Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prowl

Co do brązowego ryżu?

Polecane posty

Kupiłam ryż brązowy z myślą o ryżu z \"warzywami na patelnię\", ale może podpowiecie mi jakieś ciekawsze danie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak bialy ryz jako dodatek do kazdego danie, nadzienie, co tylko lubisz. pamietaj tylko, ze sporo dluzej sie gotuje niz bialy, czasem nawet do godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodaję kurkumę i ryż ma piękny kolor i taki smaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązowy ryż raczej
się ślicznie na żółto nie zabarwi-ale to tak na marginesie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ten brązowy ryż nabiera takiego fajnego koloru żółto-starozłotego, myślę, że biały ryż będzie z kurkumą żółty jak kurczaczek:-))) Ja dodaję do ryżu np. kawałeczki kurczaka, zeszkloną cebulę, a także ananasa, czasami zielony groszek albo czerwoną fasolkę z puszki. Wariacji z takim ryżem jest multum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaa,
Zna ktoś fajny, sprawdzony przepis na danie z ryżu ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z brązowym ryżem świetnie się komponuje kurczak w sosie curry. Wystarczy tylko pokroić kurczaka obtoczyć go w mące i curyy, podsmażyć, dodać odrobinę wody, chwilę poddusić i gotowe. Brązowy ryż jest idealny, szczególnie wizualnie to super wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaa,
Dziękuję :-) ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaa,
Dzięki wielkie :-) Masz może jakiś sprawdzony przepis na risotto ? W necie przepisów jest dużo,ale nigdy nie wiadomo który to ten udany/dobry.Może być z białym ryżem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja risotto robie z pieczarkami piersiami kurzymi i papryka czerwona. Kurczaka dusze na patelni i odkladam na miske potem na tej samej patelni dusze pieczarki przekladam do kuraka a na koncu papryke. Wczesniej gotuje ryz. Potem warzywa z kurczakiem zalewam niewielka iloscia bulionu warzywnego i gotuje to razem na lekkim ogniu. Ryz na talerz i na to warzywa z kurczakiem i jest pyszne ;) a co do przypraw to lubczyk oregano ziola prowansalskie pieprz bialy sol, papryka ostra i odrobina sosu sojowego ale to dodac jak sie poddusza kurczaka lub pieczarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaa,
Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
Chcę coś fajnego z ryżu zrobić. * może być z białego ryżu Znacie jakieś sprawdzone przepisy ? Nie chcę zakładać nowego, ryżowego wątku więc piszę tutaj. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×