Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedziec czy nie

odwiedzilam kuzynke w Anglii i przespalam sie zczarnoskorym facetem

Polecane posty

Gość długa i szczera spowiedź
no trzeba było nie dawać Simonkowi to by o hiv nie było tylko o rasiźmie durna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne są te tematy "zdradziłam, czy mam powiedzieć?"> Oczywiście ,że mu powiedz, najlepiej z detalami, zwal wszystko na tego swojego faceta, każ jemu podejmowac decyzję, czy chce z Toba być, czy nie...W pierwszym przypadku zostanie pantoflarzem, w drugim świnią, która nie potrafi zrozumieć, że kobiecie należy się chwileczka zapomnienia...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka bez mózgu
ale pierdolicie!!nie badz głupia nie mów moze dasz sobie z tym rade a jak nie to powiesz.Trudno stało się nie wystarczy ci mysl ze to zrobiłas? chcesz stracić faceta? jak mu powiesz to wtedy dopiero nic juz nie bedzie jak dawniej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto...
jaka ona jest głupia mówia zeby sie przebadala na HiV a ona nic głucha jest widziałem bedac we Szwecji jak białe kobiety zabiegaja wręcz szaleja by przespac sie z czarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy w życiu mu nie mów. Nawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roberto- wszystko co czarne, znaczy nieznane- kusi do poznania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy w życiu mu nie mów
Nawet jakbyście byli najbliżej i w najbardziej romantycznej sytuacji. Wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym większośc facetów marzy o sexie z murzynka więc dlaczego dziwicie się kobietom? Ja miałam swego czasu okazję- nie skorzystałam- żałuje zdrowego rozsądku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka bez mózgu
czasami szczerość nie popłaca zobaczysz ze jak powiesz to wszystko sie dopiero spierdoli,a tak może dasz rade z tym zyc zreszta mogłas pomyslec wcześniej boisz sie nie rób,zrobiłaś nie bój sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy w życiu mu nie mów
Ja też chciałam być szczera, a potem. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka bez mózgu
Kobiety to takie głupie sa i naiwne ,mysla ze jak beda szczere z facetem to on to zrozumie a gówno prawda,wykorzysta to przeciwko tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaaś
Mam wrażenie, że niektórzy z wypowiadających się tu osób nie rozumieją o czym piszą. Wypowiedz typu \" nie rozumiem jak można zdradzić swojego chłopaka\" świadczy o tym, że osoba taka na 100% nie udzieli autorce postu ŻADNEJ sensowej rady. Ja tez zdradziłam swojego chłopaka. Zanim to zrobiłam też nie rozumiałam jak można to zrobić. Po tym jak to zrobiłam okazało się że świat jest bardziej skomplikowany. Nie wiem czy zauważyliście, że tylko małe dzieci uważają, że coś jest jednoznacznie dobre, lub złe. W miarę rozwoju tożsamości i nabywania doświadczeń, nic nie wydaje się proste. Nagle sprawy zaczynają mieć różne aspekty, różne wymiary i płaszczyzny nad którymi warto się zastanawiać. Wypowiedz typu : \"jesteś głupia i puszczalska\", \" żal mi ciebie\" niczego nie rozwiązuje, ba świadczy o dużej ignorancji i kompletnej bezrefleksyjności osób to piszących. A mogę się z wami założyć, że prędzej czy później życie wymusi na was głęboką refleksję nad naturą i istotą zjawisk, które was otaczają. ( autorkę postu też w to wliczam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieinteresujące interesowne
"Nie wiem czy zauważyliście, że tylko małe dzieci uważają, że coś jest jednoznacznie dobre, lub złe" Zdrada męża, żony, chłopaka, przyjaciela, kogokolwiek, jest jednoznacznie zła, bez żadnych niuansów ani odcieni. Trzeba być infantylnym, emocjonalnie i społecznie niedorozwiniętym albo skrajnie zdemoralizowany, żeby o tym nie wiedzieć. Zdradzający doskonale wiedzą, że robią źle. Szukają sposobów, żeby wyciszyć sumienie, pozbyć się poczucia winy i uniknąć odpowiedzialności. I Ty autorko wypisując te głupoty do tych ludzi się zaliczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezwykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpokppkpjo.ona
moja rada jest taka zebys powiedziala. i niech sie dzieje wola nieba. nie ukrywaj tego bo jak ktos wyzej powiedzial "zezra" cie wyrzuty sumienia. a moze wlasnie facet wybacz .. bo jak sie kocha to sie wybacza. ale nie licz tez na to. najgorsze rozwiazanie to milcze. powiedz jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon123
Nie mow , absolutnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaaś
Uważam, że nic nie jest jednoznacznie złe ani dobre, ale to moje zdanie. Chcę jedynie zauważyć, że ludziom brakuję w takich kwestiach refleksji. Wszystko ma jakąś PRZYCZYNĘ i skutek a radykalne osądzanie kogoś ( to już w ogóle zbrodnia, bo powinniśmy skupić się na czyimś ZACHOWANIU) na podstawie swoich , lub częściej - utożsamianych ze swoimi regułami, zasadami etc. świadczy o bezrefleksyjności. I w tej sytuacji bardziej zależy mi, na odpowiedzi na pytanie "dlaczego to zrobiła, skoro według niej to złe" niż " dlaczego to jest złe" bo to już wyższa szkoła jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijając, że to prowokacja.... jakiego egzotycznego bolca teraz chcesz posmakować? :D gdzie na wycieczkę jedziesz?- może do Egiptu trochę szpary popuszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×