Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Gość ella26***
MIAŁAM BARDZO WYSOKI POZIOM PROLAKTYNY 68,4 ale brałam Norprolak i spadła mi do 3,69 badania hormonalne wuszly bardzo dobrae ale mimo to nie mam owulacjii przynajmniej tak pokazuja testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala tryskasz entuzjazmem podoba mi sie to :) ja ostatnio trochę oklapłam ale jakoś pomału ciągnę, najważniejsze żebym nie paliła, narazie sie trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle my się staramy już dwa lata i nie poddajemy się! ty nie będziesz czekała tak długo bo już jestes na topiku cudów :) trzymam kciuki za was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella26***
dzieki za slowa otuhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ella- to ja Ci powiem ze rzy wysokiej PRL powinna byc zbadana nasadka mozgowa- byla???? no i hormony tarczycy bo wysoka PRL jest znakiem ze t tarczyca moze byc cos nietak ja mam niedoczynnnosc i wyoskie przeciwciala- od miesiaca biore tabletki i po temp. widze ze moj cykl wraca do normy, tempka juz nie skacze a u Ciebie brak owulacji skad sie bierze, mosisz to zbadac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia przysadka mózgowa a nie nasadka!:) Ella nie możesz popadać w czarnowidztwo, bo w tym gronie się nie da- wiem coś o tym :). A co do testów to może trafiłaś na takie felerne jak ja- moje pokazują bark owulacji a na uzg u gina jest owulka jak nic! Więc tym się aż tak nie przejmuj tylko znajdź dobrego lekarza który cię poprowadzi- dobry gin to podstawa ja swojego długo szukałam ale teraz wiem, że jestem w dobrych rękach. Uszy do góry będzie dobrze:) Dziewczyny u mnie się już pojawiło słońce,więc ja znowu się energetyzyję :). Brzuch mnie boli bo właśnie moje jajeczka chyba się kłucą- wkońcu jest ich 3, - dziś wypada mi owulka ,ale co tam jest już słońce:) ! Pozdrawiam Was Wszstkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki, jak dobrze być po pracy :) Witam nowa koleżankę. Cierpliwości, a los się do Ciebie uśmiechnie. Coś zapomniałyśmy ostatnio o naszej tabelce. Wkejam dla przypomnienia. No i co u niektórych terminy @ już dawno po.... czyżby coś się którejś szykowało i nic się nie chwali???? NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA......TERMIN@....CIĄŻA ANGELA82....26.....PSZCZEW..........12 m-cy.......01.09.08 zuzia23........23.....Niemcy.............. 4 m-cy......06.09.08 MadzixNeo...27.....śląskie...............25 m-cy......08.09.08 tulipanek... .28.....Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08 anaona........25.....Lubelskie........... 20 m-cy.....18.09.08 ziółko_80.....28.....Warszawa...........14 m-cy......20.09.08 lulu2008......30.....Warszawa..........ok 2 lata.......21.09.08 4mala......... 27....Białystok............16 m-cy.......26.09.08 zuzia23........23.....Niemcy.............. 5m-cy........28.09.08 anula78.......29.....okol.Siedlec....... .4 lata kalpek ........22....świętokrzyskie...... 21m-cy eternal.......34......śląskie.................16 m-cy wiolka-b1.....29.....okol. Poznania..... 14 m-cy zabusia123...25.....Irlandia................. 2 m-ce Deauville......25.....Bydgoszcz............ 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UZUPEŁNIAM TABELKE NA NASTEPNA @ NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ANGELA82....26.....PSZCZEW..........12 m-cy.......2.10.08 zuzia23........23.....Niemcy.............. 4 m-cy......06.09.08 MadzixNeo...27.....śląskie...............25 m-cy......08.09.08 tulipanek... .28.....Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08 anaona........25.....Lubelskie........... 20 m-cy.....18.09.08 ziółko_80.....28.....Warszawa...........14 m-cy......20.09.08 lulu2008......30.....Warszawa..........ok 2 lata.......21.09.08 4mala......... 27....Białystok............16 m-cy.......26.09.08 zuzia23........23.....Niemcy.............. 5m-cy........28.09.08 anula78.......29.....okol.Siedlec....... .4 lata kalpek ........22....świętokrzyskie...... 21m-cy eternal.......34......śląskie.................16 m-cy wiolka-b1.....29.....okol. Poznania..... 14 m-cy zabusia123...25.....Irlandia................. 2 m-ce Deauville......25.....Bydgoszcz............ 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co chodzi?? ja sobie spokojnie dalek czekam na @ i ani myślę testować...nie wierzę w cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UZUPEŁNIAM TABELKE NA NASTEPNA @ NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ANGELA82....26.....PSZCZEW..........12 m-cy.......2.10.08 zuzia23........23.....Niemcy.............. 4 m-cy......06.09.08 MadzixNeo...27.....śląskie...............25 m-cy......10.09.08 tulipanek... .28.....Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08 anaona........25.....Lubelskie........... 20 m-cy.....18.09.08 ziółko_80.....28.....Warszawa...........14 m-cy......20.09.08 lulu2008......30.....Warszawa..........ok 2 lata.......21.09.08 4mala......... 27....Białystok............16 m-cy.......26.09.08 zuzia23........23.....Niemcy.............. 5m-cy........28.09.08 anula78.......29.....okol.Siedlec....... .4 lata kalpek ........22....świętokrzyskie...... 21m-cy eternal.......34......śląskie.................16 m-cy wiolka-b1.....29.....okol. Poznania..... 14 m-cy zabusia123...25.....Irlandia................. 2 m-ce Deauville......25.....Bydgoszcz............ 3 m-ce Przyszła @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisze ze nastapilo kilka zmian w tabelce, szkoda ze nikt nie wypelnil ostatniej rubryki- no ale mamy jeszcze kilka kandydatek na wrzesien :) zapraszam na kawe i ciacho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UZUPEŁNIAM TABELKE NA NASTEPNA @ NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ANGELA82....26.....PSZCZEW..........12 m-cy.......2.10.08 zuzia23........23.....Niemcy.............. 4 m-cy......06.09.08 MadzixNeo...27.....śląskie...............25 m-cy......10.10.08 tulipanek... .28.....Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08 anaona........25.....Lubelskie........... 20 m-cy.....18.09.08 ziółko_80.....28.....Warszawa...........14 m-cy......20.09.08 lulu2008......30.....Warszawa..........ok 2 lata.......21.09.08 4mala......... 27....Białystok............16 m-cy.......26.09.08 zuzia23........23.....Niemcy.............. 5m-cy........28.09.08 anula78.......29.....okol.Siedlec....... .4 lata kalpek ........22....świętokrzyskie...... 21m-cy eternal.......34......śląskie.................16 m-cy wiolka-b1.....29.....okol. Poznania..... 14 m-cy zabusia123...25.....Irlandia................. 2 m-ce Deauville......25.....Bydgoszcz............ 3 m-ce pomyliłam się wcześniej i wpisałam date tej @... jestem gotowa do kawy i ciacha :) kawkę już mam ale ciacho odpada...muszę trochę zrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Ja dziś wyjątkowo rozpoczynam dzień w pracy przy herbacie, ale słodyczami nie pogardzę... ostatnio mam wielki apetyt na słodkosci. Nie powiem ile przytyłam przez ostatnie 2 miesiace. Ale wyjatkowo nie martwie sie z tego powodu, a nawet troche cieszę :) U mnie do @ jeszcze 8 dni, ale czuję ze przyjdzie nawet wczesniej.... Miłego dzionka laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam w nocy spać...obudził mnie jakis głupi sen! napisałam esa do męża, mój pies łaził jak szalony, poszłam z nim na dwór, poleżałam, pochodziłam i nie mogłam zasnąć...i tak od 2 do 4 rano a o 6 juz wstałam wyspana ale i tak mi sie takie głupoty zamotane śniły że tylko sie umęczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sie odchudzić...poważnie. nie mieszczę się w większość ubrań...a właściwie nie wiem czemu? nie jem inaczej niż 2 miesiące temu a tyje...jem tylko śniadanie i 1 posiłek w pracy, bo nie cierpię przygotowywać jedzenia. Nie jem słodyczy ani fast foodów i nigdy nie jem po 18. I dlaczego tyje? To pewnie wina tej chemii którą dodają nam do jedzenia...za bardzo nie wiem co zmienić żeby schudnąć...macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzix- mozesz jesc siemie lniane przed jedzeniem - dwie lyzeczki popic dobrze woda. najlepiej dwoma szklankami :) poprawia przemiane materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, ja równiez po kawce i przed wyjściem do pracy chciałam sie przywitać. madzix, wiem coś o tych dodatkowych kilogramach, ale tłumacze sobie, ze po pierwsze ciało się znienia z wiekiem :) a po drugie trzeba też nie byc za chudym przed ciążą, wtedy organizm ma więcej siły, a Ty kochana może po odstawieniu fajek tak masz bo się zmienia metabolizm? U mnie kolejny dzień ze słońce więc musi wszystko się udać i problemiki muszą się rozwiązać. My właśnie intensywnie pracujemy i zobaczymy po 23.09 czy coś stwożyliśmy :) Pozdrowienia i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra...będę jadła siemię. a co do metabolizmu przy rzucaniu palenia to fakt zmienia się ale całe szczęście nie zamieniłam fajek na jedzenie. najbardziej sie bałam tego ze jak nie bedę palic to zacznę podjadać ale tak sie nie stało...chyba po prostu za leniwa jestem co do jedzenia...jak jest mężuś to co innego dla niego uwielbiam gotować ale jak jestem sama to mogę żyć na galaretkach :) miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoRoOl
Hej Dziewczyny! Pewnie mnie nie pamiętacie ale cały czas trzymam za Was kciuki ! A Ella niech się tak nie martwi tą prolaktyną tylko po unormowaniu jej niech poprosi gina o tabletki na wywołanie owulacji. Ja tak miałam. Trochę czytałam co pisałyście w sierpniu i przyznam że było trochę smutno. Ale teraz jesteście wypoczęte po urlopach , a noce będąc coraz dłuższe , więc do roboty dziewczynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! tez bardzo dugo starałam się z mężem o dziecko parę lat i w końcu w 2005 zaszłam w ciąże niestety pozamaciczną był wielki płacz żal i wszystko co najgorsze. ale ciocia poleciła mi super ginekologa poprowadził mnie tak że od tamtej ciązy minęło zaledwie 6 miesięcy i znów mogłam cieszyć się dwoma paskami na tescie dziś Gabrysia ma 20 miesięcy jest kochanym zdrowym dzieckiem. a ja zaczynam nowe leczenie bo chcę jeszcze jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix, gratuluję-jesteś bardzo dzielna :) z tym niepaleniem. 4Mala-coś mi się wydaje, ze z taką dawką optymizmu szybko zostaniesz mamusią :) Ello, spokojnie, to tylko kilka miesięcy-nie ma co wpadac w panikę, jednakże dobrze byłoby, gdybyś sprawdziła, co jest przyczyną braku owulacji. Ja miałam na poczatku tak, ze miałam bez problemów owulację, a w ciążę i tak nie zachodziłam. Teraz mam dziwnie, bo skok był, ale od następnego dnia tempka wróciła do 36.7???!!! Czy ktoś coś rozumie? bo ja nic. Jutro zaniose moje wykresy Chińczykowi, powiedział, ze obejrzy i dostosuje leczenie do dnia cyklu :) może to pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tez Agabi. JoRoL, pamiętam Cię, a jakże-w końcu od początku tu jestem. Madzix, a Tobie kopasa w dupasa przyszykuję za tę niewiarę w cuda! Siedzi na topiku cudów-pierwsza nadworna czarownica i nie wierzy???? No co najmniej nieładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-)🖐️ zadko tu zagladam ale nie mam jakos czasu ostatnio u mnei nic nowego wczoraj wziełam ostatnią luteine i teraz czekam na @ jakos nie wierze zeby sie udało tym razem bo te plemniki mężą mało ruchliwe :-( karmie go SALFAZINEM ale ponoc efekty po 3 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że mnie lulu na tym złapie! i nawet od razu jak to napisałam to sobie pomyślałam że trochę źle to zabrzmiało. No ale postaram sie lepiej czarować. Czasami mam dość po prostu. czasami to znaczy raz na miesiąc ;) Oatatnio jestem mistrzem w odsuwaniu od siebie złych myśli. Własciwie to nie myslę wcale o tym że znowu nie wyszło o tym że mąż tak daleko, że niu pusci sygnała czy nie odpisał na esa...kiedys strasznie to przeżywałam a teraz spycham to gdzieś daleko i po prostu nie myślę i jakoś mi się to udaje. Tak samo z papierosami-zapomniałam o nich. Ale wcale się z tym dobrze nie czuje...wiem że to co robię jest złe. Ale co tam nie będę marudzic od rana. Miłego dnia wszystkim. ppapapapapa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Madzix \"odpychanie \" jest podobnym mechanizmem jak \"wyparcie\", które ma chronić psychikę człowieka w sytuacjach traumatycznych ale i jedeno i drugie nie jest dobre na dłuższą mete. Nie mówie, że trzeba się zamartiwiać i dręczyć myślami tylko, że tarać sie racjonalnie i z dystansem do nich podchodzić. A to, że zapomniałaś o paleniu jeste fantastyczne :), tez bym tak chciała. mam nadzieję, że nie zapomniesz o nas i oczywiście o mężu :). Madzix śle Ci tylko pozytywne wibracje. Lulu, nie wiem dlaczego ostatnio mam tyle energii i radości życia, mam tylko nadzieje, że to nie jest \"cisz przed burzą\". Czy sie udało dowiemy sie dopiero ok 24.09 i zobaczymy. Ale i tak wiem ,że jak nie teraz to niebawem- przeciez musi się udać :) Tulipanek a jakie były wyniki u twego męża , że bierze leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×