Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Meble Dla Dzieci

Meble dla dzieci, meble dziecięce, pokój dziecka, łóżeczka

Polecane posty

Gość gość
ja kupiłam przepiękne łóżeczko niemowlęce razem z kompletem pościeli (poszewki plus ochraniacz) i z materacykiem na https://www.studiobarw.com/ polecam serdecznie kupować w jednym sklepie wysyłka raz i taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaania2
Leżaczek-bujaczek to dla mnie też obowiązkowy "mebel" dla niemowlaka. Można mieć go w tym samym pokoju, gotować w jego obecności czy nawet zaciągnąć do łazienki i spokojnie wziąć prysznic :) Oprócz tego musi być komoda (ja mam z IKEI) z szufladami lub regał (miałam z IKEI ten z kwadratowymi półkami) w pobliżu przewijaka. Lubię mieć wszystko pod ręką, ale jednocześnie pochowane. Nie cierpię pieluch czy kosmetyków na wierzchu ;) Teraz też sobie nie wyobrażam nie mieć łóżeczka dostawnego. Odkąd kupiliśmy dla drugiej córy łóżeczko Chicco Next2Me, które montuje się do łóżka rodziców, to widzę ile snu straciliśmy przy pierwszej córce, gdy takich łóżeczek nie było. Mam dziecko zawsze na wyciągnięcie ręki, pogłaskanie czy podanie smoczka mnie nie wybudza - a i mała nie rozbudza się często. Nawet przystawienie do piersi jest łatwiejsze, bo ja nie muszę w ogóle wstawać (a do odbijania małej budzę męża-i on chodzi z nią kilka minut i odkłada). Naprawdę przydatny mebelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowaliśmy mebelki do pokoju dziecięcego wszystkie online, na http://www.kidstown.pl/meble-dzieciece.html - wybór najbardziej nam odpowiadał :) Cenowo meble bardzo w porządku, a jakość moim zdaniem ponadprzeciętna :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia E
Wybór takich mebli to wcale nie jest taka łatwa sprawa. Dzieci to niedorośli, że siądą i nie będą po tych meblach skakać. My dla chłopców mieliśmy problem, ale koleżanka dała nam namiar na gdmmeble,com gdzie sama kupiła dla swoich chłopców. No cóż powiem, że to było dobre posunięcie te zakup u nich bo faktycznie te meble jakościowo są bardzo dobre, a i wygląd też nietuzinkowy. Teraz będziemy wybierać u nich biurka, bo bliźniaki idą od września do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozejrzeć się za meblami, które są dostosowane do małych dzieci. Osobiście mogę wam polecić firmę www.refas.pl, która zajmuje się produkowaniem mebli przedszkolnych. Od nich możecie zamówić stoliki i krzesełka dla małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0906
Polecam sklep Happy Babies. Jakość mebli super, estetycznie wykonane, duży wybór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam mebelki do pokoju córeczki ze sklepu http://www.kidstown.pl/, mają bardzo fajny wybór produktów świetnej jakości. Urządziłam z nimi pokój w 90% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Jest kilka istotnych kwestii, na które warto zwrócić uwagę kupując meble dla dzieci, można o nich przeczytać tu http://faar.pl/czy-sie-kierowac-wybierajac-meble-do-pokoju-dzieciecego/ . Dobre meble do pokoju dziecka powinny być m.in. funkcjonalne i bezpieczne. Warto pod tym kontem szukać wśród propozycji różnych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Borys

Podpinam się pod temat, bo nie długo mąż kończy remontować pokój córeczki, co prawda termin mamy na początek września ale już teraz wolimy mieć wszystko załatwione. Myślimy nad ich meblami https://www.viki.net.pl/meble-dzieciece bo mają naprawdę ciekawe zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za dobrymi meblami dla małych dzieci polecam zajrzeć na stronę www.refas.pl Firma ta oferuje meble przedszkolne, które są bezpieczne dla małych dzieci. Meble te mają też odpowiedni rozmiar dopasowany do kilkuletnich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My dzieciakom wstawiliśmy piętrowe pokoj-dla-dziecka.pl/lozka-pietrowe/15-lozko-pietrowe-mati-z-szuflada.html z materacami piankowymi, bardzo higienicznymi muszę przyznać. Łóżko o tyle dobre, że pełnowymiarowe i bezpośrednio od producenta. Szybko ogarniają. Sprawdzałem lakier to żadnych odprysków nie ma. Najtańsza wysyłka kurierska i łóżko z pełnym kompletem elementów do montażu przyszło, bez uszkodzeń. Kolorystyka dopasowana do każdego stylu aranżacyjnego dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zajrzeć na stronę happybabies.pl Duży wybór mebli, kolorów  Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×