Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhhhhhh

danonekkkk

Polecane posty

Gość hhhhhhhh

mam pytanie moja corka skaczyla pol roku 14 dni temu czy moge podac jej malego danonka truskawkowego???prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdhkjshksjdhflksd
oczywiscie, jezeli nie jest uczuleniowcem i nie jest na diecie bezmlecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół roku to chyba jeszcze za wcześnie na podawanie dziecku produktów z mleka niemodyfikowanego . Mój syn ma pół roku i dopiero zaczął jeść marchewkę. Gdy córka była mała produkty mleczne typu serki dla dzieci zaczęłam podawać jej gdy skończyła rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartula
moim dzieciom podawalam juz danonki jak mialy pol roku.ale zaznaczam ze nie mialy alergi na produkty mleczne.jezeli twoje dzieci nie maja alergi to spokojnie mozesz podawac. a to gadanie ze to czy tamto podaje sie po ukonczeniu roku to uwazam za bzdety. ostatnio slyszalam ze dziecko chlebek i bulki powinno dostawac po ukonczeniu roczku.paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkapiaski
mój synciu jak skończył 4 miesiące dostawał krowie mleko serki i wszystko na krowim mleku głupota jest faszerowanie dzieci chemicznym mlekiem pozatym jezeli dziecko nie ma uczulenia ani nie jest bezgłutenowcem to czym ma się odzywioać mlekiem w proszku które dodaje sie do wody bezsens wogóle mnie dziwi ze matki na takie coś sie godzą nikt by nie pomysłą nawet ze teraz krowie mleko jest zabronione bo nikt tez sie nie zastanowił ze nasz e babki albo0 dzieci na wsi tylko na tym nie raz sie chowały i jakos nie poumierały dziecku które skonczyło pół roku spokojnie mozesz podawac serki kefirki i wogole i nie słuchaj tych bezsensownnych rad innich:) pozdrawiam:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc wszyscy dietetycy, eksperci żywieniowi i pediatrzy się mylą ?? Ja tam wolę przestrzegać tabel żywieniowych i nie eksperymentować na własnych dzieciach. Na pewno im tym nie zaszkodzę. Zaszkodzić za to można podając dziecku to czego jeść nie powinno. Jeśli te tabele żywieniowe to bzdura , to po co powstały ?? Lekarze chyba lepiej wiedzą jak działa układ pokarmowy małego dziecka i co może mu zaszkodzić. Jeśli podasz dziecku tego danonka owszem może mu nic po nim nie być , ale jeśli jednak okaże się , że dziecko jest uczulone np. na truskawki , to co wtedy ?? Leczenie wysypki (lub nie daj boże odwodnienia po biegunce) na pewno nie będzie miłe dla dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnniiieee
Jasne, jak nie ma uczulenia na krowie mleko to nic nie będzie po dziecku widać, z pewnością będzie Mu też smakować- wiadomo, nowy smak :) Ale nie wszystko widać na twarzy!!! W tym wieku Danonkiem możesz dziecku nerki uszkodzić!!!!!!!!! między innymi niestety A osoba, która uważa, że mleko modyfikowane w porównaniu z Danonkiem to chemia...no cóż- brak słów :( zero podstawowej wiedzy w kwestii żywienia :( Na prawdę- ze szczerego serca odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnniiieee
Jasne, jak nie ma uczulenia na krowie mleko to nic nie będzie po dziecku widać, z pewnością będzie Mu też smakować- wiadomo, nowy smak :) Ale nie wszystko widać na twarzy!!! W tym wieku Danonkiem możesz dziecku nerki uszkodzić!!!!!!!!! między innymi niestety A osoba, która uważa, że mleko modyfikowane w porównaniu z Danonkiem to chemia...no cóż- brak słów :( zero podstawowej wiedzy w kwestii żywienia :( Na prawdę- ze szczerego serca odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość międzynamijaskiniowcami
do malinkapiaski: przykładasz sobie pijawki? Bo wiesz...jeszcze niedawno się to praktykowało Pewnie kiedyś, jak byłaś mała i zachorowałaś- babcia wsadziła cię do pieca na 3 zdrowaśki, w końcu kiedyś na wsi ludzie tak się leczyli i żyli dalej. Szkoda, że w trakcie tej niezastąpionej terapii popartej wielką ludową mądrością mózg ci się troszkę przegrzał Wracaj na wieś, dziecino (albo lepiej do jaskini- dużo się nie cofniesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc na danonkach pisze od jakiego wieku podawac Ja podaje corce te od 4 m-ca ale nie wiem czy w polsce sa dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×