Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Kalpek- i ja znam takie przypadki ze miala byc skrobanka- juz byl termin wyznaczony i jeszcze przed zabiegiem lekarz zrobil USG i... fasolka zyla bardzo dobrze zrobilas ze nie poddalas sie zabiegowi !!! BRAWO!! a teraz to badz dzielna i sillna, pelna wiary ze serduszko bije!!!!! trzymam kciuki za ciebie i fasolinke ziolko- a wydawalo mi sie ze Cie widzialam :D a moze to inna zaciazona :D ale super ze sie nie lamiesz- teraz ale biegiem do gina na wyjasnienie sprawy 4mala- gin dobrze zroil ze Cie opierniczyl z lekka- bo jak dla mnie to tez glupota przypisywac leki nie miejac podstawy moj co prawda tez jeszcze nie zbadal armii ale noje wyniki krwi sa do duu... i biore leki na znizenie PRL- tak wiec, jest podtawa a u Ciebie NIC!!! bierz te Luteine bo nigdy niewiedomo co nam los szykuje :) tz lie Ci sie q spoznia??? dzis 3 dzien??? angela82- jestes przykladem ze Kalpek dobrze zrobila!!! czekaj kochana jeszcze, czekaj anaona- co u Ciebie??? jak bole podbrzusza??? @ niema??!!! co do moich cyklow :D jest jeszcze jeden PLUS :D :D czesciej sie kochamy :P mdzixneo- co u Ciebie?? LULU_ A TY GDZIE SIE PODZIEWASZ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak sobie...ale raczej dobrze bo dziś 10 dzień cyklu i...możliwe że spotkam się dziś z moim ukochanym jadą z jakimś transportem do Polski i będzie tu dziś jutro i w sobotę odjazd! ale fuks! tak więc jeśli nie pojawię się popołudniu to znaczy że dorwałam męża i poduszkujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale normalnie taka niespodzianka ze szok! w życiu bym sie nie spodziewała że spotkamy się w taki sposób!! bo z transportami zawsze jeździł ktoś tam kogo akurat nie ma i tak fajnie na mojego trafiło... oby to tylko doszło do skutku i zjechał w nasze strony!!! trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety lipa :( dzisiaj, trzy dni po terminie przylazła @ Tak więc nic nowego :/ Teraz siedzę w pracy, piję kawkę i myslę jak tu przezyc dzisiejszy dzien... Trzymam za Was dziewczyny!!! Ktoś musi w tym miesiacu zaskoczyc nas dobra nowina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzix- no to poduszkowanie sie szykuje - a niespodzianka superowa :D pamietam jak pewnego dnia moj juz narzeczony stanol przed moim lozkiem a ja cala zaspana nie wiedzialam co sie dzieje :D :D dluuuugo sie z kuzynem z tego smiali bo razem wyskoczyli do mnie na 1 Maja :D :D takie niespodzianki sa siwtne anaona- buuuhhh q przylazla, wredna ejdna a nie mierzysz temperatury??? moze sie komus uda :) Madzix da czadu z mezusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam do Was pytanie robicie testy owulacyjne? chcialam sie dowiedizec co ile dni jesli mi wyjdzie negatywny to za ile powinnam zrobic kolejny? i jeszcze jedno- czy któraś kupowała je może na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tulipanek :) ja robilam testy owulacyjne w sumie to robi sie je codziennie az do uzyskania potyywnego wyniku ja robilam jakos od 9dc a kupilam je na ebay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za szybka odpowiedz w 11 dc ide na USG ale gin mi kazał sobie samej robic testy choć ja jakoś nie jestem do tego przekonana przeicez jak kocham sie z meżem tak średnio co 2 dni to po co mam wiedziec dokładnie kiedy mam owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np tez mialam isc 11dc do gina na monitoring ale nie poszlam bo u mnie juz bylo po owulacji, mialam ja 10dc- tak bynajmniej wnioskuje po obserwacjui sluzu i temperatury co do testow owu. to powiem tak- komorka jajowa zyje od 12- do 24godzin, poznije obumiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie. to nie majatek a moze Ci pomoze ustalic kiedy masz owulacje a dlugo sie juz staracie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem tak podekscytowana że az mnie w brzuchu kreci!!! napisze potem czy sie udało jak mnie nie bedzie do niedzieli tzn że sie spotkalismy!! tak sobie mysle że nawet około 10 dc moze zaskoczyć no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzix- Ty nie mysl tyle o owulce tylko o tym ze sie z mezusiem spotkasz :D co ma byc to bedzie- moze to przeznaczenie ze akurat teraz przyjezdza i sie uda :D ale nie mysl tyle- kozystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix Neo- powodzenia! bije od Was dziewczyny tyle pozytywnej energii, że aż miło się czyta! Nawet jeśli @ przychodzi... Potraficie podnieść na duchu juz się tak nie przejmuje nawet jeśli kolejny cykl nic nowego nie przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mala
Czesć Dziewczyny, ale u mnie upal nawed nie mogłam długo poleniuchować w łóżku, bo jest taka sauna za oknem. Tulipanek, ja kupilam testy owulacyjne na allegro i tak nie do końca juz im wierzę, bo najczęsciej nie pokazywały owulacji, nawed jak temperatura już skoczyła:( tak więc jauz nie koniecznie im wierzę, może te z apteki były by lepsze tylko są nieporównywalnie droższe, ale może Tobie trafią się bardziej wiarygodne. A co do mojej wczorajszej wizyty to najzabawniejsze jest to, ze te lekarz pracuje w jednym gabinecie z tym do którego ja chodziłam- bo poleciły mi go kolerzanki, że się dobrze ciążą opiekował itd. ale one nie miały problemów:(, a teraz nie wiem czy mam zacząć chodzić do tego wczorajszego czy juz nic nie robić? Właśnie wziełam pierwsza tabl. luteiny- zobaczymy- może los zrobi mam niespodziankę w tym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! Madzix ale fajnie z mężusiem! aż mnie zakręciło w brzuchu przez chwilę hihi ;) my dzisiaj tez popracowaliśmy nad ranem ;) ale bez specjalnego planu, bo u mnie @ jak nie było tak nie ma, jeszcze chwilkę poczekam i w poniedziałek polecę do ginka, póki co odstawiłam Castagnus, może to on mi namieszał z tym cholernym cyklem... może powinnam jednak brać Bromergon zamiast wymyślać z \"produktami drogeryjnymi\" jak to mówi mój ginek ze szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala- wedlug mnie bez sensu byloby teraz isc sopwrotem do starego gina, bo co mu powiesz??? ze bylas u innego i jest innego zdania niz on, ze Ci Luteine przypisal?? jak jestes z tego drugiego bardziej zadowolona to chodz do niego :) Wiolka- i tak ma byc :) ziolko- kto wie czy ten Castangus Ci nie zakrecil hormonkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mala
Mąż mnie się spytał wczoraj, który z nich jest młodzszy- ten wczorajszy- i zasugerował, ze pewnie jest bardziej na bierzaco. Narazie wziełam luteine- gorzka jak czort:(, ale mam nadzieje, ze bedzie ok- jesli dostane @ to moj mąz pójdzie badać swoja armie a ja pójde na USG, do tego nowego i zobaczymy co wymysli- wiecie, czasem juz głupiej, bo nowy lekarz to nowe teorie, ale teraz mam nadzieję,że może wreszczie to ten włsciwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odstawilam w grudniu tabsy i od stycznia tego roku seks bez zabezpieczenia a ciazy nadal nie ma dopeiro niecały meisaic temu zmienilam lekarza i okazało sie ze mam prolaktyne podwyzszona-norma do 25 a ja mam 28 testosteron tez podwyzszony cyukle nieregularne 33-40 biore bromergon i luteine i po 10 dniach stosowania luteiny dostalam okres w 29dc teraz jeszcze mąż ma zrobic badanie nasienia a ja w przyszły piatek ide na monitoring cyklu no i mam robic testy owulacyjne mierzyc temperature i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek- ja jestem od 4 miesiecy na Bromocriptin (inna nazwa bo w DE mieszkam) a moja Prolaktyma wynosila bodajze 35 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, ja tez tak myslalam ale miejmy nadzieje ze kiedys nam sie uda- grunt to nie dac sie zwariowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek, mam dokładnie identyczne wyniki jak Ty ;) prolaktyna 28, testosteron troszkę za wysoki, póki co zalecono mi bromergon ale nie zaczęłam brać, bez zabezpieczenia kochamy się 15 miesiąc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolko- mi sie wydaje ze wlansie powinnas brac ten Bromergon- wyczytalam ze wlasnie hormon PRL z godziny na godzine sie zmienia i wazne ejst aby brac tabletki co dobe najlepiej o tej samej porze i ze nawet jesli sie zapomni nie powinno sie brac podwojnej dawki a jesli zapomni sie kilka dni to PRL odrazu skacze w gore dlatego ja sie pilnuje i biore codziennie o 18 :) nie mam zadnych skutkow ubocznych- tylko po pierwszej bylam jak na high-ju :D :D maz mnie ratowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore bromergon 1/2 tabletki na noc a luteine 2 razy dziennie dopochwowo przez 10 dni od 14dc teraz pierwszy raz mialam @ w 29 bo odkad odstawiłam tabsy mialam długie cykle gin mi wczoraj poweidzial ze to bardzo dobrze ze luteina tak zadzialala i dosatla m w 29dc testosteron juz kiedys miałam wysoki i temu brałam tabsy-DIANE na obnizenie mialam pełno syfów na twarzy i podczas stosowania DIANE znikneły testosteron sie obniżył ale po jakis 4 miesiacach od odtsawienia mam nawrot -znowu pełno syfów i stad skierowanie na testosteron z tym ze gin mi poweidzial ze jak chce zajsc w ciaze to nie mzoe mi teraz dac tabletek na obnizenie testosteronu-mam isc do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×