Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

4mala to z tego co piszesz to ja poweinnam juz dostac @ a pwoeidz mi jeszcze od ktorego dnia cyklu bierzesz luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku- trzymam kciuki z calych sil 4mala- za Ciebie tez za nas wszystkie trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek w tym cylku w 14 dc dostałam zastrzyik a luteinę zaczełam brać od 18 dc i mam brać 10 dni, ja biorę tę podjęzykową a bromku nie brałam bo mam prolaktynę ok. (bo to chyba na obniżenie PR?) na na początku cyklu przed zastrzykiem brałam Clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 35 dc ale zanim zaczełam brac luteine i byłam tylko na clo to miałam @ po 30 dniach. W tym miesiacu jeśli nie zaskoczyłam to powinnam dostać do 26.09 czyli do 32 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilam tes sa 2 grube krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jutro powtorze test ale chyba sie pomylił:-) normalnie sie cała trzese nie moge uwierzyc!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKL
tulipanek-mega gratulacje!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULIPANEK MOJE GRATULACJE:)NAPEWNO JUTRO BEDA JESZCZE GRUBSZE.A WIEC KOLEJNA CIAZA.SUPER....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek-ogromne ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantastycznie!!! Tulipanku cieszę się bardzo Twoim szczęściem. To jakiś szczęśliwy topik :) Niedługo wszystkim nam tu będą rosły brzuszki, bo widzę marzenia spełniają się tu w szybkim tempie. Oby!!! Jestem pełna nadziei. Powiedz proszę jakie masz objawy?? Bolące piersi, brzuch?? Czy czujesz się jak na @ czy inaczej??? Jeszcze raz najszczersze gratulacje!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek- nie mogłam się powstrzymać- GRATULACJE!!! Wszystko na to wskazywało! Pozdrawiam reszte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudnie TULIPANKU :) Bardzo się cieszę i cekam na więcej takich wieści :) Bedzie dobrze, zobaczycie. Madzix, ciesze się, że u Was tez lepiej :) Ja zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny no ja juz troche ochłonełam ale jakoś nie dociera do mnei ze jestem w ciązy dziś po pracy musze powtórzyc test- oby tez 2 krechy no i ide do gina co z tabletkami oby wszytko było dobrze mąż wczoraj polecial od razu do sklepu teridzac ze musi sie upic kupił 4 piwa ale wypioł tylko jedno a dla mnie jakies słodycze co do objawow to tak jak pisałam wczesniej , ze mi niedobrze, boli mnie głowa, od kilku dni swędziały mnie sutki a nigdy wczesniej tego nie mialam, czasami bolące piersi przy dotyku ciagle spiaca, kładałam sie o 20 a raz nawet o 19 zasnełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek- wiedzialam- wiedzialam :D :D :D moje serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehe, przy dwuch grubych krechach chyba nie potrzebne jest powtozenie testu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zuzia a wiesz wole sie upewnic mąż tez mowil zeby powtorzyc niby na wizyte u gina za wczesniej chyba ale ide ze względu na tabletki bo wiem ze luteine poweinnam brac ale ja odstawilam i teraz nie wiem w ktorym dniu zacząć no i jakie dawki bromergon wczoraj nie zazyłam i tez musze sie upewnic czy dobrze zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi...ale fajnie! aż się cieplej na sercu zrobilo!!! coś mnie tchnęło jak wczoraj rano pisałaś...i okazało sie że intuicja mnie nie zawiodła. Super że się znów udało na naszym topiku! to podnosi na duchu! Gratulacje :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek mówiłam testuj! Ale się ciesz, jakbym to była ja :) Gratuluję i sciskam mocno. To najcudowniejsza wiadomość dzisiejszego ranka- bo dopiero przeczytałam- ten topik naprawde jest pełen magii i cudów które nie omina zadnej z nas! Jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala dzięki :-) a ja wam mowie ze ta tabelka na dole zacznie nam sie szybko zapełniac teraz trzymajcie kciuki zeby wszytko było dobrze a ja za Was trzymam zeby też były 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam fotkę jak milo zobaczyć taki upragniony obrazek... to teraz jeszcze dużo zdrówka i dbaj o siebie!! Ja tu będę dalej na Was czarować na topiku...a siebie zostawiam na koniec tego roku jak mężuś wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku- kochana, bromek powinnas brac az do potwierdzenia ciazy przez gina, pozniej sie odstawia bo PRL odpowiedzialna jest za produkcje mleka a w ciazy PRL i tak idzie w gore dlatego przy podwyzszonej PRL ciezko zajsc w ciaze sbo organizm mysli ze juz w niej jest - z powodu podwyzszonej PRL nieiwem czy zrozumiale tzo napisalam :D madzix przeslij mi tez fotke tego tesciku :D :D edka-edith@web.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj nie zazylam ale gdy lekarz mi dzis pwoei ze mam brac to chyba nic sie nie stalo ze 1 raz nie wizelam no zobaczymy dzis co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek- raczej nie powinno sie nic stac ale najlepiej oceni to Twoj ginekolog ja juz jutro mam termin w klinice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co jeszce mysle ze w tym miesiącu przez te badania męża nie myslalam ze sie uda skoro wyniki meza były srednie, zajełam sie tymi wynikami, czytalam duzo , pilnowałam zeby łykał witaminki i moze nie myslałam ze sie uda i moze własnie dlatego sie udało zuzia a co tam bedizesz robic????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×