Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Własnie Zuziu, do jakiej kliniki? Byłam u dentysty-ząb obumarł, a jutro ide do lekarza Chńczyka, może on mi coś pomoże-czytałam, ze na niepłodność bardzo dobra jest akupunktura. Zrobię sobie 10 zabiegów-moze oprócz nerki wyleczy niepłodność :)????? Oj, Ananona, ja lepiej żebym w tym miesiącu już tego bliźniaka nie miała- musze trochę dojśc do siebie. Po tych antybiotykach i sterydach też trzeba będzie się zregenerować. Ziólko, a dlaczego się wczoraj tak podłamałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. troche sie nie odzywałam. w weekend by lam w Pradze - przepiękne miasto. wczoraj chciałam sie odezwać ale wylałam całą szklankę herbaty na klawiaturę i przestała działać! ale mam już nową. lulu2008 coś ostatnio pechowo u ciebie ze zdrowiem. wylecz się jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie anaona- z ta klinka to tak wlasciwie w nerwach wszystko wyszlo dzwonila do mnie mama i skarzylam sie jej na swojego gina i mowie ze chce go zmienic- mama mnie poparla i zaproponowala abym poszukala adres zony naszego dentysty- ktora jest ginekologiem no i zaczelam szukac i ja znalazlam ale pod tytulem : Endokrinolog- zadzwonilamspytac o termin z nadzieja ze moze cos mi powie na temat mojej tarczycy (bo sie okazalo ze wyniki nie za ciekawe) i Prolaktyny a pani recepcjonistka odrazu zapytala czy chodzi o starnia- i ze przysle jakies dokumenty do wypelnienia i bedzie napisane jakie badania musze zrobic do terminu- jakie wyniki przyniesc bardzo sie ciesze- bo to przez przypadek - bo ta kobietka (zona dentysty) wspolpracuje w klinice z ginekologami o roznych specjalzacjach i jest to jakas klinka w moim niescie o ktorej wogule nie wiedzilam :P a co u Was???? lulu- jak sie czujesz?? jak zabek?? eternal- tylko pozazdroscic :D anaona- mi tez przydalby sie krotki urlop ziolko- i jak?? @ przylazla wreszcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ wciąż brak! SZIT! nie wiem co o tym myśleć... miałam USG, endometrium wyglądało jakby @ miała nadejść... ale nie nadchodzi... może jeszcze jeden test zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie się tak zastanawiam, czy na usg już by wyszło? pewnie tak... bo to by było bardzo wcześnie jak na usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Ziółko z tego co słyszałam to usg wykrywa ciążę najwcześniej ok. 4 tygodnia, ale to pewnie zalezy też od sprzętu... więc u Ciebie mogło być za wcześnie. ziołko rób test! Czuję, że się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie natomiast czuje, ze znowu nic nie wyszło. Niby do @ jeszcze troche (nawet nie wiem kiedy, bo nie patrzę w kalendarz) , ale już gdzieś w podbrzuchu tak dziwnie... jak co miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaona- dopuki niema @ to wszystko mozliwe sama wiesz jakie psikusy nasze organizmy sa w stanie wyprawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Zuziu. Wszystko jest możliwe. Nawet nie wiesz ile bym dała, żebyś się nie myliła :) Byłabym w siódmym niebie!!! Ale jakoś nie wierzę, że mogło się udać. Po prostu chyba juz się tak przywyczaiłam do porażek, że jakbym zobaczyła dwie kreski myslałabym że to sen :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółko, usg nie wykryje tak wczesnej ciąży, ginek tez nie. Zrób Betę-bedziesz wiedział na czym stoisz. Ojejej, Anaona, nie miej takich przeczuć, bo będę miała wyrzuty, ze to przeze mnie, bo zaczęłam chorować, a mamy miec blixniaki, więc Twój czeka kurdę na mojego :) Powiedz mu, ze będzie starszakiem :) Ząb ok-jutro dentysta. Dziś byłam u Chinczyka-rewelacja, dziewczyny, koniecznie spróbujcie. Zrobił mi akupunkturę i bańki-czuję się świetnie-nie bolą mnie już tak kości od tych leków i mam jakby więcej siły. Po szkoleniu pójde na 9 zabiegów. Sam mi powiedział, że mam problem z płodnością, że zaburzona jest gospodarka hormonalna na tle emocjonalnym, że te zabiegi powinny odblokowac moją energię Jin (żeńską), bo za dużo we mnie Jang (męskiej). I uwaga-powiedział-sam z siebie, o nic nie pytałam: \"Prosze się nie martwić wyleczymy tę nerkę, migrene, bolesne miesiączki i wyregulujemy hormony, a potem urodzi pani dziecko\" szok-skąd wiedział. Poza tym powiedział mi, że mam za małe endometrium, ale to nie przeszkadza w zajściu w ciążę. Czytałam kiedyś, że w stanach po 6 miesiącach leczenia niepłodności wszystkie pacjentki dostają skierowanie na akupunkturę. Może słusznie? U nas tylko leki, leki-nikt nie myśli o niekonwencjonalnych metodach leczenia. Eternal, jak powrót do rzeczywiśtości? Praga cudna, co? Madzixneo, co z Tobą? Gdzie się Kochana podzeiwasz? Mąż już chyba pojechał, a Ciebie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaona, przydzielam CI kopasa wielkiego jak ode mnie do Ciebie za tą twoją niewiarę. Uda sie Kochana, uda-kot da radę, jak nie my? Wiary, wiary więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkkaa
lulu a w jakim mieście przyjmuje ten chińczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, w Warszawie, na ulicy Dzielnej 9 lok 3. Polecam. Swietny facet, a jak zajdę w ciążę, to bedę polecac go jeszcze bardziej. Dwie osoby, którym lekarze powiedzieli, ze nigdy nie będa mieli dzieci, dzięki niemu mają-jedna już jest w drugiej ciąży. Coś w tej medycynie jest-ma w końcu 5000 lat, a nasza?? 300??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkkaa
dzięki Lulu za odpowiedź. Trochę daleko ode mnie.... Podczytuję czasami waszą walkę, bo sama się męczę drugi rok :( Teraz czeka mnie laparoskopia, a potem może pomyslę o tym Chińczyku ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu2008 ile kosztują te zabiegi? ziółko_80 zrób betę jak możesz. wszystkie się tu już niecierpliwimy ;) jadę dzisiaj do Chorwacji ale bez męża. nie dostał urlopu. pojedziemy razem gdzieś we wrzesniu. na szczęście wjazd wypadają dni niepłodne więc nic nie przepadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejny dzionek z Wami ;) ale fajne to nasze forum ;) co do mojego usg, jeśli by liczyć ewentualną ciążę od poczęcia to miałam usg w około 3 tygodniu, więc faktycznie nic ginek by tam nie wypatrzył. tak czy inaczej @ wciąż brak... ale powiem Wam szczerze, że gdybym była w ciąży to bym miała delikatnego stresa... winko, piwko, piwko ostatnio było dość często, no nic, póki co jutro znowu wyjeżdżamy do niedzieli, ale może dziś wykombinuje cosik z tą betą, może faktycznie mały ktoś zagościł w brzuszku ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu, ten Twój Chińczyk poważnie mnie zainteresował, ja tez jestem za nieinwazyjnymi sposobami leczenia, nie wiem czy się kiedyś nie spotkamy na Dzielnej w kolejce ;) ;) włożę biały kapelusz jakby co!!!! ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaona- glowa do gory- jak juz pisalam- dopuki nema q wszystko mozliwe i do tego momentu mosi byc pozytywne myslenie!!!!!!! Lulu- super ze czujesz sie lepiej- ja wierze w takich ludzi- bo mowia bez zadnych pytan- sami od siebie mi taki \"ktos\" 01.08.2008 powiedzial jeszcze dwa, trzy miesiace :D ewelinka- chodz do nas- napisz cos o sobie- bedzie Ci razniej :) eternal- no no, wyjazd bez meza :) ale najwazniejsze ze poldniakow w czasie wyjazdu nie bedzie :D :D :D ziolko- a Ty smigaj gdzies na te bete i nam melduj co i jak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, czytam o becie sprzeczne informacje, raz że rano i na czczo, raz, że nie ma to znaczenia. zadzwoniłam do Danetexa i powiedzieli, że na czczo... moja kupelka z pracy mówi, że robiła o 16.00 po jedzeniu.... co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółko, idź koniecznie. A jak mamy spotkac się u Chińczyka, to może Ty w białym kapeluszu a ja z parasolem nad głową :) (nawet w słoneczny dzien-tylko napisz, kiedy się wybierasz, bo nie będe na każdy zabieg biegła z parasolem) :D Koszt pierwszej wizyty-110zł- w tym diagnoza i pierwszy zabieg, każdy kolejny zabieg 50 zł. Pierwsza wizyta trwa godzinę, a sam zbieg 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, jak masz ochotę, to zapraszamy tu do nas. W kupie raźniej- jak to mówią niektóre robale :) Eternal to poszalej sobie w tej Chorwacji, wypocznij a jak wrócisz wyposzczona i stęskniona to zapewne się uda :) Zuziu, to znaczy, że październik-listopad mamy spodziewac się wieści od Ciebie??? :D Ten Chińczyk to nie jakiś jasnowidz, zwykły chiński lekarz, ale patrzy w oczy, patrzy na język, sprawdza az 6 rodzajów pulsu, patrzy na wszystkie badania i wie, co i jak :) Coś wisi nad warszawą, bo całą noc miałam migrenę, a teraz też nie najlepiej mi w głowie i brzusio pobolewa-chyba od leków-ja nigdy nie mogłam długo brać leków, a tu nawet połowy nie wzięłam :( sterydów już 11tabletek pożarłam-jeszcze 9, a antybiotyk jeszcze 12 tabletek. Nie wiem, czy mój żołądek to zniesie :( Musi. Anaona, i jak? Zrobiłas jakiś test? betę? byłaś u gina? nie trzymajcie nas dziewczyny w niepewnosci, bo oszalejemy niedługo. Jakby teraz Ziółko i Anaona, to od maja ile to już osób? 4? niezła statystyka! Tak trzymać, bo to topik cudów. Kurcze, martwię się o Madzixneo-co z nią się dzieje?????!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na betę nie zdążę pójść, kupiłam więc kolejny test, oczywiście wyszedł negatywnie. Przestaję więc świrować z tymi testami i grzecznie czekam na @, ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu- w kupie razniej. hehe ale sie usmialam :D a co Ty taki wrazliwy zoladek masz??? a anaona juz ma dostac @??? myslalam ze jakos pozniej :? cos chyba przegapilam Ziolko- hmm, dziwne to wszystko :( :( Madzixneo pewnie do meza w kuferek sie schowala :D miejmy nadzieje ze sie niedlugo odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak co do niekonwencjonalnych metod: byłam kiedyś u rewelacyjnego lekarza w Bułgarii wyczuwającego napięcie w mięśniach i energię, nieinwazyjnie rozciąga, naciąga, uciska (strasznie mocno ;) ) odpowiednie miejsca. Niesamowity. Szkolony w Polsce. Mojego przyjaciela czekała poważna operacja kolana i barku, po wizycie u tego lekarza, obydwie poważne kontuzje ustały. Wtedy niestety nie starałam sie o dzidziusia... miałam problem z kręgosłupem, który oczywiście ustał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak co do kup ;) znacie książkę "Kupa - przyrodnicza wycieczka na stronę" ? BOSKA KSIĄŻKA!!! http://kulturaonline.pl/Kupa,przyrodnicza,wycieczka,na,strone,tytul,artykul,4264.html Będzie idealna dla naszych dzieciaczków jak w końcu sie pojawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×