Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justys84

proszę o pomoc..ile PODWYZKI??

Polecane posty

Gość Justys84

pracuje nie caly miesiac w firmie ubezpieczeniowej, podczas rozmowy o prace szefowa zaproponowala mi 1400 zl brutto i powiedziala ze to na miesiac próbny i ze gdy zdam legitymacje studencka(w czerwcu sie bronie) to dostane wiecej kasy..teraz musze z nia zagadac o przedluzeniu umowy i o pensji...doradzcie mi ile mam jej powiediec..ja sie nie orientuje, nie chce przesadzic, a to jest moja pierwsza praca..jak myslicie 1700 zl brutto bedzie ok?? pracuje na umowe-zlecenie z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz.....................
hej, jak juz nie bedziesz studentka to bedziesz musiala od umowy zlecenie zaplacic wszystkie składki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz.....................
dlatego polisz sobie dokladnie ile tej podwyzki, zeby ci na reke nie wyszlo mniej niz przed podwyzką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justys84
jakie składki???? a nie placi tego pracodawca??...ehh niestety nie orientuje sie..bardzo prosze o podpowiedz jak to wyglada przy umowie-zlecenia dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justys84
tak , jestem pewna ze nadal bedzie to umowa zlecenie...jezeli ktos sie orientuje w warunkach takiej umowy to bardzo prosze o komentarz..jeszcze raz z gory dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×