Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetka818

13 kg w Miesiąc

Polecane posty

Gość Anetka818
No i po bieganiu :)) punkt 7:00 :)) heheh :)) Biegałam oczywiscie naczczo, Zjadłam porządne sniadanie jak zawsze a teraz pije sobie czerwona herbate :), A Efekty widać :) Dam Radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
Zjadlam malutki obiad ;) Teraz ide sobie zaparzyc czerwona herbatke :), i postanowilam sobie ze nawet przed szkola bede biegac :) Dam Rade ;) W Wy dziewczyny, jak wam idzie z odchudzaniem ;) Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine...
zrób lewatywę, od razu poleci z 5 kg i poczujesz się jak nowo narodzona a potem....:P dopiero głodówka bo inaczej skręt kiszek! i boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
Nie jestem na głodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masza019
jesztem pod wrazeniem, gratuluje! ja do 30 czerwca musze zgubic 10 kg, ale zaczynam dopiero od poniedziałku 26 maja, bo jusz bede po maturach i wakacje w pełni. a teraz do niedzieli sa jakies tam urodziny, grille, nauka:( plan: cwiczenia: rano brzuszki, wieczorem a6w, przysiady i pompki, oprócz tego duzo chodzenia i bieganie lub rower na przemian codziennie. Damy rade! radze sie miezyc niz wazyc, to daje bardziej wiarygodny wynik.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
Punkt 7:00 Było Bieganie :) (dopiero drugi dzien ale dam rade), Sniadanko zjedzone ;)) Czerwona Herbatka wypitka :)) dziewczynki Damy Rade :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
Obiadek zjedzony malutki :))) Na koszu juz bylam ;))) Pograłama :) I koniec z jedzieniem na dzis :)) A teraz lece zrobic sobie Czerwona herbatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
Teraz Zestaw Ćwiczeń Anetki :)) Skakanka :)))) A jutro znów Punkt 7:00 Bieganie ;)) jest Super ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
Punkt 7:00 Było Bieganie;))) Dzisiaj dolączam brzuszki jeszcze do mojego zestawu cwiczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
Obiadek zjedzony juz o 14 : 00 i od tamtej pory juz nic nie jem :) teraz ide sobie zaparzyć Herbatke ;))) Czerwoną oczywiście :) a poźniej zestaw Cwiczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilooookkkk
ile już schudłaś? od kiedy się odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
ile schudlam nie wiem Będę się ważyć dopiero 1 czerwca, odchudzam sie od 14 maja ;).... Dziś mi sie cwiczyc nie chcialo, nie wiem dlaczego, ale i tak cwiczylam zrobilam wszystko razem z brzuszkami :)) I już jest git :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilooookkkk
a czy po ubraniach czujesz? że coś zleciało ja chyba zacznę south beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
Jasne ze czuje ze zeszlo, ubrania staly sie bardzo luzne ;] ale to jeszcze nie to o czym marze:) Dziś znów biegalam o 7:00 Jutro szkoła więc będę biegać o 6:00 a potem rowerkiem do szkoly (5 km), potem w srode bede biegac, piatek, sobote i niedziele ;) Zjadłam przed chwila obiad ;) i koniec z jedzieniem na dzisiaj :))) Czuje się swietnie :)) Dziewczynki damy rade;) Jak ktoś chce porozmawiac albo cos to moje gg * ! * # * & @ :} Do rozszyfrowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
No to teraz zestaw cwiczen ;)) jutro znow bieganie O 6:00:) Tym razem Dam RADĘ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
Oczywiście nie chodzilo mi ze tym razem dam rade, ale Tym razem o 6:00 rano biegam :)))) Biegam juz 4 dni :)) Na efekty trzeba troche poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
Jupi Wstalam o 6:00 i biegalam :) do szkoki rowerkiem :))) obiad zjadlam i koniec z jedzieniem na dzisiaj :)) ale jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko to
szszęście niec ci do tego zakłutego łba za mocno nie uderzy bo cię w kakwtanie wywiozą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
I zestaw cwiczen zrobiony :)) 800 podskoków Skakanka ;) Brzuszki, gimastyka ;) Hantle ;) Taniec ;) Jutro punkt 6:00 Bieganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka818
Biegania dzis nie bylo, bo tak mocno padalo ze wyjsc nie mogla ale za to zrbilam dzis 900 podskokow skakanka :) Zestaw cwiczen byl.... Nie bede juz opisaywac codziennych zmagan, poniewaz od jutra nie bede miec neta;/ ito przez 2 miesiace no coz mowi sie trudno ale na pewno po tych dwoch miesiacach napisze ;))) i opowiem swoja historie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodza
Ja tez chce schudnac:) jak narazie zrzucilam 3 kg w nie cale 2 tygodnie:) zaczne tak jescc i cwiczyc jak Anetka:) mam nadzieje ze mi sie uda zrzucic 13 kg by bylo zajebiscie:) wazylabym wtedy 50 kg przy wzroscie 163:) hmmmmmm......marzenia sie spelniaja:):): pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki Anetki
Hej mialas sie wazyc 1 czerwca. I jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodza
zwiala?????? ciekawe czy wy byscie wytrzymaly!!!!!!!! nawet jesli nie wytrzymala do konca to napewno udalo jejsie zrzucic kilka kg!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodza
i co najwazniejsze miala motywacje na to by schudnac!!!! wescie wogole nie krytykujcie nikogo jak juz tu piszecie to piszcie tak by kogos wspeirac a nie dolowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888
Ciekawe czy jej się rozstępy nie zrobiły od takiego spadku wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratytaty
nie dała rady i wymiękła...hahahhahahaha tak to jest ze smarkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem legenda
sratytaty---- ze smarkami? co ty sobie myslisz, ze jesli ktos jest mlody to nie ma silnej woli? a ty pochwal sie co osiagnelas, oprocz dowartosciowania sie czyims kosztem w bardzo dziecinny i niedojrzaly sposob? chyba juz nic innego :P hehe tak to jest z babkami, ktore poniosly porazke , a pozniej wyzywaja sie na innych, doczepiajac sie do byle czego ... w ogole ŻAL.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratytaty
jesteś legendą...hahahhaha...bajki mają to do siebie,że są fikcją, ty też nią jesteś, paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue___berry
ludzie wy to tylko potraficie krytykowac innych a nie pomagac.przeciez anetka napisala ze nie bedzie miec neta przez 2 miesiace.czy tak ciezko przeczytac kilka wypowiedzi wczesniej?? chyba zazdrosc przez was przemawia babki bo same nie umiecie schudnac a ze dzieczynie sie mam nadzieje udaje i walczy o lepsza sylwetke zazdroscicie.ja gratuluje anetce sukcesu i zycze wytrwalosci w odchudzaniu a poozniej utrzymaniu sylwetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×