Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Henis

Plebania

Polecane posty

Z Plebanii jestem wielką fanką Janusza Tracza - a wiele odcinków widziałam za młodu siedząc u babci i przyznam, że to pod względem fabularnym to swego czasu był jeden z bardziej ambitnych polskich seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wioltta napisał:

Z Plebanii jestem wielką fanką Janusza Tracza - a wiele odcinków widziałam za młodu siedząc u babci i przyznam, że to pod względem fabularnym to swego czasu był jeden z bardziej ambitnych polskich seriali.

Tracz, Grzybowa i Romuś to najlepsze postaci. Serial trochę kontrowersyjny, bo np. doktor Jakub Blumental był z pochodzenia Żydem, było też mówione o rzezi wołyńskiej, bo jedna z bohaterek związała się z Ukraińcem. Niektóre wątki głupie np. powrót męża Bożeny Paprockiej uznanego za zmarłego, romans Halinki z Andruszczakiem. W późniejszym okresie był wątek chłopczyka z Zespołem Downa, którego ksiądz nie chciał dopuścić do Pierwszej Komunii. Podobnie jak "Złotopolscy" serial został zakończony na nierównej liczbie odcinków-1829.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 20:58, Gość ble ... napisał:

Nie moge patrzec na tego pożal sie boze niby proboszcza, ktory w realu pieprzy sie z mlodą cipą też z tego serialu. Matuszak i Nolbrzak już nie zaprzeczają, że sa para. Inni aktorzy tez maja ich dosyć.

To mógł być jeden z powodów zakończenia serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×