Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomozcie mi

jaki jest dokladny przepis na te oklady z kawy na cellulit?

Polecane posty

Gość pomozcie mi

:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy na cellulit to jest, ale ja swojego czasu robiłam tak: - kawa mielona (najtańsza) - balsam ujędraniający - cynamon - folia - leginy/spodenki obcisłe Kawe, balsam i cynamon do miski. Robiłam z tego paćke. Nakładałam na uda i pośladki. Owijałam folią. Zakładałam na to leginsy. Pod kołdere na 1h. Potem pod prysznic. Skóra po tym była ekstra miękka i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi
dziekuje,:) niech CI Bóg w dzieciach wynagrodzi... aha tylko jakie proporcje??? tak mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi
a czy tej kawy nie trzeba zaparzać?? bo tak słyszałam cosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze to wiedziałam
zaparz sobie kawę z imbirem, odlej wodę, wymieszaj z balsamem do ciała, potem posmaruj się tym - wcześniej możesz zrobić sobie peeling np. z kawy- potem owiń się folią i pod kocyk...powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi
a moze byc bez imbiru bo takowego nie posiadam, mam za to cynamon?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siem siem siem
ja wam powiem jak powinno byc:) skladniki: kawa rozpuszczalna-2 lyzeczki imbir-2 lyzeczki cynamon-2lyzeczki alkogol salicylowy ok.1 lyzki stolowej. mieszasz to, nakladasz na pupke, owijasz folia spozywcza, na to tak jak wyzej pisali getry obcisle i siedzisz ok.30 minut. cynamon wplywa rozgrzewajaco, a alkohol pomaga kawie walczyc z tluszczem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siem siem siem
a i ilosc skladnikow zwiekszasz, jesli chcesz wiecej miec papki, bo z tego to nie wyjdzie duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi
OK wszystko zrobiłam.. tylko ta papka mi się zupełnie zwałkowała i nie chciała mi sie lepić do nóg:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi
pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mokre nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
oklady z kawy...ja stosuje peeling kawowy. kawa mielona [prawie najtansza, bo nie lubie kwasnego zapachu] wymieszana ze sproszkowanym cynamonem i kakao - ok 5 lyzek zalewam wrzatkiem do konsystencji papki po zaparzeniu dodaje olejkow: migdalowy , cynamon [rozgrzewa i pobudza], paczula - nie wiecej niz 6-8 kropli kazdy [choc migdalowego mozna wiecej] przed samym nalozeniem dolewam odrobiny zelu pod prysznic [dla lepszego 'poslizgu'] jeszcze cieple nakladam na skore i masuje sie ok 10 minut. potem zmywam to pod prysznicem. efekt? gladka i napieta skora, doskonale nawilzona, no i pachnaca tak apetycznie ze tylko schrupac;) polecam goraco. po dluzszym stosowaniu widoczny efekt antycellulitowy [skladniki plus masaz robia swoje]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×