Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Henis

Plebania

Polecane posty

Gość kachna_87
Dzięki, Gocha72 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha72
Proszę uprzejmie! Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAINTERESUJE CIĘ TO
tnij.org/nakx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 72
HEJKA WSZYSTKIM ! Mam pytanko! Czy ktoś wie gdzie w necie można znaleźć piosenkę KRĘGI, którą śpiewa Nika ze swoim zespołem? Kurcze, ten kawałek tak mi wpadł w ucho!!!! Czy on w ogóle jest w sieci czy to jest piosenka napisany na potrzeby filmu? Karolek Śliwiński słuchał go na kompie! Napiszcie jeśli coś wiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaktyczka
Ta piosenka to Circles Blues Saraceno :) Tu masz odnośnik http://muzykazreklam.pl/t4548-2.html Rzeczywiście przyjemna nutka, wpada szybko w ucho ;) Tak w ogóle co myślicie o nowych aktorach w Plebanii? Bo ja na przykład do Garlickiego nie mogę się przyzwyczaic jak mówi z tym francuskim akcentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbcvbcvb
koleżankę kaski zmienili, wczesniej ją taka ruda dziewczyna grala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sl,fdllflgh
ta irka strasznie przytyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 72
Dzięki serdeczne Galaktyczko za info!!! Masz rację Garlicki-porażka!Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaktyczka
Nie napisałam, że Gagarlicki źle gra ;) Źle zrozumiałaś. Chodziło mi o to, że to dla mnie mnie jego zupełnie nowe wcielenie ;) którego nie znamy :D A do jego aktorstwa nie można się przyczepić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 72
Uważam, że ten akcent francuski u Garlickiego widać, że jest sztuczny i to nie naturalnie wygląda!To miałam na myśli pisząc że beznadzieja!A do samego Garlickiego jako aktora też nic nie mam!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaktyczka
A nie wiecie czy on tam zostanie na stałe?:) W sumie zawsze byłoby ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i akcent ma
dziwny,ale jest przystojny i sexy ;) Ma w sobie coś co mnie na maksa kręci,mimo że jest taki trochę pedałkowaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn Tracza jest duży,
a urodził się cztery lata temu, wygląda na sześciolatka czy scenarzyści nie liczą czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaktyczka
W tych serialach to szybko czas leci ;D Dzieci rosną jak na drożdżach :D Garlicki pedałkowaty? Co Ty! ;) A jak się wyjaśniła sprawa tej kamienicy? Bo mam zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romania
straszna była scena jak Jagna wychodziła z domu ,zeby wyjechać na zawsze . Jakie to musi być straszne uczucie być tak samotnym , po śmierci tej babci , niesłusznie posądzonym o taką zdradę ...aż sie spłakałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 72
Romania! Nie ma co żałować Jagienki! Zauważ jak sztucznie wypadła scena z tą jej suknią wyjętą z kubła na śmieci!I akurat facet chciał jej tę suknię sprzedać ......aha akurat!!!! Poza tym uważam, że dobrze że się rozstali z Karolem! Nie pasowali do siebie! Tak w ogóle do bardzo lubię Pana Adama Baumana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 72
To że ją wkręcili to jedno, ale Jagienka też źle postąpiła! Przecież przyznała się Karolowi dlaczego zawyżyła cenę sukni-choć przecież jak tak "bardzo"," cukierkowo" go kochała mogła mu natychmiast powiedzieć o wszystkim.No ale Karol jej wybaczył i było dobrze! Po poszła w tajemnicy przed nim do Michała spotkać się w hotelu! Albo jak wcześniej Jagna i Karol byli proszeni przed niedoszłym ślubem na obiad gdzie co prawda wynajęty przez Tracza facet proponował jej pracę, ta "strzeliła focha" i wyszła nie reagując na Karola! Ja rozumiem, że wietrzyła podstęp, ale powinna zachować klasę! Oni nie pasują do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 72
A reżyserom filmu też o to chodzi, żeby widzowie "wzruszyli się' , i popłakali nad ....ha,ha niby "biedną Jagienką"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 72
Ja bym swojemu facetowi wszystko opowiedziała! A ona niby opowiedziała Karolowi, ale jakby nie wszystko! WCALE MI NIE ŻAL JAGIENKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 72
Tracz do Śliwińskiego prawdę powiedział w ostatnim odcinku - JEDNA PLOTKA ZBURZYŁA TAKI " IDEALNY " ZWIĄZEK ? DOBRZE ŻE SIĘ ROZSTALI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna , jedan ale jaka :) zresztą ta plotka a włąsciwie intryga była misternie pleciona i podsycane przez Tracza , tak ,ze nie był to incydent . I lubie patrzeć na matkę Tracza , pani " w latach " ;) ale jak sie trzyma i ubiera ,że hoh,ho. No i moja ulubienica Grzybowa , jak ona te oczy wytrzeszcza ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garlicki fajnie mówi po francusku,ale jak po polsku z fr akcentem to dużo gorzej, w ogóle takie na siłe mówienie po polsku z obcym akcentem zawsze głupio wychodzi np. patryk w pierwszej miłosci, nie wiem po co taki zabieg...już mogli wziać prawdziwego Francuza jak tak chcieli :P (w programie Europa da sie lubić było sporo obcokarjowców mówiących po polsku to byłoby mniej sztuczne rozwiązanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 72
Chodziło mi o to, że reżyserzy nie potrzebnie robią z "Plebani" "mydlaną operę".Ckliwie wygląda suknia ślubna wyciągana z kubła na śmieci, .... tak, jasne przecież to takie naturalne "każda" panna młoda u której nie dochodzi do ślubu wyrzuca suknię z Paryża do kubła na śmieci! Trochę za bardzo zrobili z Karola zachochanego trubadura! A ja spostrzegam serial "Plebanię" jako życiowy serial, w którym wikary Kuba nie wstydzi się powiedzieć do Niki, że jest ojcem Ewy, w którym są pokazane matactwa Tracza w wyborach na burmistrza! I wtedy oglądalność "Plebani" była większa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 72
Tak, Rumcajs jest spoko gość! Taki, dres jak ich pełno! Nie mam nic złego na myśli odnośnie dresów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaktyczka
Z tą suknią to pewnie chcieli podkreslić dramaturgie sytuacji :D Co do matki Tracza racja, trzyma się kobitka ale szkoda mi jej kiedy słyszy te historie z życia swojego „kochanego synka. A widziałyście strone Plebanii na Facebooku?:D Ja dopiero wczoraj odkryłam ;) Jakiś skandal z Lesz był czy cos, tam czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie chodziło o tą aktorkę co gra matkę Ewy i samego proboszcza ? Bo podobno w realu to się ostro maja ku sobie :D A pana Tracza jako czlowieka prywatnego widzałam w tv . podczas beatyfikacji JP2 , i to jest zupełne przeciwieństwo granej przez niego postaci . Niby wiem ,zę to tylko aktorstwo ale ciągle czekałam aż coś wycedzi przez zęby do mikrofonu :D a on nic tylko był zadowolony i uśmiechnięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×