Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwias

a ja mam sukienkę od wczoraj!

Polecane posty

Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
no i ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I BARDZO SIĘ CIESZĘ. .. Kilka tygodni temu zostałam \"na lodzie\" jeśli chodzi o suknię i naprawdę nie wiedziałam co robić. Po prostu kamień z serca, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę w lublinie, a raczej sklep mający własny warsztat - w ciągu 1 dnia, a konkretnie 8 godzin, suknia jest gotowa. Pełen profesjonalizm i doradztwo, gdyż panie od 20 lat są w tym fachu. Są miłe i obiektywne w sugestiach, a do tego nie zdzierają z klientek. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o maila to podam tel. lub adres. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwias - to super, chyba pamiętam Twój przypadek. Mam nadzieję, że sukienka spełnia Twoje oczekiwanie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi69 idź i nie truj! Brak zajęcia i jedyną alternatywą internet cafe? Dziewczyno, pospaceruj sobie i nie zabieraj tu głosu, bo właśnie \"koleżanka sympatyczna \" w pracy zepsuła mi humor i nie chcędokonywać na tobie projekcji (jesteś po pedagogice to wiesz, co to znaczy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ciekawi to że ona ma juz suknię do slubu, tym bardziej że czytałam jaki miała z tym problem. A Ty Dejzi rozumiem ze bezrobotna? tyle czasu tu spedzasz, choc kiedyś chyba pisałaś ze pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi - ta masz hemoroidy? Bo to by tłumaczyło, czemu taka nie miła jestes siedząc przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi69 szkoda z tobą gadć, masz problemy emocjonalne, jesteś niedojrzała społecznie, a do tego nieadekwatną samoocenę. Cierpisz z tego powodu, nie wiesz jak sobie ze sobą poradzić mimo tego, że miałaś wykłady i ćwiczenia z psychologii. A może zrobiłabyś sobie powtórkę z tego przedmiotu, bo na forum trudno z tobą się komunikować, a co dopiero w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu mysle iz Dejzi dobrze się bawi i tyle. Przez swoje wpisy jest tutaj zauwazona, chociażbyto iz miała nawet swój własny temat: wyrzucenie Dejzi z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos jest nudne, to sie tego nie czyta. Po co tu siedzisz???? Zeby podbudowac swoja niska samoocene??? Zeby zrekompensowac sobie swoje zyciowe niepowodzenia pojezdzaniem po ludziach anonimowo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne_
nie zwracajcie uwagi na tego popapranca, nie ma sie co z nią w dyskusje wdawac, bo im bardziej wy do niej chcecie przemowic tym bardzie ją chyba podnieca dokuczanie innym, najlepiej olać debilke i ciesze sie razem z tobą autorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi69 ma problemy na nieco szerszej płaszczyźnie niż tylko komunikacja, ale też pisownia i ortografia, emocje, brak akceptacji siebie i otoczenia, jest zagubiona i osamotniona, a do tego nie czuje się pewnie finansowo (nie stać ją na wesele: bo nie chce rodziców naciągać i małą rodzinę ma niby - a gdzie znajomi i przyjaciele: też mało ma ich?, jest przecież jedynaczką i kasy jej teoretycznie nie brakuje tylko skąd ta żółć???). Dziewucho, idź na psychoterapię, bo źle z tobą!!! Ps. Jestem po psychologii klinicznej, może pomóc? Pozdrawiam miłe forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi masz fajny humor:)Zawsze mnie rozbawisz i dystans do siebie A tak w ogóle to ja bede miała mały slub, dlatego ze zapraszamy najblizszą rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi69 jesteś poniże3j wszelkiego poziomu mimo wszystko życzę ci w życiu szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ino
Dejzi samo uwłaczanie innym i sposób w jaki to robisz świadczy jak bardzo jesteś płytka.Chętnie bym Ci szczerze napisała co o tobie myślę, ale nie będę się zniżała do twojego poziomu. Jesteś bardziej niż przeciętną laską. Widać gówno w życiu osiągnęłaś skoro siedzisz i grasz na kompie albo "robisz paurki" najwyraźniej do ambitniejszych zajęć się nie nadajesz!!!!!!!!!!!!!!! Twoje wypowiedzi są żenujące podobnie jak sam fakt przebywania na tym forum skoro nie masz zamiaru wychodzić za mąż. P.S. Ja też pisałam szybko ale jak widać błędy i składnia nie są kwestią pośpiechu ale inteligencji której NIE POSIADASZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ino
Tylko jeśli nie zauważyłaś wszyscy tu twoją żałosną szczerość mają głęboko w d.... podobnie jak to co zrobisz ze swoim życiem, zamiast się pogrążać po prostu ulotnij się stąd. Będzie z korzyścią dla wszystkich. Może w grę jakąś nową zainwestuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestancie karmic trolla to sam odejdzie:D choc moze lepiej jesli kafeteriuszki sie poswieca dla dobra nieszczesnych dzieci, ktore moglyby byc \'resocjalizowane\' w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała kiedy ślubujesz? Ja za tydzień, tzn. 24.05 i tak się zastanawiam co jeszcze powinnam doszlifować? W pon. podajemy dokładną ilość gości - z mojej strony miało być 60, a wyszło 76 nie licząc dzieci, na samym ślubie będzie ok. 100 ode mnie. Zaangażowałam siostrę do czyania i kuzynkę, a psalm i Ave Maria zaśpiewa córka koleżanki z pracy. Fotograf wie, co ma robić, orkiestra na dniach dostanie konspekt \"zakazanych\" przeze mnie piosenek i zabaw oczepinowych, kwiaty zamówione, kiecka i \"reszta są... O czym jeszcze powinnam pomyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie0000000000000
abstrahując od tematu : dlaczego Dejzi tylko i wyłącznie przesiaduje na tym forum? może ona wcale nie ma narzeczonego ale marzy o tym żeby wyjść za mąż i dlatego śledzi to akurat forum? hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio - napisz mi prosze Twoje zakazane piosenki, zaciekawilo mnie to. Nie musialabym juz szukac i spisywac ich...dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko_23 o piosenkach napiszę Ci dziś wieczorem lub jutro w ciągu dnia gdyż w tym momencie tylko spojrzałam na cafe i jestem w pracy - od pon. urlop więc chcę wszystko skończyć, co zaczęłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NJ49rVrkPSDGVOJMcqWLHcR6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×