Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majorek0987

Wybór formy opodartkowania

Polecane posty

Gość majorek0987

Witam, mam problem z napisaniem oświadczenia, tzn. nie jestem pewny czy wszystko jest w porządku z tym tekstem, znalazłem wzór takiego oświadczenia, ale jest ono z 2004 roku, więc mam wątpliwości czy jest to aktualne. To jest to oswiadczenie: Oświadczenie Na podstawie art. 9 ustawy z 20 listopada 1998r o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. Nr 144, poz.930 z późn. zm.) oświadczam, że jako osoba fizyczna osiągająca przychody z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, w roku podatkowym 2008 wybieram opodatkowanie w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Jest ktoś w stanie mi pomoc? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorek0987
DG jednoosobowa, będe sie zajmował głownie wykonywaniem instalacji elektrycznych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorek0987
dokładnie, same usługi :) to jeszcze tak dla pewnosci się zapytam wybierając tę formę opodatkowania, a nie majac przychodów nie place wtedy US? ale nie zależnie czy mam przychody czy nie ZUS trzeba placic co miesiąc, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorek0987
Na szczęscie jest promocja na ten ZUS przez dwa lata wiec może nie będzie aż tak źle. Wielkie dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×