Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamartwiona

poród bez ubezpieczenia w niemczech

Polecane posty

Gość podniose
no trzeba liczyc na to ze bedzie rodzic przed terminem bo faktycznie mozliwe ze w innym wypadku i tak bedzie musiala placic. a nie lepiej jej tutaj przyjechac i np prywatnie rodzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubezpieczona
fakt jest taki - na polskim ubezpieczeniu nie da sie rodzic normalnie w terminie. ubezpieczenie musi byc tutejsze. nfz z bezrobotnych nic tu nie pomoze. do polski trza wracac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubezpieczona
a jeszcze lepiej przyjechac do polski, leciec do bezrobotnych i z dnia na dzien jestes ubezpieczoina, bez oplat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze
zgadzam sie z ubezpieczona własnie mi tu kuzynka podpowiada ze nawet jeli załatwila by ta europejska karte to nie zawsze obejmuje ona porod. A firmy ubezpieczniowe raczej nie beda skore jej ubezpieczyc. chyba na jej miejscu wrocilabym do pl tam niech ja rodzice wezma na swoje ubezpieczenie i moze normalnie rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierunek...
wiem,że można samemu w niemczech opłacać składki ubezpieczeniowe kosztowało to 30 euro za 3 miesiące, ale idż do niemieckiego urzędu pracy dla auslandóe(nie wiem dokładnie jak to się pisze) i się dowiesz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka008
informacje o ubezpieczeniu za granicą www.tanieubezpieczenia24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna46
witam niestety juz nic niewiem z waszych odpowiedzi:( ja mam taki problem: narezczony pracuje w dortmundzie,obecnie mieszkamy razem i jestesmy zameldowani tutaj,nie mamy obywatelstwa,jestem w ciazy i zastanawiam sie czy lepiej urodzit tu?(z tym ze musze miec cesarke)i czy wogole moge?nie jestem ubezpieczona w pl ani tutaj. myslalam o opci ubezpieczenia sie miesiac przed terminem cesarki i oze wtedy bede mogla rodzic w Niemczech? jestem zalamana za wielkie to na moja głowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna46
witam niestety juz nic niewiem z waszych odpowiedzi:( ja mam taki problem: narezczony pracuje w dortmundzie,obecnie mieszkamy razem i jestesmy zameldowani tutaj,nie mamy obywatelstwa,jestem w ciazy i zastanawiam sie czy lepiej urodzit tu?(z tym ze musze miec cesarke)i czy wogole moge?nie jestem ubezpieczona w pl ani tutaj. myslalam o opci ubezpieczenia sie miesiac przed terminem cesarki i oze wtedy bede mogla rodzic w Niemczech? jestem zalamana za wielkie to na moja głowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce jesli jestes w ciazy masz darmowa opieke medyczna przez cala ciaze ,porod i 6 tyg po porodzie nawet jaj nie jestes ubezpieczona nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×