Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rożżża

Grodzę się

Polecane posty

Gość Rożżża

Możecie mi doradzić co warto wybrać na ogrodzenie domu? Styl dworku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta777
To może drewniany płotek albo jakaś nowocześniejsza siatka czy cus takiego???? Np panele Bekafor by pasowaly może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ogrodzeni edworku to albo
mur albo płot drewniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podmurówka i słupki z cegły +sztachety drewniane. To musi być coś sielskiego, naturalnego, odnoszącego się do krajobrazu wokół i do architektury samego domostwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rożżża
Witam Was znowu, znalazłam tu też wątek o panelach Betafence. I tak sobie pomyślałam, że może takie panele plus cegła klinkierowa :) Albo plus drewienko własnie, ale drewno trzeba konserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Różżzo, teraz są takie znakomite impregnaty do drewna (np. Tikkurila) , że nie bałabym się tego drewna wcale a wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie zamiast drewnianych sztachet kute metalowe przęsła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli juz to _____
tylko nie siatka ...na Boga!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rożżża
Chyba jednak zostanę przy drewnianym płocie, choć szkoda mi tych Bekaforow bo w sumie spodobały mi się bardzo, ale nie pasują stykem zupelnie do mojego domku i okolicy. Dzieki dziewczynki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwwa
ja tam jak się będę budować - ajuż niedługo bo kredyt dostaliśmy :D to napewno żaden dworek tylko nowoczesny house, proste kształty i przejrzysta forma więc ogrodzenie też będzie w tej formie, napewno więc będę szukać w Betafence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko napisze, ze zazdroszcze...mnie to czeka max za rok....ojejej...pieknego ogrodzenia zycze...lupkowate zyczenia...ale zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345123
Ja już mam to za soba zalozyłem sobie ładne panele z betafence i mam świety spokój ogólnie jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztofZ
Ja też się własnie zastanawiam nad wyborem ogrodzenia. Już kolejny raz trafiam na to betafence, więc chyba naprawdę jest to jakaś sprawdzona firma, ja też chyba od nich wezmę ogrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junnoona
własnie skończyłam sie budowac i teraz bede sie ogradzać. Ja też znalazłam najwięcej informacji na temat tej firmy, na pewno musi być warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d18
sposobów na ogrodzenie jest w tej chwili dużo. nie musi być siatka. można zamontować panele ogrodzeniowe, które ładnie wyglądają. na stronie betafence są ładne modele takich paneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaga
A może panele dekofor na podmurówce z cegły klinkierowej? gdzieś takie ogrodzenie widziałwm i fajnie wygladało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×