Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ywonna

bardzo wrażliwa skóra głowy-jakim szamponem myc włosy?dla dzieci?bo już nie wiem

Polecane posty

Gość gość
Szampon o jak najprostszym składzie, z bezpeicznymi detergentami i bez SLS. Polecam rossmanowski łagodny Babydream, cena jakieś 5zł - nie zaszkodzi spróbować. Ewentualnie rossmanowski UWAGA...płyn do higieny intymnej Intimelle. Można w necie znaleźć mnóstwo artykułów, w których dziewczyny opisują, że stosują go jako szampon, płyn do mycia twarzy i oczywiście do higieny intymnej. Jest to po prostu łagodny środek myjący w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tfu, Facelle a nie Intimelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry jest naturalny szampon Biokap. Zapłacisz za niego trochę więcej, ale masz pewność, że nie podrażnisz sobie skóry głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście bardzo podoba się kuracja szamponem Healpsorin (od Hermz) - po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji internautów weszłam na allegro i zamówiłam. (wtedy kosztował 130zł - teraz jak ostatnio zamawiałam cena trochę spadła, nie wiem czy to chwilowe czy nie). Od pierwszego użycia już można poczuć różnicę i muszę powiedzieć, że szampon jest wart swojej ceny! Odkąd regularnie myje nim włosy nie odczuwam tego problemu. Postanowiłam się wypowiedziec, ponieaważ wiem jak uciążliwe jest szukanie kosmetyku, który w końcu zadziała.

 

Na allegro po wpisaniu healsporin szampon na pewno wyskoczy Ci parę aukcji do wyboru - mój sprzedawca nawet dorzuca mi darmową próbkę odżywki do włosów (generalnie nie potrzebuje, ale już jest to wysyłam) i zabawne życzenia do każdej paczki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałam dobrego szamponu, aż trafiłam na Solverx, nawilża, ale nie przetłuszcza, włosy są dłużej świeże, cebulki wzmocnione, skóra głowy nie swędzi, dobry skład robi swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie szampon dla dzieci się nie sprawdził, włosy bardzo szybko były znowu tłuste. Muszę spróbować tego Solverx, czytałam dobre opinie, podobno nadaje się nawet dla osób z azs. Gdzie go kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×