Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedząca a chcąca

Koszula do porodu- jaka i gdzie kupić?

Polecane posty

Moja wyglądała strasznie po porodzie ale po praniu w persilu wygląda jak nowa;-) służy mi nadal. Skarpetki naprawdę się przydają, rodziłam kilkanaście godzin dużo chodziłam. I z gołymi nogami po prostu byłoby mi zimno. Majtki miałam jednorazowe i tylko ich używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 2+3 :) Co z Tobą się działo????Opuściłaś nasz topic a my się zastanawiałyśmy dlaczego. Wracaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3miesiąc
Ładna ta koszulka :) Jeszcze jedna rzecz mnie zaintrygowała, trochę off topic: parę dziewczyn pisało, że porzygało się w trakcie porodu albo po. Z pustym żołądkiem? Chyba podczas porodu się nie je, a trochę to trwa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaLezka
Ja kupowałam przez internet i kupowałam kilka (chociaż nie lubię koszul, to uważam że było warto). Bardzo jestem zadowolona z kompletu ze szlafrokiem, który idealnie sprawdził się w szpitalu a koszula długo służyła mi w okresie karmienia piersią. http://sklep.brzuchatki.pl/pl/c/nocna/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska... denna reklama... w 4 minuty odświeżyłaś kilka tematów zeszłorocznych tylko po to by podać link do swojego towaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiąc- ja wymiotowałam po dolarganie który dostałam przeciwbólowo. Ale w sumie tylko wodą, bo nic nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meaaa to forum i każdy może napisać co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić fajne koszule do karmienia ze strony allinside.pl, często tam kupuję różnego rodzaju rzeczy od ubrań po elektronikę i jest okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaGabrysiaa
Do porodu nie potrzebujesz koszuli dostaniesz w szpitalu, jeśli szukasz jednak koszuli ciążowej to popatrz tutaj http://ekskluzywna.pl/koszule-nocne-ciazowe do wyboru do koloru, ja kupiłam dwie, więcej nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszula porodowa przede wszystkim powinna być przystosowana do procedur medycznych ( co nie oznacza, że musi być brzydka!). Powinna, więc mieć łatwy dostęp do klatki piersiowej, to na wypadek defibrylacji, a oczywiście później ułatwi to karmienie i bardzo ważny w pierwszych dniach kontakt maleństwa ze skórą mamy. Takie koszule/tuniki fajnie sprawdzają się też w domu. Rozpięcie z tyłu - przyda się podczas podawania znieczulenia i lewatywy ;) Dobrze, żeby sięgała do połowy uda, wtedy zakryje wszystko, czego nie chcemy, żeby inni widzieli :) Wszystko będzie dobrze, to naprawdę niesamowita chwila! www.cordelia.pl < tutaj znajdziesz tuniki porodowe i więcej info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia123
Ja kupiłam w sklepie internetowym, 9fashion, bo koleżanka mi doradziła ze maja bardzo dobre jakościowo te koszule i to prawda, są dobrej jakości i są bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszula, tylko do MAMAGINEKOLOG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam koszule od mamaginekolog,pl/sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Polecasz te namioty od MG?wymięte? i brzydkie?? to nawet koło koszul nie leżało..Ja nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mms

Koszula do porodu tylko od mamyginekolog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu
Dnia 6.12.2018 o 10:19, Gość gosc napisał:

Polecasz te namioty od MG?wymięte? i brzydkie?? to nawet koło koszul nie leżało..Ja nie polecam.

zgadzam się - one mają w ogole złą konstrukcję i obrzydliwą tkaninę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfghjklkjhgfhjk
Dnia 6.12.2018 o 10:19, Gość gosc napisał:

Polecasz te namioty od MG?wymięte? i brzydkie?? to nawet koło koszul nie leżało..Ja nie polecam.

straszne szmaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Najlepsze koszule w sklepie mamyginekolog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella

Polecam koszule od mamaginekolog!

Mozna kupic na jej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wypierdalaj z tym spamem Izka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszule

Koszule od MamyGinekolog wyglądają jak spadochron, więc sorry nie, poza tym są ze sztywnego materiału. Polecam firmę Granatowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Koszule od mamaginekolog sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×