Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weźcie ktoś

******************Przetłumaczcie ktoś proszę********************

Polecane posty

Gość weźcie ktoś

Przetłumaczcie mi proszę parę zdanek: "hello, we are going to buy you traveling ticket og single one way and if you send the VISA fee which is 120$ we will get you visa here and send it to you,the only thing we need from you is the visa fee, your recent passport, your birth certificate.and the address to send you all your document after processing via DHL. so let us hear from you soon , so we can apply for the visa form for you on time." Fenk Ju e Lot;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76
Witam, Zamierzamy kupic Pani/Panu bilet w jedna strone i jesli Pan/Pani przesle nam oplate wizowa w wysokosci $12 uzyskamy wize dla pani/pana tutaj i przeslemy do Pani/pana.Jedyne co potrzebujemy to oplate wizowa, pani/pana wazny paszport, akt urodzenia i adres aby przeslac Pani/panu dokumenty po rozpatrzeniu via DHL.prosimy o szybka odpowiedz i wtedy mozemy rozpoczac proces wizowy dla pani/pana na czas. ps.Jesli moge cos dodac od siebie to mi to wyglada b.podejrzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez wyglada podejrzanie, szczegolnie z ta oplata, no ale nie sa to wielkie pieniadze, wiec moze akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j a w i e m
tam 120$ chyba powinno byc a to juz nie jest mala kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie wydaje mi sie, aby $120 miala jakas wartosc dla kogos, kto chcialby oszukac dla pieniedzy. To nie tak duzo, jak sie wydaje. Choc caly text brzmi podejrzanie. No ale moze jednak. Wizy faktycznie nie sa az tak bardzo drogie, wiec $120 na wize to akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76
wiele oszustow wyludza tez od ludzi dane osobowe.Majac twoj akt urodzenia i paszport moga wiele zdzialac ( identity fraud)....w zyciu nie wyslalabym paszportu i aktu urodzenia do firmy, ktorej nie jestem pewna. Ta forma listu tez mi sie nie podoba, napisana bardzo marnym jezykiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76
i jeszcze jedno -ten ktos zapewne nie wyludza te marne $120 od jednej osoby, ale pewnie od wielu wielu i jak tak od kazdego sciagnie taka kwote to niezle moze sie uzbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciabata
jestem tego samego zdania co nicola... malo tego juz gdzies na forum byla osoba ktora prosila o przetlumaczenie podobnego listu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Visa..
A gdzie ta Visa..? Moj brat miał przejścia pól roku temu z firmą która pośredniczyła w załatwianiu wiz do USA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×