Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alibixxx

jak osiągnąć orgazm?

Polecane posty

Gość alibixxx

Współżyję z moim partnerem od ok roku i nigdy nie przeżyłam orgazmu... nie osiągnęłam go nigdy nawet podczas masturbacjii.... czy da się jakoś to zmienić??? Proszę o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadro_wody
idz pod prysznic, ustaw strumień wody na łechtaczkę i poczekaj parę minut, to będzie orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczćwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibixxx
ale jak mam ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibixxx
Dodam tylko, że mam 23 lata i jest on moim pierwszym partnerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary pisior
Wsadz sobie kij od miotły:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibixxx
z czego może wynikać brak orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibixxx
nie mam tez orgazmu podczas minetki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba-student
może nie umiesz się dostatecznie rozluźnić i skupić na odczuwaniu przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibixxx
prosze o powazne wypowiedzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibixxx
nie mam anemii i odzywiam sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibixxx
raz tylko jak mnie Burek pana Anatola lizał po ciipece to było mi nawet miło, ale nie wiem to był orgazm :( Prosze powiedzcie mi jak to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
orgazmu trzeba sie nuczyc, to nie jest tak ze kobita dochodzi jak facet, odrazu... to trwa, niektore kobiety maja nawet po 40 pierwszy orgazm, musisz sie wyluzowac, nie myslec o orgazmie, nauczyc swojego ciala, niech partner bardzo dlugo cie piesci... mi sie udalo wkoncu kiedy zaczelam sie kochac bez gumki.W gumce nie potrafie djsc, z to kiedy dochodzimy razem z parterem on we mnie caly czas do konca to jest bosko!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibixxx
Widze, ze dla ciebie podszywaczu to jest śmieszne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadro_wody
a napięcie seksualne musisz jakos rozładować, ja po stosunku potrafiłam pół nocy nie spać, bo taka byłam nakrecona i nie miałam orgazmu a to bardzo niezdrowe dla narządów płciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibixxx
joli coeur damour ---> dzieki za wypowiedz A czy sama potrafisz doprowadzic sie do orgazmu podczas masturbacji? Ja nawet tego nie umiem- nie wiem, czy coś ze mną jest nie ta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiesz wlsnie nie potrafie sie doprowadzic tylko bawiac sie lechtaczka, no nie ma bata musze miec cos w cipce ablo w tyleczku, z wibratorem zawsze mam :> pozatym co zauwazylam kiedy robimy to wolno i namietnie to jest jak gra wstepna, podnieca jest przyjemnie ,ale dpoiero jak mnie tak maz porzadnie z calej slily wezmie to wtedy mam super osrgazm, reszta jest przyjemna bardzo,jak to pieszczoty... najsilniejsy orgazm mam jak mnie pach z calej sliy, poprostu tak lubie, do tego dochodze tylko w pozycji na jezdzca, pieska, z boku i takie dziwne cus co jest najlepsze dla mnie zakladam nogi za glowe trymam rekami wtedy cipka jest najbardzie wysunieta i penetracja jet najglebsza, i wtedy dochodze bardzo szybko.wiec musisz sie nauczyc swojego ciala, wyprobowac wszystko, i nie mow partnerowi ze moze knczyc, niech ciagnie dopuki tobie nie baedzi dobrze nawet jeslui by mail sie meczyc 20 min :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z toba jest wszystko w porzadku nie martw sie, to poprostu musi potrwac, niech cie pisci, niech wklada pacje do cipki, do tuleczka , niech ssa, piesci cipke jezykiem, mi najbardziej pomaga juz w czasie stoisuknku wiedzu mam dochodzic jak zaczyma mnie calowac w szyje tak mocno i namietnie i momemt jest orgazmi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkie
mam problem... próbowałam osiagnac orgazm ale ... ilekroc czuje ze szczytuje i robie sie coraz bardziej wilgotna ..bach -> ułamek sekundy i łechtaczka mnie ogromnie boli... dotykanie mnie w miejsach lechtaczki sprawia mi bol... nie wiem co jest... jestem dobrze nawilzona... co mam zrobic zeby nie bolalo mnie a zebym mogla odczuwac przyjemnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobny problem ,ale podczas prysznica tez nie moge dojść bo wydaje mi sie ze to juz sie zbliza a ja z bólu i z niemocy odsuwam strumień na bok bo nie wytrzymauję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkie
no właśnie ... ten ból ... :( z czego to wynika? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkie
zalozylam taki post i napisano ze to moze stulejka lechtaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na paluszkach
a ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na paluszkach
przeczytałem ile , jeszcze musisz sporo poćwiczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się w końcu udało;D ale umie tylko w jednyej pozycji: otóż kłade sie na mojego mężczyznę i ruszam tak aby penis wchodził jak najgłebiej, po prostu bosko^^ Udało mi sie po 8 mc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkie
tak na paluszkach --> jeśli mnie pytasz to mam 18 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e mam ten sam problem. zero orgazmu... ani masturbacja, ani palcówy, ani seks. Próbuję wsyztskim, strumieniem wody, palcami etc. czasem mi sie wydaje ze jest blsiko, ale nie udaje sie. nie wiem, co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×