Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

młodej dziewczynie, która chce się zaopiekować moim dzieckiem, czy szukać starszej pani? co radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka to róznica czy to mloda osoba czy starsza pani? Niektore starsze panie mają mniejsze doswiadczenie z dziecmi niż mlode dziewczyny i mniej cierpliwosci. Jesli osoba wydaje ci sie mila odpowiedzialna i godna zaufania w takim stopniu zeby powierzyć jej swoje dziecko to powinnas sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to raczej nie zależy od wieku. Musisz wiedziec czy ufasz tej osobie czy jest odpowiedzialna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wydaje się odpowiedzialna, ma kontakt z dziećmi, ale moja teściowa jest zdania, że opiekunka może być tylko doświadczona osoba, czyli starsza.Ale tym razem decyzja będzie należeć do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma zostawiala dzieciaki od malego gdy musiala gdzies wyjechac z corka kolezanki a t amiala moze 15 lat maluchom nigdy nic sie nie stalo. Do tej pory jak musi wyjechac nawet na weekend z babcia do kliniki to zostawia z nia dzieci teraz ta dziewczyna ma juz prawie 20 lat dzieciaki starsze ale ja uwielbiaja i czuja sie przy niej bezpieczne nie ma problemu jk musza zostac bez mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie wspomne o tym
ze starsze babki mają staroświeckie metody wychowawcze np klęczenie na grochu z garem zimnej wody nad glową :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara baba już mnie raz przerobiła, i to tak że długo tego nie zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerobiła??? Tzn? Uważam że nie powinnaś sugerować się wiekiem. Zwróć uwagę na inne aspekty np. czy pali ,czy potrafi udzielić 1 pomocy, czy jest punktualna itd. Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby szukam opiekunki ale zadna nie wtdaje mi sie wystarczajaco dobra dla malego, boje sie ze nie znajde kazda ma jakies wady i nikt nie ukocha dziecka tak jak mamusia... a osobiscie szukam w starszych osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przyszła pierwszy raz ta starsza pani. Mały nie płakał, bawił się,gaworzył. Trochę sobie pochodzili, pogadali. Jak zrobił się senny zaczął trochę marudzić, opiekunka chciała go uśpić, a ten w płacz. Ona trochę się wystraszyła, oddała mi go, u mnie też płakał, ale wreszcie zasnął. Chyba ona trochę się wystraszyła, ale wg to normalne, że mały trochę popłakał- czasem przed snem mu się to zdarza. Mam nadzieję, że pani się nie rozmyśli. Ciekawe co będzie dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przyszła pierwszy raz ta starsza pani. Mały nie płakał, bawił się,gaworzył. Trochę sobie pochodzili, pogadali. Jak zrobił się senny zaczął trochę marudzić, opiekunka chciała go uśpić, a ten w płacz. Ona trochę się wystraszyła, oddała mi go, u mnie też płakał, ale wreszcie zasnął. Chyba ona trochę się wystraszyła, ale wg to normalne, że mały trochę popłakał- czasem przed snem mu się to zdarza. Mam nadzieję, że pani się nie rozmyśli. Ciekawe co będzie dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee troche to dziwne. skoro kobieta chce byc opiekunką powinna zadawac sobie sprawe z tego ze dzieci placza... a co jesli ciebie nie bedzie w poblizu a maly przed snem bedzie plakal? jak dla mnie to ta kobieta nie bardzo sie nadaje i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ona po prostu ma taki charakter. Chce dobrze wpaść i martwi ją jak coś idzie nie tak. Nie chcę jej usprawiedliwiać, ale czas pokaże czy się nadaje. Jeszcze ją poobserwuje. Dzięki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam że trzeba po obserwować :) Napewno kobitka była stremowana w końcu patrzyłaś jej na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×