Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LODOWADAMA2

Jakie lody lubicie najbardziej?

Polecane posty

Gość sddfdsd
LODY NA PAT>YKU I W ROZKACH FIRMY GELLATELI W LIDLU POLECAM !! ZWLASZCZA CZEKOLADOWE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody z zielonej budki mniam
albo takie jak z własnej produkcji , nie żadne tam korale czy inne tylko jeśli jakaś cukiernia sama robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianka86'
o smaku malagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
jako smak uwielbiam pistacjonwe a tak to magnum, cornetto, batony uwielbialam jako dziecko :classic_cool:, mcflurry chociaz slodkie w cholere a i kiedys jadlam przespyyszne lody w nowym saczu :( ahh no i we wlosszech, niemczech, chorwacji rewelacyjne 😭 a i w gdankim misiu :classic_cool: te najbardziej ale i inne b.lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
carte dor są najlepsze :) te o smaku tiramisu zwłaszcza, uwielbiam je. ale w sumie nie wiem czy są jakieś lody, które mi nie smakują ,bo nawet lody wodne fajnie jest wszamać w najwiekszy upał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka2556
Oczywiście straciatella i chałwowe od grycana! zresztą chałwowych chyba nawet nikt inny nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozon12
lato a tu temat nie ożyw a:?:P aż dziwne:P Ja nachętniej wcinam sorbety - czasem sama robię, czesciejkupne grycanowe, bo sprawdzone juz i wiem, ze pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to uwielbiam torty lodowe! szczególnie polecam mocca od ice-mastry! jest przepysznyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię bakaliowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadka
Ja najbardziej kremowe. No i lubie lody amerykańskie na mieście z automatów.Sa trochę twardsze oraz zimniejsze od włoskich ( włoskie oczywiście również lubię). Ostatnio odkryłam również bardzo smaczny deserek. A mianowicie mrożone ptasie mleczko. Jest możliwość zamrożenia ptasiego mleczka od Wedla. Mają obecnie nową wersję o smaku Frappe. Na opakowaniu było tak napisane tak więc spróbowałam i powiem Wam,że pycha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nienawidze tych lodów ze sklepów, w lodziarniach najlepiej świderki pół na pół czekolada-śmietana <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bakaliowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie śmietankowe, naturalne bez zadnych konserwantów. I jesli miałabym konkretnie wskazywać na to które to sa to - zdecydowanie te https://www.facebook.com/LodowaChatka/ Bedziecie kiedys w Krakowie to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom z Gliwic, które rozglądają się za dobrymi lodami polecam wybrać się do cukierni https://www.klapec.pl/ Lody tam podawane są przepyszne. Cukiernia ta posiada też inne świetne wyroby cukiernicze, które warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XenaxDD

Tylko lody rzemieślnicze, żadne produkowane masowo. Wolę zjeść 2 gałki lodów ze smakiem niż 1 litr bez smaku 😛 

Lubię chodzić do cukierni Słodycz tej krainy (Olsztyn) na lody. Jestem stałym klientem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma34

Te o których pomyślałem robicie bardzo przyjemne i odprężające. Jesteście kochane ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Najlepsze kobiety potrafią robić. 😛♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×