Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

____________

Internetowe zauroczenie....miłość...real...?

Polecane posty

Gość a przypadkiem w Niemczech nie
a to ok, bo znalam kiedys takiego jednego co mnie pozniej zrobil w bambuko po jednym spotkaniu i wlasnie z Niemiec byl, tzn do spotkania nawet nie doszlo bo sie nie pojawil i urwal kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przypadkiem w Niemczech nie
a ten link powyzej nie dziala , a Tobie zycze wiecej szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine...
13-latka popełniła samobójstwo po tym jak okazało się, że chłopak, z którym flirtowała w sieci, odrzucił jej zaloty. Dziewczyna zabiła się nie wiedząc, że obiektem jej fascynacji była w rzeczywistości 49-letnia kobieta. - Ta kobieta wykorzystała internet, aby zaatakować niewinną dziewczynę - powiedział Thomas O'Brien, prokurator z Los Angeles, który prowadzi tę sprawę. Lori Drew udawała 16-letniego chłopca, występującego w serwisie MySpace jako "Josh". Dziewczyna, która zdecydowała się na samobójstwo, poznała "Josha" w 2006 roku, tuż po stworzeniu swojego profilu w MySpace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosc nie istnieje
😭 ja to juz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa
:P :P :P miłość do grobowej deski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poznalam mojego faceta przez neta....zaminm sie zakochalismy oczywiscie przegadalismy mnostwo czasu potem sie spotkalismy potem on musial wrocic do anglii...ech ...w kazdym razie musielismy sie spotkac i polubic a potem zrozumiec ze bez siebie zyc nie umiemy:) teraz od 4rech miesiecy mieszzkamy razem i jest cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosc nie istnieje
napisane, podpisane, zaakceptowane.koniec tematu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
I nie ma już zauroczenia... długo trwała ta znajomość.....chciałą się spotkać.. ale najpierw próbowałam go wypytać... i co się okazało??? 1- onanizowała się 2- narzekał na brak sexu 3- aż w końcu opowiadał mi o swoich doznaniach łóżkowych 4- weekendoowy alkoholik 5- brał amfę.. 6.... nieważne co jeszcze? nie spotkam się i myślę ,że gadał ze mną po to,żeby się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
I nie ma już zauroczenia... długo trwała ta znajomość.....chciał się spotkać.. ale najpierw próbowałam go wypytać... i co się okazało??? 1- onanizował się 2- narzekał na brak sexu 3- aż w końcu opowiadał mi o swoich doznaniach łóżkowych 4- weekendoowy alkoholik 5- brał amfę.. 6.... nieważne co jeszcze? nie spotkam się i myślę ,że gadał ze mną po to,żeby się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
Jeszcze dodam,że trwało to kilka m-cy, było romantycznie...ale kilka razy był widocznie pijany, naćpany...nie kontrolował się ..i wyszło szydło z wora.. Nigdy więcej znajomości sieciowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela9
Moim zdaniem nie mozna zakochac sie przez same rozmowy na internecie, jedyne co moze byc to tylko fascynacja i zauroczenie. tylko jak spotkacie sie w realu i wasza znajomosc sie dalej rozwinie, wtedy wowczas mozna mowic o milosci pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
to zadna milosc,to bzdura juz nigdy wiecj nie dam sie wciagnac w takie gowno byly chwile ze wierzylam i w zauroczenie i fascynacje w koncu i milosc .a teraz juz wiem ze to tylko zludzenia nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
Jaru..., 2008-05-22 18:28:25: znalazłam na inter.. Kocham Cię bardzo wirtualną miłością... taka miłość jest bezpieczna: nie ma wad i skaz, i może trwać wiecznie... Kocham Ciebie nie znając Twojego głosu, nie patrząc w oczy, nie czując Twojego zapachu... masz w sobie tajemnicę, przed którą nie czuję strachu... Kocham Cię bardzo wirtualną miłością... dla innych to niezrozumiałe... kocham za wiersze, które piszesz, a które długo,wnikliwie czytałam... Kocham Ciebie za Twoje myśli, za ciepłe słowa, którymi ogrzewasz mnie wirtualnie... Kocham Ciebie całym sercem: prosto, zwyczajnie, choć... nienormalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine...
Miłość przychodzi nie wiadomo kiedy i gdzie... więc czemu nie na internecie??? :classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
👄👄👄 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine...
Do diabła z tą miłością... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja miłość
tu jestem!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wierze w nia;P wlasnie kasuje profil na ilove tzn informacj i foty bo calkiem normalnie usunac si nie da:o lepiej szukacmilosci w ealu pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie podzialas
jastrzebia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ja.
zauroczenie istnieje😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anominowyktos
"Internetowa miłość....czy jest możliwa?" jak narazie jest zauroczenie .... więc i coś więcej jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojebane znajomosci
pewnego wieczoru zupelnie podlamana weszłam na czata, od razu ktoś zagadal, okazał sie strasznie interesujacym facetem, wciagal jak bagno,znaczy ta rozmowa wciagala i zaintrygowal mnie okropnie,przesłal mi fotke,mojej nie chciał,bo chcial niespodzienke,byl z mojego miasta,przystojniak,wysportowany.pomyslalam,ze pewnie kobieciarz,30 lat,ale co mi tam szkodzi wiec spotkalismy sie nastepnego wieczoru. czekal na mnie w parku, okazal sie naprtawde ciekawy i wpadl mi w oko wizualnie. pojechalismy do pubu na piwo,rozmawialismy w sumie o wszystkim,okazal sie taki,ze nigdy nie pomyslalabym,ze takie osoby siedza na czacie ....Mielismy ustronny stolik,za sciana i nawet nie wiem kiedy a znalazlam sie obok niego.on do tego doprowadzil. zaczelismy sie calowac. szczerze mowiac to nigdy wczesniej nikt mnie tak nie calowal,ani zadna jego. po prostu nie moglismy sie odkleic od siebie ,chyba bym go zjadla,a pachnial tak zmyslowo ,mesko...bo ja tak mam,ze jak mi sie nie podoba jak facet pachnie to na pewno nic nie bedzie ,pozniej chcial zebysmy do niego pojechali,ale powiedzialam,zeby na nic nie liczyl i nie chcialam jechac,ale jednak wpadlismy do niego i bylo fajnie,porozmawialismy sobie,polezelismy razem,nic wiecej,nalegal,ale uszanowal i byl pozniej pelen szacunku w stosunku do mnie.okazalo sie,ze ma 35 lat,rozwodnik,dziecko. ale naprawde w porzadku facet, stal sie moim prawdziwym kumplem, do dzisiaj,a trwa to od pazdziernika,, mogeliczyc na niego w najwiekszych klopotach. do lozka poszlismy na 3 spotkaniu,bylam bardzo nieugieta ale w koncu uleglam,nawet nie wiem jak to sie stalo.mialam na to po prostu ochote i nigdy z zadnym nie bylo mi tak dobrze,moze dlatego,ze taki doswiadczony facet wie,jak sie zajac kobieta.....spotykalismy sie wiele razy jeszcze potem...wiele mnie nauczyl choc zawsze mowilismy ,ze nie powinnismy,ale skoro bylismy sami to jednak gdy znalezlismy sie blisko siebie i on zaczal mnie calowac i pachnial tak nieziemsko,ze pozniej juz potoczylo sie samo...za kazdym razem inaczej ale tak samo bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi.sko
a...jednak nas dopadła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vege.
niektórzy sie dobrze bawią... :O i wyrywają laski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose...
niektórym sie przydarzyła,,,,ale sz....a... ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×