że po 8 godzinach pracy bardzo bolały mnie oczy. Dużo pracowałam prze komputerem. Ale na szczeście tak się akurat stało, że w mojej pracy wymieniono oświetlenie na nowe. Po tyo by zwiększyć komfort pracy pracownikom i oczywiscie zredukować koszta . Wiem, że oświetlenie jest firmy Trilux. I fakt , że od tego czasu kiedy ono jest zainstalowane, nie mam tak zmęczonych oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markona44
dla mnie najlepszym rozwiązaniem na ten problem są po prostu krople do oczu. w mojej domowej apteczce stosuje krople Starazolin Complete i one najlepiej działają na problem z przekrwionymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczerwienione oczy mogą oznaczać że coś nas uczula. Dlatego warto wybrać się do alergologa na badania. Jeżeli mieszkacie w Lublinie to zgłoście się do www.alergolog.lublin.pl Sama przez to przechodziłam i tam otrzymałam pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio miałam taki okres że budziłam się i już miałam przekrwione i zaczerwienione oczy, albo jak wracałam do domu po całym dniu pracy. No i zaczęłam szukać powodu, bo to nienormalne jednak. I znalazłam tutaj opis jakie mogą być powody - https://www.wonga.pl/zaradnik/czerwone-oczy-co-moze-byc-przyczyna-przekrwionych-oczu Myślę że u Was będzie to podobnie wyglądać a przy okazji są sposoby na suche oczy opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×