Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

To wszystko jakies chore. Nawet nie pozwala się wziąć dziewczynie mającej np. problemy z trądzikiem tabletek antykoncepcyjnych, które przepisał lekarz, bo hormony w nich zawarte leczą trądzik. Bo to grzech, bo ona zabija wtedy swoją płodność.Obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem osoba wierzacą ale co raz częściej zaczynam widzieć kosciół jako instytucję ludzi, którzy starja sie swoje wizje ubrać w religię. Mysle, ze gdyby naprawdę Bóg nie chciał bysmy walczyły o dzieci i sie leczyły nigdy nie dopóścił by istniali lekarze. Tak na prawdę temet ten nadawałby sie na oddziele forum. A tak z innej beczki, to pomimo, że temeratura jeszcze mi nie spadła i jest cały czas na poziomie 37,1 to już czuje mrowienie w podbrzuszu i pewnie lada dzień dostanę @. Tym bardziej, ze już mm płaczliwy humor- właśnie oglądałam Dzien dobry TVN- bo jestem na zwolnieniu :)- i było o misja mama i pokazywali poród i ja co jak małe dziecko płakałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę, kiedy i czy w ogóle będzie dane mi przeżyć poród.... I czy doczekam się wielkiego, nadętego brzucha. Co za ironia, nie dążę do tego, by miec płaski tylko wielki brzuch, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julika
Czesc dziewczyny. Nadrabiam zaległości w czytaniu was, choc sama udzielam się rzadko. Troche powiało smutkiem, ale kiedy przeczytalam na poprzedniej stronie, to co napisała lulu, ze czas na nową staraczkę, to zebralam się na odwagę i postanowiłam napisać i podzielić się nowinami. Mam nadzieję, że nie będziecie miały mi tego za złe. Sama wiem, jak było ciężko przez ostatni rok, ale wasze komentarze często podnosiły mnie na duchu. Dziewczyny - udało się! Tym razem się udało. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie problemów i tragedia sie nie powtórzy. Jestem w ciąży od ok. 31.10. :). Własnie w tym cyklu, w którym już myślalam, że nie będzie owulacji bo 25-26 dzień i nic, śluzu typowego i płodnego nic. Przestalam mierzyć temp. bo byłam zła, że znów nic z tego. A tu wg moich obliczeń owulacja nastąpiła w 27 dniu cyklu. Dziewczyny wszystko jest możliwe! Głowa do góry i gorące pozdrowienia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki27
dzieczyny czy też tek macie wszystkie badania ok a ciąży nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julika-to własnie jest TOPIK CUDÓW! 4MALA< teraz TY! Tak, my też tak mamy, że badania ok, a ciąży nie ma. O Kosciele nie będe pisac, bo cholera mnie bierze, choć mam ukonczoną też teologię, więc znam to wszystko od srodka.... A gdzie ZIÓŁKO sie nam zapodziało??? Ja dostałam dziś @-poszukam tabelkę, to uaktualnię. Nie jest mi radośnie, ale się przyzwyczaiłam, przez te lata starań. Trudno-trzeba żyć dalej, bo nie warto umierać. Przesyłam całusy z Wrocławia, gdzie spędzam czas na konferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, super, gratulację, dzięki Tobie powiało nadzieją! Trzymam kciuki, tym razem wszystko bedzie ok. Ale pamietaj by zaglądac do nas i podzielić się wieściami :). Julka a jak się zorientowałas miałaś jakieś domysły? Lulu, dzięki za słowa wsparcia ale ja nie nastawiam się absolutnie choć ten tekst koleżanki był bombowy, ja mam już mrowienie w brzuchu, temp. spadła mi o jedną kreskę na 37 C więc myślę, że jutro lub w niedzielę @ przyjdzie- co prawda nie wiem o ile powinna spaść bo pierwszy miesiać mierzę ale czytałam że spada. Ale myślę sobe ,że tak musi być widocznie to nie najlepszy moment :(. Właśnie wleli mi wypłatę i nie mogę się doliczyć dlaczego tak mało? A tu wszystkie formalności z tym kredytem- a nie jest już tak łatwo jak 2 miesiące temu. Muszę poszukać czegoś by dorobić bo we dwójkę to se poradzimy ale z dzieckiem już nie:(. Może dlatego kruszynka czeka z przyjściem do nas? Idę dziś na odwietki mam nadzieję, być dzielną po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita,dwano mnie nie bylo,nawet nie wiem co u Was:( Ja we wtorek mialam badania na przeciwciala na borelioze i na toksoplazme,a boje sie jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj kochane, mało pisałam ostatnio, obiecuję poprawę ;) za to przeczytałam wszystkie wpisy: JULITKA! tak się cieszę z dobrych wieści! oby więcej takich newsów! niech worek ciążowy się w końcu wysypie! a może św. Mikołaj jakiś dobry wór prezentów nam szykuję? ;) co do kwestii Kościoła: to przerażające co pisałyście, mam takie same przemyślenia, nie będę więc powtarzać bo się zdenerwuję jeszcze ;) choć jestem osoba wierzącą też nie mogę zrozumieć samych \"NIE\" ze strony tej Instytucji...ale ale, nie napiszę więcej bo już czuję lekkiego nerwa w związku z tym tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje soe dobrze,chociaz teraz dostalam okres wczesniej,ale gin pwoedzial,ze teraz minie troszke az sie samo ureguluje,chyba ze zajde w ciaze.. ale wiem,ze to tak szybko sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj bylam na odwietkach i dziecko jak zwykle mnie urzekło. Staram się nie myśleć i powtarzam sobie że przecież będę miała dzidziusia to wciąż widzę jak moj mąż na nią patrzyła i jak patrzył na mnie gdy ją trzymałam aż nie w serduchu zabolało, on też tak pragnie dziecka :(. A u mnie co jak co miesiąć @ nie omieszkała nie chodźby podpuścić i się spóżnić. Dziś mi tempka spadła do 36,8 i jak juz wstałam z łóżka to nie miałam wątpliwosci :(. Ale cóz mamy jesień, pogodę do d...., więc muszę myśleć o czymś by znów nie popasć w melancholię. Niestety moja znajoma nie będzie mogła uważać się za wróżkę i czarownicę- nie udało je się przepowiedzieć. Dziewczyny udanej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4Mala, podobnie myślę do Ciebie: radimy sobie finansowo całkiem, całkiem, choć teraz kredyty mieliśmy przerażająco wysoki, bo 2000zł!!! ale często myśle,że jak dojdzie dziecko, to jak sobie poradzimy? Nie mamy zadnej rodziny w Warszawie-moi w Białymstoku, a jego w Wałbrzychu (tylko teściową mam, ale w domu opieki, więc w niczym nam nie pomoże)-ani ja ani mój mąż nie mozemy iść na odpoczynek od pracy (z tym kredytem), nie będe miała serca oddać 4 miesięcznego dziecka do żłobka, na niańkę nie będzie nas stać, bo w Wawie to koszt 1800zł. I tak sie zastanawiam, czy te myśli, te wątpliwości nie utrudniają mi zajścia w ciążę??? Nie martw się-do mnie też jak w zegarku przyszła @ :( juz dziś3 dc, więc powoli się kończy. A dziś moja koleżanka poszła rodzić, ale nie mam wciąż wieści, czy urodziła, czy jeszcze nie,a nie chcę się jej narzucać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualnijcie prosze Tabelkę: NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.11.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........26.12.08 ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.11.08 4mala......... .27.........Białystok.........17 m-cy..........26.11.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 13 m-cy.......... 20.11.08 zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.11.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........12 m-cy..........1.12.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........08.12.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.12.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...4 m-ce julietka........24........samo południe....18 m-cy mikkakika.....29........małopolska........5m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....8tc Zobaczcie w tabelce widać, kogo dawno nie było lub kto nas opuscił z jakiś powodów. :( Szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnijcie prosze Tabelkę: NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.11.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........26.12.08 ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.11.08 4mala......... .27.........Białystok.........17 m-cy..........26.11.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 13 m-cy.......... 20.11.08 zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.11.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........12 m-cy..........1.12.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........29.11.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.12.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...4 m-ce julietka........24........samo południe....18 m-cy mikkakika.....29........małopolska........5m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....8tc No i przyszła @ w sobotę i zepsuła mi cały weekend...takiego doła już dawno nie miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.11.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........26.12.08 ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.11.08 4mala......... .27.........Białystok.........19 m-cy..........28.12.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 13 m-cy.......... 20.11.08 zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.11.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........12 m-cy..........1.12.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........29.11.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.12.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...4 m-ce julietka........24........samo południe....18 m-cy mikkakika.....29........małopolska........5m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....8tc Pozdrowienia o paranku na dobry poniedziałek- ja dziś idę do pracy po tyg. zwolnieniu jak mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.11.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........26.12.08 ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.11.08 4mala......... .27.........Białystok.........19 m-cy..........28.12.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 15m-cy.......... ??? - o słodka nieswiadomości ! zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.11.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........12 m-cy..........1.12.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........29.11.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.12.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...4 m-ce julietka........24........samo południe....18 m-cy mikkakika.....29........małopolska........5m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniłam tabelkę, jednak nie wpisuję terminu @, ponieważ staram się nie liczyć dni, gdyż to mnie bardzo odstresowuje i odpręża. Zatem nie wiem dokładnie, w jakim terminie moja @ przyjdzie. Choć wiem, że dużo dni mi do niej nie zostało. Owulka była dość dawno...... Julika - napisz - jakie były pierwsze oznaki ciąży u Ciebie ? Zauważyłaś coś innego już przed terminem @ Strasznie jestem ciekawa, jak to jest z tymi objawami u różnych dziewczyn, wtedy może łatwiej zaobserwować coś u siebie albo pocieszyć się, że dany objaw wcale nie musi oznaczać braku ciąży ! Pewnie się bardzo cieszysz, co ? Głupie pytanie z mojej strony. Radość musi być wielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........18 m-cy.........18.12.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........26.12.08 ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.11.08 4mala......... .27.........Białystok.........19 m-cy..........28.12.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 15m-cy.......... ??? - o słodka nieswiadomości ! zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.11.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........12 m-cy..........1.12.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........29.11.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.12.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...4 m-ce julietka........24........samo południe....18 m-cy mikkakika.....29........małopolska........5m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julika wskakuj do tej tabelki poniżej :)) jak milo przeczytać takie dobre wiadomości! oby częściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu - @ w samo Boże Narodzenie - co za małpa z niej ! Wiecie co, coś Wam powiem. Wczoraj wpadłam w taka chwilową melancholię znów oczywiście pod wpływem jakiejś reklamy, cyz programu z niemowlakami i mąż jak zobaczył moją minę, zapytał z przekowy :\"I co, nie jesteś w ciąży ?\" A ja mu na to \"I pewnie nigdy nie będę...\" A mąż mi na to powiedział szokujące zdanie:\" To wtedy zaadoptujemy jakiegoś dzieciaczka..\" Czy on tak zażartował, czy naprawdę byłby na to gotów ? Ja tam nie jestem za adopcją, ale rozczulił mnie tym zdaniem, tak że rzuciłam mu się na szyję i wycałowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj teściowa stwierdziła, że jest jakies sanatorium które zajmuje się leczeniem i wspomaganiem leczenia niepłodności i że powinniśmy z mężem tam się wybrać ale ja na internecie nic nie znalazłam :( może Wy coś o tym słyszałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........18 m-cy.........18.12.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........26.12.08 ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.11.08 4mala......... .27.........Białystok.........19 m-cy..........28.12.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 15m-cy.......... ??? - o słodka nieswiadomości ! zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.11.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........14 m-cy..........5.12.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........29.11.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.12.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...4 m-ce julietka........24........samo południe....18 m-cy mikkakika.....29........małopolska........5m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4Mala, ja nie słyszałam :( Zmęczona jestem potwornie i migreny z głodu dostałam, bo od 8 do 18 w szkole bez jedzenia siedziałam :( @ mi się powoli kończy-blee! nareszcie. Madzix, ja też miałam smutny weekend-cos na melancholię mnie wzięło.Dobrze, ze miałąm ten wyjazd, bo chyba bym oszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julika
Czesc, uaktualniam również i dopisuję się: NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........18 m-cy.........18.12.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........26.12.08 ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.11.08 4mala......... .27.........Białystok.........19 m-cy..........28.12.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 15m-cy.......... ??? - o słodka nieswiadomości ! zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.11.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........14 m-cy..........5.12.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........29.11.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.12.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...4 m-ce julietka........24........samo południe....18 m-cy mikkakika.....29........małopolska........5m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....8tc julika.........29..........Kraków..............12 m-cy.....05.10.08....6tc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julika
Czesc jeszcze raz. Dziękuję za zainteresowanie. Byłam w sobotę u mojego gina. Mam pierwsze zdjęcie z usg. Wskazało na 5tci 2dni:). Dostalam l4 z miejsca bo pracuję na zmiany i żeby dotrzeć na 6 rano, muszę wstać o 4:30. Gin stwierdził, że nie widać zarodka, i dlatego także l4 dal dla bezpieczeństwa. Kazał przyjść za 10 dni. A ja się teraz boję, tłumaczę sobie, że może jeszcze za malutki jest maluszek ale stres jest. Jem więc duphaston, magnez i feminatal. A jak to bylo z objawami..zapraszam do obejrzenia linku: http://28dni.pl/cycles/76684 Tam sobie założyłam cykl. Kupiłam nawet wiesiolek dzięki Wam:). Ale nie na wiele sie przydał he he. Bralam go tydzień w sumie :). A konkretnie, założylam, że ten cykl jest zmarnowany, przestałam mierzyć tempkę, i kiedy przytulaliśmy się z mężem, to pierwszy raz od bardzo długiego czasu było na luzaka. Przestałam myśleż, że może tym razem.. Potem czekałam na @. Zalożylam że będzie 32-34 dni, bo zawsze jest nieregularna.A @ nie przyszła. Nie chciałam sobie wmawiać nic, ale z drugiej strony myślałam, ze skoro tym razem było inaczej, to napewno się udało. Uparłam się, że nie zatestuje w dniu spodziewanej @, bo tyle razy nic nie wychodziło. W końcu sprawdziłam po okolo 11d od działań i guzik. No i zalamałam się, ale po następnych dniach znów wrocila nadzieja, że jednak test się pomylil. Ustaliliśmy z M. ze zatestujemy za tydzień czyli w nd, ale w pt nie wytrzymałam i w drodze z pracy do domu kupiłam test i zrobilam go zanim M wrócil z pracy. I udało się!! Blada kreska, ale była!! I M miał niespodziankę. Zaniemowil, choć nie zdarza mu się to częśto. Odstawiłam bromergon, I tyle. Czekam teraz na rozwój wypadków. Zrobiłam badania, betę i myślę co bedzie dalej. Wstępny termin na 30.07.09:) Długie bardzo. Pozdrawiam i głowy do góry. Nawet z późnej owulacji może się udać. Teraz się zastanawiam, czy przez taką owu nie mogło nam się udac wcześniej, gdybyśmy wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkakika
Normalnie z całego serduszka Was wszystkie pozdrawiam, nie pisałam bo narazie nie mam się czym podzielić we czwartek jedziemy do lekarza....wcześniej robiłam trzy badania krwi(ciekawe czy bromergon coś zadziałał) właśnie po to jedziemy z M , no i jego wynik drugi nasienia, zobaczymy czy witaminki dały choć jakiś malutk skutek. Pozdrawiam Ps Juliette wiem, że tak się zdarza, moja znajoma zaszła w ciąże w 23 dc, a cykle miała co 26-27 dni.....dziwne to wszystko! Więc nie ma co liczyć i mnożyć tylko trzeba działać kiedy przyjdzie ochota....tak gadane to ja mam hi hi hi .Dobrej nocki kochane, ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopijam kawę a oczy dalej się zamykają :(. Królestwo za sen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julika, wchodziłam na ten link, ale Twój cykl jest niedostępny. Jak się zaloguję, to wyskakuje mi wiadomość,ze cyklu nie znaleziono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×