Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1984

W jakim wieku zaczełyście seks analny i jak wam poszło????

Polecane posty

Gość marta1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaaaaaaa
23.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia25
Mnie też to nie kręci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna imienniczka 😘 pozdrowionka 🌼 aaa poszlo nie poszlo, kilka razy probowalismy z mezem, pierwszy raz moze jak mialam 22-23 lata, mnie zawsze bolalo, w sumie zadna przyjemnosc dla mnie, jemu tez sie za bardzo nie podobalo chyba tez i troche z tego powodu ze ja niewiele czulam poza bolem, raczej konczy sie na lizanku tamtej dziurki niz na czymkolwiek wiecej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red - tube to
20 lat , bylem na koksie , zreszta ona tez . I bylo zajeb.iscie do momentu kiedy zobaczylem krew na swoim ku.tasie . Leczenie trwalo 8 miesiecy , niezbyt przyjemna sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawierucha
16.. poszlo nam swietnie :) pamietam to jak dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjest
bo to trzeba już wcześnie kobiete uczyć a nie jak ma 23 lata :) moja pierwsza nauczona miała 17 i świetnie sie wyszkoliła, inne już miały więcej ale nie przekroczyły 20. Do tego trzeba mieć chęc do nauki ale i troche talentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkuaaa
ja mialam 15 teraz mam 19 i tylko taki seksu uprawiam, no i oral, chcce byc dziewica dla tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjest
ee natalka tylko bez głupich prowokacji jakoś nie chce mi sie wierzyć że ktoś mógłby być tak g**pi pozatym łądna mi dziewica z wyślizganym odbytem, myłslisz ze ukochany nie zauwazy ze dziewica to ty jestes tylko na papierze? troche sie zdziwi jak najpierw wyjdzie na to że jestes dziewicą a potem jak będzie chcial cie przelecieć w czekoladkę to okaże sie że jesteś mistrzynią seksu analnego, nie wiem kto uwierzy że ty masz taki talent a nie doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 25 i on też początki nieciekawe ale później i teraz suuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _._/
17 lat , troche troche bolalo ale jednak oka z ciekawosci-ciekawosc zaspokojona i zobaczymy czy dalej bedzie kontynuacja -w najblizszym czasie chyba nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.natalkuaaa>>>masz racje tak trzymac Widze ze dziewictwo coś dla Ciebie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssik
Proponuję durex żel intymny- fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussstine
24 lata, jakiś miesiąc temu dokładnie na poczatku bolał a później z dodatkową ilością śliny było juz suuuuper i dla mnie i dla Niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussstine
ps: osoba uprawiająca sex analny i/lub oralny jak dla mnie nie jest już dziewicą... takie podejście jest dla mnie troche śmieszne - ale OK są różni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×