Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alegrowiczka....

modelki na allegro

Polecane posty

Gość alegrowiczka....

NIEKTOrzy mają fajne zdjecia na allegro........ modelki są i w ogole reke fotografa i dobrego graafika widac.... wiecie moze ile takie ;uslugi' kosztują? wynajecie modelki, fotograf itp? mam duzą konkurencje a zdjecia kiepskiej jakosci nie wroza mi przyszlosci w tym biznesie....... jestem w stanie zainwestowac w to ''pare groszy'' prosze o opinie ludzi ktorzy sie na tym znają, ktorzy moze zajmują sie tym lub korzystją z tych uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modelce ktora nie jest slawna za zdjecia w ciagu calego dnia placisz 200zł okolo moze byc 150 zalezy ile h itd,fotograf (wynajety) tak samo,ale za reklame zgodza sie studiujacy albo poczatkujacy za darmo tyle ze bedzie ich np logo jakies albo nazwa strona www malyi literami na dole kazdego zdjecia,a modelke wez poszukaj znajoma jakas na pewno masz jakas chuda i wysoka a ladna z twarzy nie musi byc-jak to modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegrowiczka....
chodzi o to ze dziewczyny za bardzo nie chca pokazywac twarzy....a jednak profesjonalne zdjecie musi byc z twarzą modelki.... dzieki 69, mam przynajmniej jakis pogląd. tak czy siak na pewno sie to opłaca moze ktos ma doswiadczenie w tejze sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiego miasta jestes? Dla modelki ktora jest w tej branzy jak najbardziej sie oplaca promowanie wlasnego wizerunku,w to wchodzi rowniez twarz,pierwsze slysze by ktos nie chcial :) wiele agencji zaopatruje swoje modelki w rozne angaze wiec moze zglos sie do jakiejs agencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegrowiczka....
69 nie sprecyzowalam wypowiedzi... chodzi mi o kolezanki:) jasne ze mam duzo znajomych ktore moglyby pozowac, nawet myslalam o tym powaznie ale problem w tym ze nie chcą pokazywac twarzy nawet te ładne.... z tomaszowa maz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach tak,tak faktycznie,jest pozno pisze i czytam z bledami 🌼 musisz sie zorientowac w danej branzy porownac ceny spotkac sie obgadac itd,zauwaz ze w ciagu jednego dnia da rade zrobic naprawde duzo zdjec jednej modelce i bedziesz miala spokoj.. :) pozdrawiam i zycze spokojnych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki
kurcze ale tak sie zastanawiam ze zdjecia beda mnie wiecej kosztowac u fotografa........powiedzmy jedno slubne kosztuje ok 40-50 zl czy jakos tak ...przeciez za sztuke sie placi albo nie wiem...... ze 30 zdjec trzebaby zrobic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ja radze
czasem nawet nie wiesz jak ladne zdjecia moga zrobic znajomi, ktorzy pasjonuja sie fotografia :) poszukaj wsrod kolezanek i kolegow amatorow ale zakochanych w fotografowaniu, zrobia Ci piekne fotki za pol ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaagfaaaaaaaaaa
alegrowiczka podaj namiar na swoje aukcje , jesli masz coś interesującego chetnie skorzystam nawet jesli nie ma na nich loadnych modelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.m.m.
akurat adjęcia z ww. aukcji to nieudany fotomontaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaaaaaa
m.m.m jak to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m.m.m. - właśnie :D. ale lepsze to niż nic. w końcu to allegro ;) Olenkaaaaaaaa - grafa zrobiona. nie ma tam modelki ubranej w ów dresik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaaaaaa
jak to sie robi ? helli cos tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie mi halo.. photoshop-podstawy i tyle :o bawienie się warstwami,swoja droga mogli to lepiej zrobic.. jak tandetny dres kosztuje 120zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenkaaaaaaaa - a masz o tym pojecie? bo jak nie, to nie ma co tlumaczyc :) masz program do obrobki grafiki - najprosciej mowiac wstawiasz fragmenty jednego obrazka w drugi, odpowiednio dopasowujac. podrasowujesz i bach, do allegro jak znalazl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaaaaaa
ja dopeiro zaczynam sie w to bawic...... a mozecie mi jakos pokrótce chociaz wytlumaczyc jak to sie robi/? mam photoshopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaaaaaa
helli mniej wiecej wiem o co chodzi ogladalam pare filmikow o tym jak robi sie takie rzeczy ale jakos nie umialam tego przelozyc na praktyke.... czyli taki obrazek sklada sie z fragmentow tak? a te fregmenty w jaki spobob mam zrobic/? sorry ze ja taka niekumata jestem /:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaaaaaa
lolllllllllllli wołam Cie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaaaaaa
wielkie dzięki lolli :)\:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalalalafas
ja bym na twoim miejscu poszukała jakieś zgrabnej koleżanki. Kiedyś koleżanka wystawiła torebke i ja sobie zrobiłam z nią zdjęcie, tak, ze był widoczny bok, a, że miałam rozpuszczone włosy to zakrywała pół twarzy. Ładnie wyszło, a że chodziło o torebke, to nie musiałam sie ukazywac z wszystkich stron. A jak chodzi o rzeczy, to sama też możesz zrobić piękne zdjęcia na odpowiednim tle, troche przerobić i jest! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×