Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darietta

stanik silikonowy samonośny czy któraś miała

Polecane posty

Gość AlicjaWKrainieCzarów1995
Też ostatnio zamówiłam samonośny stanik ze ściągaczem od Broosy i poza terminem oczekiwania (ponad tydzień) jestem zadowolona - do sukienek i koszulek z dekoltem idealny <333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kupilam takie cudo. Niestety nie trzymał się w ogóle, szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta firma to porażka , chińska tandeta do tego czas doręczenia masakra i brak możliwości zwrotu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona klientka
Długi czas oczekiwania; niekompletne zamówienie, stanik kompletnie nie trzyma się ciała; prosto z chin. Broosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sadzicie czy taki stanik nadawalby sie do dziewczynki ktorej piersi nie sa jeszcze w pelni uksztaltowane i klasyczny stanik trudno dobrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak równiez mam, tak jak koleżanki pisały wcześniej lepiej wziąć większą miseczkę. Należy pamiętać zeby nie balsamowac skóry na piersiach. A tak to trzyma się bez zarzutów. kupiłam na stronie www.sklep-biustonosze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już decydować się na taki stanik to lepiej Polski niż Chiński i do tego nie wiedzieć czemu biustonosz chiński jest dużo droższy niż Polskiej firmy Julimex który kupiłam - https://e-broos.pl/Biustonosz-samonosny-Wow-Julimex i polecam choć wiadomo że nie jest to biustonosz z ramiączkami który się dobrze trzyma nie ma co się czarować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie nosiłam. U mnie by się pewnie nie utrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika19940301
Tez kupiłam stanowiącym stanik na stronie broosa, ale nie ze ściągaczem tylko z obniżonym stanem, bo potrzebowałam go do sukienki z odkrytymi plecami i dużym dekoltem. Sprawdził się wyśmienicie (i sprawdza się do dzisiaj) :))) Faktycznie tez nie polecam kupowania na chińskich stronkach jak aliexpress, bo przychodzi szajs :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie wiem czy nie umiem go dobrze założyć czy trafiłam na jakiś wybrakowany, ale w ogóle nie podnosił i nie podtrzymywał mi piersi, piersi wychodzą mi z niego po bokach i od spodu, po zdjęciu cycki miałam zaczerwienione i po prostu zwiotczałe, nic mi ich nie ujędrnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie z "firmy" Broosa to jest chinski szajs. Jesli zdarzy sie ktos autentycznie zadowolony z zakupu w tym sklepie,to moze mial ogromne szczescie,ale jest wielu niezadowolonych (poczytajcie opinie na Ceneo). Towar idzie b.dlugo, kilka,kilkanascie tygodni wlasnie bezposrednio z Chin paragonu nie uswiadczysz. Rozmiarowka nieodpowiednia, przychodzi cos innego,a u nich ani wymiany ani zwrotu,za nic maja artykul prawny,ze mozna odstapic od umowy zawartej na odleglosc,wymawiaja sie "higiena". No rzeczywisie!:( NIE POLECAM!!!! Sciema i tyle,ktos zarabia krocie na naiwnych,placi grosze,bierze wielokrotnie wiecej!!! A te pozytywne opinie na ich stronie sa zmanipulowane NA PEWNO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 100% się zgadzam w wcześniejszą wypowiedzią z tym że trzeba rozróżnić dwa sklepy BROOS sklep online - https://e-broos.pl - Polski sklep oferujący bieliznę Polskich producentów z możliwością zwrotu i wymiany , niema problemów ze zwrotem czy wymianą , kontakt jest sprawny . oraz Broosa - https://broosa.pl którzy sprzedają chińszczyznę , czas dostawy dochodzi do kilku miesięcy , komentarze są pisane przez sklep udających opinie klientów , spróbujcie wystawić komentarz lub opinie na ich stronie , reklamacje to podany jest adres w Kanadzie , o zwrocie zapomnijcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy ten polski sklep nie powinien zaskarżyc ich,ze uzywaja b.podobnej nazwy? Robia bardzo zla robote,bo nikt w pospiechu nie patrzy na niuanse czy to broos czy broosa,tylko jak sie sparzy to wszystkim wokol odradza zakupy,mozna w ten sposob stracic klientow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1773
Widzę, że sklep ebroos zauważył, że ma jakąś konkurencję i robi złą reklamę innemu sklepowi xD Najlepsze jest to, że te wszystkie komentarze dodawane przez nich są dodawane jako gość, więc pewnie jedna i ta sama osoba pisze najpierw negatywne opinie o drugim sklepie, a potem wyjaśnia z drugiego konta gościa :D Ale ze mnie szerlok :>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Danuta
Żaden z ciebie Scherlock:( akurat ja pisałam jedną opinię (zaznaczam JEDNĄ!!!!, czyli inne były innych osób)-zasłużenie negatywną, po dokonaniu zakupów w sklepie Broosa, który nie respektuje polskiego prawa, prawa klienta do odstąpienia od umowy zawartej na odległość- i nie pomyślałam, że nie podpisanie sie imieniem może prowokowac kogos do wyciagania daleko idacych, nieprawdziwych wnioskow, ze to konkurencja tak "dziala". Nie polecam zakupow w tym sklepie, bo je robiłam i będac niezadowolona nie mam mozliwosci odzyskania wcale niemałych, WŁASNYCH pieniędzy!!! I tym razem się podpiszę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam broosa.pl -chiny, UWAŻAJCIE! Zamawiana bielizna wysyłana jest z Chin, paczka śmierdzi a sam produkt jest fatalnej jakości. Niestety dałam się nabrać... NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTU ORYGINALNIE ZAPAKOWANEGO PRODUKTU. Sklep internetowy nie ma podanego adresu siedziby ani numeru telefon kontaktowego. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka szkoda,ze przed zakupem w tym sklepie nie przeczytalam tych opinii,nie dalabym sie nabic w butelke. Na aliexpress mozna za pare groszy (ok.4dolary)kupic stanik,za ktory broosa chce ok.stowki i na dodatek jesli sie jest niezadowolonym z zakupu mozliwosci zwrotu nie ma. Chyba powinnysmy zawiadomic jakas instytucje broniaca praw konsumenta o tym procederze,bo dzialaja wbrew prawu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sojna
Ja też kupowałam z broosa.pl i z zamówienia jestem bardzo zadowolona, chociaż widzę że opinie mają różne. Akurat dobrze trafiłam bo zamówienie przyszło po 7 dniach, kupiłam sobie taki a la zestaw biustonosz Adele i bezszwowe majteczki w kolorze czarnym. Biustonosz świetnie się trzyma, a majtki nie prują się i nie odciskają na ubraniach. Na pewno zamówię sobie jeszcze zestaw beżowy, oba kolory z modelu Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdura wystarczy przeczytać wcześniejsze opinie , żałuje że nie przeczytałam komentarzy przed zakupem ! , psełdo sklep ? zarejestrowany niby w Kanadzie , odmawiają zwrotu towaru , a sama bielizna jest Chińska niskiej jakości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHaaniaa
Ja kupowałam na stronie tej broosa.pl, na poczatku bylam zla, że taka długa dostawa ale potem obczailam ze czas dostawy jest wyraźnie zaznaczony w regulaminie w zwiazku z tym trzeba czytać po prostu. Ale generanie z zamówienia jestem bardzo zadowolona, stanik na początku trochę się odklejał ale kumpela mi powiedziała ze dobrze go przed ubraniem rozgrzac, albo skórę, wtedy ta str klejąca robi się bardziej klejąca, i wtedy bardzo dobrze się trzyma, a mam stanik adele, więc jest tylko on i moje piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Miałam taki stanik, nie pamiętam co to była za firma, ale średnio to wygodne było. Na imprezie jeśli było na prawdę ciepło, to ciągle musiałam go poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE KUPUJCIE W SKLEPIE BROOSA.PL, firma kasuje na bieżąco negatywne komentarze, a zostawia tylko te pozytywne, które są zapewne pisane przez osoby pracujące w tej złodziejskiej firmie. Firma zarejestrowana w Kanadzie, a towar idzie prosto z Chin, czyli za rzeczy warte 2 dolary płacimy 10 razy więcej. Odmawiają zwrotów tłumacząc się zgodnością polityki zwrotów w Kanadzie, a polskie prawo konsumenta ich nie interesuje. STRZEŻCIE SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu nie mogę dodać komentarza bo bierze go za spam, a chce zapytać z której strony zamawiałaś? I Hania jaki model stanika zamawiałaś? Ja też chcę sobie zamówić tylko się pogubilam już, to broosa czy e-broos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broosa to sklep na który się nacięłam chińszczyzna długi czas oczekiwania masakra e-broos jeżeli to ten sklep ci chodzi www.e-broos.pl to widzę że sprzedają produkty Polskich producentów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balkonetki i bardotki bez ramiączek, ale z silikonowym usztywniaczem są najlepsze do utrzymania w miejscu piersi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie się zalogowałam, dziewczyny nie miałam na myśli ebroosa, tylko broosa.pl. Ktoś tu chyba uskutecznia czarny marketing. Ja zamawiałam z tego sklepu i wszystko było ok, dostawa, produkt, zamówienie. Gość może uargumentuj jakoś, bo trochę mi tu śmierdzą te wszystkie negatywne komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@HaneczkaZet ja też zamawiałam z broosa.pl i wszytsko super! Zamówiłam sobie beżowy chloe i bezszwowe majtki, jakościowo wszystko bardzo fajnie, bielizna jest miła dla skóry, a stanik uparcie trzyma się piersi :D dostawa i kontakt ze sklepem też jak najbardziej plus. Mam kolor skóry zbliżony do koloru stanika i to w lustrze wygląda jakbym była naga, na plaże ubierałam stanik samonośny i czarny dół od stroju, nie mijało mnie żadne spojrzenie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajetkaa
Podłączam się do tematu. Dziewczyny które zamawiały na stronie broosa.pl, mam pytanie czy któraś z was zamawiała body z tej strony? Te z efektem push up? :D Chciałabym sobie je zamówić, bo wyglądają świetnie, tylko zastanawiam się czy są wygodne i czy faktycznie dają efekt push upu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie zamawiajcie z Broosa! Wysyłają towar z Chin który mozna zamówić samemu kilkanaście razy taniej. Brak możliwości zwrotu czy wymiany. Piękna strona internetowa i piękne kłamstwo. Nie wiem jak trzeba byc bezczelnym zeby wciskać taki badziew. Ja za swoją naiwność straciłam na szczęście niedużo, ale chodzi o sam fakt oszustwa. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×