Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlgGgGGgAAAAA

co sądzicie o tym szamponie ?

Polecane posty

Gość jak masz takie z natury to nic
nie bedzie skutkowac, bo uklad wlosow zalezy od ich budowy, a budowy ani szamponami, ani odzywkami nie zmienisz jedyne co mozesz robic to dbac zeby byly w dobrej kondycji, odzywione i nawilzone-wtedy beda lepiej wygladac jesli nie masz tlustych wlosow to sprobuj odzywki kallos placenta bardzi dobra, tez mam puszace sie wlosy i po niej znacznie lepiej sie ukladaja bez problemu znajdziesz na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
ja po pantene zawsze dostawałam łupież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgGgGGgAAAAA
dzieki .. kurde mam takie puszyste..tylko prostownica pomaga.. ale nie chce za czesto uzywac-same rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pantene było luksusem w latach '90 ;) teraz.. jakby się opuścili. raczej nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz takie z natury to nic
nie uzywaj prostownicy bo bedzie coraz gorzej kup dobra odzywke i stosuj ja czesto zainwestuj w kosmetyki fryzjerskie-sa znacznie lepsze niz te sprzedawane w drogeriach, nawet jesli maja porownywalne ceny (czesto wychodza taniej jesli kupujesz duze opakowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię ten szampon, ale mam z natury proste i gładkie włosy, więc ten szampon służy mi wyłącznie do podkreślenia naturalnego efektu, a nie do radyklanej zmiany. Zgadzam się z przedmówczyniami - jak masz puszące się włosy, to raczej żaden szampon ci nie pomoże, niestety... Co do jakości Pantene - faktycznie, są lepsze szampony, na przykład GlissKur, ale lubię stosowac \"płodozmian\", więc przynajmniej raz na dwa, trzy miesiące ten szampon (w komplecie z odżywką) się w mojej łazience pojawia:) w sumie - jeśli nie ma się problemów z włosami, a ja nie mam:) - to jest całkiem niezły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×