Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

o rety rety, też mi zapisali dokładnie 1/2 tabletki bromka..... a jak sie czujesz po tych tabletka tulipanek????? wszytko ok?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co powiem Ci ze strasznie sie bałam bo czytalam ze skutki uboczne sa okropne ale ja nie mam zandych :-) na szczescie biore juz 2 tygodnie zadnych bołi głowy czy zółądka zadnych zawrotów głowy i omdleń jak to niektore dziewczyny pisały tylko nie iwem ale mam czasami złe nastroje jakies doły zwłąszcza rano potem to mija wiec nie wiem czy to ma jakis zwiazek z tym czy nie czy poprostu chce mie juz dizecko a nie wychodzi i temu te zmiany nastrojów a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa teraz wyczytałam ze jeszce nie zaczełas brac ale moim zdanie skoro ci lekarz przepisał to poweinna zazywac wyczytałam na innym topiku ze nie ktore dziewczyny po 1 cyklu z bromkiem zaszły i ogolnie ze to dobry lek no wiadomo niektorym si eudaje szybko innym niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek ja tez biore 1/2 tabletki teraz wcale nie czuje ze je biore- zero skutkow ubocznych- poza pierwszym dniem :) co do testosteronu niestety sie nie wypowiem :( ziolko- to sie birz za Bromka- mosi pomuc ja tez sie balam bo lista skutkow ubocznych dllluuugaaaa ale mi nic nie jest- a z rana to ja zawsze wkurzona chodze bo niecierpie jak mnie maz o 5 rano budzi :( :( wrrrr uwielbiam spac :D :D tulipanek- mi gin powiedzial ze Bromek moze juz w 1 cyklu zadzialac ale sa tez kobiety ktore go latamibiora i nic sie nie dzieje ja po Bromku mam krutsze cykle i strasznie skape @- tz odkad go biore i niewiem czy to nie jest wlansie nim spowodowane- no ale nic, ide za miesiac do Endokrinologa- moze cos mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w połowie wrzesnia srpawdze jak prolakryna i jak bromek dziala mam nadzieje ze prolaktyna spadnie a w piatek jak pojde na USG to bedize owulacja i jakies pecherzyki bo jak mialam te dlugie cykle i USg robione w 14dc to nie wykazało nic ale gin stwierdzil ze moze za wczas na owulacje skoro mam długie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia23 a jak Twoje nastroje? nic nie zauwazylas? bo ja miewam osattnio takie doły, jestem milczaca, zmęczona nic mi sie nie chce i zastanawiam sie czy to nie od bromku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek- ja nic nie odczuwam- mam zmienne nastroje ale to juz od zawsze chyba bo wszystie sprawy na mojej glowie :( no ale coz- zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wasi faceci badali sobie nasienie? bo moj gin za kazdym razem mi powtarza ze maż musi zbadac nasienie no i wlasnie nas umowilam na to badanie za tydzien bo wczoraj mi mowil zebysmy to juz zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, mój nasionka nie badał a też ginek mi to zawsze powtarza, ale już go namówiłam i się zgodził ;) więc poczekam na dobry moment, i zbadamy ;) a co do bromka, ja fioleczkę mam już od 8 miesięcy na półeczce i na nią co jakiś czas spoglądam..... mam pytanko: zaczęłyście go brać w określonym dniu cyklu? ma to znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj juz mial termin ale przypadal na plodniaki i zdecydowalismy ze szkoda nasienia na badanie :) we wrzesniu- 19stego mam ten termin u Endokrinologa i na ta wizyte maz mosi byc juz zbadany musze jakos mu termin na poczatek wrzesnia zrobic- no i tydien wstrzemiezliwosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tez na początku jakos nie bardzo z tym badaniem , mowil ze teraz nie bo mu urlopu nie dadza w pracy i takie tam a wczoraj jak wyszłam od gina pytał co i jak , jak moje badania a ja ze w piatek za tydzien mam usg i szkoda ze on akurat ma 2 zmiane w pracy bo bede musiala sama jechac no to on wtedy sam zaproponowal ze wezmie urlop i moze by jechac zrobic te jego badania a potem ze mna na USG :-) dzis zalatwil urlop a ja umowilam go na piatek wyniki nasienia maja byc po 3 godzinach to satmtad z wynikami pojedziemy do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pani mowila jak zapisywalam sie na termin ze 4-5 dni wstrzemiezliwosci wczesniej na necie wyczytałam ze 3-5 dni nie krocej i nie dłuzej co do bromku to mi gin poweidzial ze to nie ma znaczenia i mam juz zaczac brac a to był moj 16dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteine mam brac od 14dc wtedy był 16 i tez mi kazał zaczac zazywac bo mowil ze to nie duze opożnienie teraz mam zaczac od 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm poczekam na @ i zacznę łykać Bromka.... na nasionko postaram się namówić mojego dziada na przyszły tydzień ;) poanalizujemy ich wyniki razem, będzie śmiesznie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziółko_80 a ktory masz teraz dzień cyklu? nie chesz od razu zaczac zazywac? a gin jak ci kazal brac? od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat: "Niepłodność małżeńska w około 40% jest spowodowana wadą nasienia mężczyzny..." nie wiedziałam, że aż 40% !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sama prolaktyna, taki sam testosteron i do tego jeszcze rocznik.... a może miesiąc i dzień ??? ;) ja jestem 7 czerwiec ;) ;) BLIŹNIAK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu mała róznica bo ja kwiecien i BYK :-) no i chyba dlatego moj gin przy kazdej wizycie- a chodze ostatnio co tydzień :D powtarza- badanie nasienia meza!! wczoraj mu juz poweidzialam ze niestety maz dostanie dopiero na poczatku wrzesneia jakis urlop bo teraz mu nie chca dac i nei ma jak zrobic tych badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie czuje ze mam 28 lat czuje sie tak na 23 :D hehehehe mam jeszcze męża młodzszego o 3 lata :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tulipanek- a skad Ty takie mlode miecho wytrzasnelas :D :D za dwa tyg mi 24 stuknie - trzebabedzie nicka zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam czuje się bardzo młodo, 28 lat to nic jeszcze ;) nie wiem jak to jest ale ja zawsze i wszędzie jestem najmłodsza, w domu w pracy wśród znajomych ;) tulipanek! ale Ci się ułożyło śmiesznie, że taki mężuś młodzian Ci się trafił! heh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jakos wyszło juz w sumie drugi raz bo wczesniej byłam klika lat w zwiazku i tez był o 2 lata młodszy mam takie szczescie do młodszych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×