Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maly baleronek24

spodnie troche za male w pasie, mam pytanie

Polecane posty

Gość maly baleronek24

czy mozna jakos poszerzyc spodnie w pasie? kupilam bardzo fajne spodnie na allegro ale niestety okazaly sie troche za male wlasnie w pasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly baleronek24
a jakies szybsze roziazanie? ja niestety bardzo wolno chudne:( a jakis drakonskich diet niechce stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może przeszyć guzik (jeśli mają guzik) tylko uważając, żeby suwak się dopinał potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo niestety spodnie szyte owerlockiem nie mają zapasu na szwach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpileczkaaa98
Moj sprawdzony sposob : Zmocz spodnie w pasie woda ciepla... nawet goraca, potem zaloz je na tylek i siedz w nich okolo godiznki - do dwoch. Bankowo po tym zabiegu sie rozejda, najwyzej pocierpisz troche ze za ciasne ale rozejda sie w ten sposob :P JEszcze kiedys stosowalam taki sposob ze siedzialam w spodniach ejansowych w wannie w dosc goracej wodzie i czekalam az wyschna na mnie na balkonie :P To bylo lato, a posob byl udany i skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawa metoda
przyznaję że nigdy wcześniej o takiej nie słyszałam :P ale skoro skutkuje to to najważniejsze. Nie napisałaś autorko czy te spodnie są dżinsowe iale zakładam że tak. Spodnie dżinsowe mają to do siebie że ogólnie z biegiem czasu rozciągają się więc ja po prostu wcisnęłabym je na siebie na chama i sobie chodziła po domu przez X dni. A czy da się w ogóle je zapiąć na guzik ? Bo to też zależy. Jeśli się da choć z dużym wysiłkiem to jest nadzieja a jeśli się nie da zapiąć to już gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly baleronek24
no wlasnie , nie napisalam z jakiego materialu sa. sa to spodnie takie bawelniane, takie troszke grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly baleronek24
jeszcze takie pytanko, co to jest owerlock?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wzor szycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×