Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilkae

SZUKAM POKOJU DO WYNAJĘCIA...............

Polecane posty

hey.. miejsce jak miejsce, każde dobre.. przeglądałam oferty na wielu stronkach i albo już wygasły, albo te ciekawsze są sprzed paru miesięcy, niektóre nawet z 2006 roku... cóż.... :O dlatego piszę tutaj:) czemu nie, może zajrzy tu jakś osóbka, która szuka kogoś do wspolnego zamieszkania w okolicach Warszawy, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego - mniej wiecej te rejony.... Obecnie mieszkam w Radomiu, ale potrzebuje zmian bo czuje się zmęczona tym swoim życiem.... brakuje mi radości. nie mogę znaleźć pracy... nie jest za dobrze. no nic to tyle, pisz na gg jeśli chcesz 1875622, pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalka_
hehe i jak idzie? kto sie odezwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×