Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martuuuusiaczek

Jakie dodatki do turkusowej sukienki??

Polecane posty

Gość martuuuusiaczek

proszę pomóżcie za miesiąc mam wesele, mam już sukienkę ale nie jestem przekonana jakie mam kupić dodatki... Myślałam nad srebrnymi, ale czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka aa
brązowe! to piękne zestawienie kolorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalavenda
Popieram poprzedniczkę - turkus + brąz = cudo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusiaczek
Nie pomarańcz to zaodważny kolor dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMTILKA
jesli nalezysz do odwaznych to moze to ybc tez zołty:) no a jesli nie to naprawde taki właśnie czekoladowy brąz jest suuper:) No i bialy też pięknie wygląda:) Ja miałam kiedys tyrksową sukienkę i biale dodatki bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusiaczek
Żółte buty są śliczne mam jedne w domu ale to za odważne jest tak samo jak zestawienie z pomarańczem:P Koleżanka ciągle mi wmawia że najlepszy jest srebrny... sama już nie wiem ale ten brąz tez mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga
ja bym dała turkusowe buty i turkusową torebke. Ten sam odcien co sukienka. Lub złote / srebrne dodatki. Brąz mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusiaczek
wszystko w turkusie będzie źle wyglądało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMTILKA
no tojak masz juz cos srebrnego to wez srebrne:) a jak nie to ja ci radze braz lub bialy co do turkusowej torebki to co za duzo to nie zdrowo torebka ma pasowac do butow wg tego co z czym sie nosi a nie tylko do stroju takze jak bedziesz miala srebrne buty obowiazkowo srebrna toreba brazowe buty brazowa torebka:D na takie wyjscia to jest bardzo wazne:) na codzien tez sie powinno tak robic ale to nie jest takie konieczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusiaczek
No wiem wiem ze torebka ma do butów pasować;) A z tym brązem to nie będzie za ciemno? Ajj sama już nie wiem a wszystko muszę niedługo kupić bo za tydzień wyjeżdżam i nie zdaze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie brązowy
to juz jest tak oklepany zestaw, że nie rób sobie tego. Poza tym takie zestawienie było modne 2-3 lata temu. I nie prawda, że buty mają byc dopasowane do torebki. Tak ubierały się nasze babcie i mamy. Teraz torebke dobierasz np. do sukienki, a buty dopasowujesz do dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMTILKA
no pewnie ze braz pasuje:) Mi sie bardziej podoba niz ze srebrem ale to Twoj wybor ty bedziesz wtym na weselu nie ja :) Ja ci moge jedynie doradzic:) No i ja jestem odwazna i wzielabym zolte dodatki bo mi sie naj podobaja hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusiaczek
Ale mimo wszystko wolałabym żeby torebka była w takim samym kolorze co buty:) Teraz mam dylemat czy w brązie czyw srebrze te dodatki kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie brązowy
Przymusu nie ma oczywiście :D A jaka to ma byc uroczystość? Ja bym z tego zestawu wybrała srebro, bo z brązem to naprawde strasznie oklepane zestawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusiaczek
EMTILKA dziękuje za rady:* Bo wiesz co mi sie wydaje ze te srebro rozswietli bardziej ten strój:) ale szczerze mowiac sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusiaczek
Tylko nie brązowy to będzie wesele;) Bardzo mi na tym zależy żeby dobrze wypaść, więc dlatego tak się tu dopytuję o ten kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie brązowy
Zdecydowanie-srebro :) Choc ja bym, szczerze mówiąc, połaczyła ten turkus z fioletem :P Na pewno będziesz wyglądała pięknie, więc w górę serce, srebro na stopy i parkiet Twój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusiaczek
Tylko nie brązowy dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMTILKA
no to wez srebro:) tyle ze srebro to jest zimny kolor:), a brąz cieply.No ale jak tak bardzo Ci zalezy na srebrze to idz w srebrze:P Choc moze mnie z tym brazem troche poniopslo ze on mi sie bardziej podoba hehe:P Bo ja mialam na studniowce wlasnie turkusowa sukienke i mialam srebrne dodatki i bylo cuudnie:P hehe A ten bronz to rzeczywiscie byl jakos z 2-3lata temu modny:) Takze zmienialm zdanie hehe:P Przepraszam ze namoncilam Ci w glowie:P No to moim zdaniem SREBRO :) lub bialy hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbychu53-tokarz
idź obiad ugotuj nie masz innych problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusiaczek
Szczerze mówiąc gdyby to było wesele w mojej rodzinie to bym sie tak tym nie przejmowała, ale że to uroczystość w rodzinie mego lubego to same wiecie chce jak najlepiej wypaść przed jego rodzina, zeby pozniej nikt mnie nie obgadał ze jak pajac wyglądam w turkusowej sukience i pomarańczowych czy żółtych butach ( jego mama jak i pozostała cześć kobiet w rodzinie jest bardzo elegancka kobieta wiec krzywo by na mnie patrzyli )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusiaczek
zbychu53-tokarz U mnie w domu obiad się jada o godzinie 15 a nie 22:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMTILKA
no to rozumiem Cie teraz:) To ubieraj srebro i juz:) To bedzie elegancki zestaw a jka wyglada sukienka? masz moze jej zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusiaczek
No niestety zdjęcia nie mam. Ale sukienka jest raczej skromna, wiązana na szyji, sięga kolan, z tyłu troszeczkę dłuższa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuusiaczek
szyi miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka ;-)
Mi by się również podobały szare dodatki np. buty platformy, szare, zamszowe z odsłoniętym pacem na szpilce do tego szare kolczyki, srebrny łańcuszek,a torebka szara kopertówka bądź w kolorze sukienki. ;-) Niedługo też mam wesele. Kieckie też mam w kolorze turkusu i myślę właśnie nad takim zastawieniem. ;-) Osobiście też bardzo podoba mi się podoba turkus połączony ze srebrem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastkanastka25
czekoladowy będzie pięknie wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×